"Expromtų" kūryba

Pradėjo RoxiO, rugpjūčio 03, 2012, 02:46:13

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Pagalvojau, kad ir aš sumesiu mūsų idėjas čia. Viskas prasidėjo nuo Anomalijos lažybų. :D





Laukit. Bus daugiau. :D

TinSoldier

Citata iš: RoxiO  rugpjūčio 03, 2012, 02:46:13



Smagiai :)

Bet pasistenkit kitą kartą nenuodyt mažų vaikų, ok? :)

Toks cinamono valgymas, įkvėpus, gali neblogai sušikti plaučius, uždusinti. Jei sergama astma - iš vis prastai gali baigtis :)

11mečius nuodyt - nėra labai gražu :)

RoxiO

Pasistengsim :D Jie patys norėjo :D.

Iron Tara

Kas čia per nesąmonė su tais cinamonais..:D Mano sesė 14-os metų prisižiūrėjo visokių tokių ir paskui pati darė. Gerai, kad su tuo cinamonu gerai baigėsi, o druska su ledu ant rankos paliko žymes. Man tai čia toks bullshit, geriau prie knygų pasėdėtų biški.  :-\

RoxiO

Druska su ledu labai skausminga. :O

Iron Tara

Dar trūksta kad kokią veną persipjautų ir stebėtų kokiu greičiu kraujas bėga ir per kiek laiko atsijungia:D Nelabai nustebintų iš tikrųjų

paragraf 78

Šiaip neseniai skaičiau streipsnelį jog Japonijoje tarp jaunimo paplito venų pjaustymasis šiaip for fun. Parduotuvėse net parduodami specialūs sterilūs peiliukai tam reikalui.

la.benas

Įdomiai... Matosi, jog smagiai gyventa. Aš negalėčiau taip. Ir šiaip, pažiūrėjus kažkodėl baisiai supykau. Nemanau, kad tai dėl jūsų, viskas buvo gerai, bet tas video kažkokia neigiamą energiją skleidžia :D Einu kaip nors to pykčio išsklaidyt.

RoxiO

Citata iš: la.benas  sausio 12, 2013, 11:04:17
Įdomiai... Matosi, jog smagiai gyventa. Aš negalėčiau taip. Ir šiaip, pažiūrėjus kažkodėl baisiai supykau. Nemanau, kad tai dėl jūsų, viskas buvo gerai, bet tas video kažkokia neigiamą energiją skleidžia :D Einu kaip nors to pykčio išsklaidyt.


Aš kai noriu numalšinti pyktį, tai tiesiog prasieinu su kirviu per savo kaimą. :D Beje, naujas video:

la.benas

#9
sausio 12, 2013, 20:30:05 Redagavimas: sausio 12, 2013, 20:45:10 by la.benas
Ech, gerai tau, kad kirvi turi.
Beje, o tas kitas vyrukas, su kažkuom languotu, bei rudom kelnėm, kur nors anomalija.lt forume figuruoja?  Bandžiau aš jūsų vardus išmokt, bet nelabai išėjo :D

RoxiO

Citata iš: la.benas  sausio 12, 2013, 20:30:05
Ech, gerai tau, kad kirvi turi.
Beje, o tas kitas vyrukas, su kažkuom languotu, bei rudom kelnėm, Mantas berods, kur nors anomalija.lt forume figuruoja?

Žemesnis ar aukštesnis? Tas pagrindinis dainorėlis dabar su Tavim kalba. Žemesnis (Domas) Anomalijoj nesilanko. :)

la.benas

Tas su rūdomis kelnėmis ir su kepurike :)

RoxiO

Citata iš: la.benas  sausio 12, 2013, 20:42:47
Tas su rūdomis kelnėmis ir su kepurike :)

Ne, jo Anomalijoj nėra. :)

la.benas

Na va, taip ir maniau. O šiaip kokiais tikslais darot tokius video? Kas paskatino pradėti kurti? Ar patinka?

RoxiO

Citata iš: la.benas  sausio 12, 2013, 20:46:31
Na va, taip ir maniau. O šiaip kokiais tikslais darot tokius video? Kas paskatino pradėti kurti? Ar patinka?


Paskatino lažybos su Anomalija portalu (plačiau pirmame video yra paaiškinta), patinka man filmuotis, tik nepatinka, kad reikia derintis prie kitų. Jei vienas būčiau - daryčiau visiškai kitaip, tik neturiu, gaila, galimybės montuoti. Kai galėsiu - dirbsiu vienas. :)

Aukštyn