BloodyMarry kūryba

Pradėjo BloodyMary, liepos 25, 2012, 20:10:43

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

BloodyMary

Iš tiesų labai mėgstu kurti. Tiesiog į tai ką rašau įdedu visus savo jausmus, išgyvenimus...
Trumpos mano kūrybos eilutės...
__________
Tu gali nutempti mane žemyn, bet niekada nenuplėši man sparnų. (mano kredo)
___
Jei patenki į gyvenimo kryžkele neskubėk rinktis kelio, gal po šiek tiek laiko pats kelias tau atsivers.
___
Blogi gyvenimo įvykiai tave gali pakeisti, tik ne visada į gerąją pusę.
___
Likimas tau smogs tada, kai mažiausiai to tikėsies.
____________
Žinau, kad nieko gero. Turbūt viskas panašu į jau išsakytas mintis... Bet aš stengiuosi :)

Phoenix

O nerašai ko nors panašaus į eilėraščius, rimuotus tekstus? :)

BloodyMary

Rasydavau, bet kazkaip baigiau...

advena

Kai kurie iš tiesų atrodo girdėti, o ypač paskutinis. Bet manau, kad tavo galvoje yra daug minčių taigi sėkmės kūryboje. ;)

BloodyMary

Ruduo... Laukan išeiti nebesinori, nes lyja ir šalta... Ir šiaip, atsivertus savo senus kūrinius apima tokia šiluma ir toks įkvėpimas, kad norisi vėl paimti tušinuką ir rašyti, bet šį kartą paėmiau ne tušinuką, o kompiuterio klaviatūrą ir teko susikurti naują blog'ą (nes senojo pamiršau visus duomenis :D )
Tai tik maža ištraukėlė. Rašykit jei nepatiks ir nebedėsiu čia :D
http://bloodrednails.blogas.lt/
Tikiu, kad nieko įdomaus, bet.... the Devil made me do it :D

Hekate

Taaigi kūrėju kraštas greit pas mus bus  :D  šaunu  :), gerai kad aš savo rašliavų nededu tai būt šakes  ;D

advena

Hekate, tai parodyk tą savo kūrybą.

Hekate

Citata iš: advena  spalio 29, 2012, 20:04:29
Hekate, tai parodyk tą savo kūrybą.

Uoj gal nereikia tų mano psichodelinių galvos aptemimų dėti  :D, kartais sukurdavau eilėraščių trumpų nerimtų, keistų, o pasakojimai tai irgi.... Tad gal nerizikuosiu, nors kas ten žino, kai vėl protelis aptems gal parodysių kokį viena kita  ;D

Asasinas

Tokiame psichnamyje kaip Anomalija gali nesibaimint rodyt savo nuplaukimų. Rodyk! :)

Hekate

Citata iš: Asasinas  spalio 29, 2012, 20:26:35
Tokiame psichnamyje kaip Anomalija gali nesibaimint rodyt savo nuplaukimų. Rodyk! :)

:D :D gaal. Pagalvosiu  :P

Asasinas

Ne gal, o būtinai.  :)

Aukštyn