Aurų matymas

Pradėjo Anonymous, liepos 09, 2012, 16:47:05

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

Gali būti, kad matai auras. Ar niekada nematei auros spalvos?

astropasaulis

Citata iš: Titanas  rugsėjo 30, 2012, 13:20:31
Nu va užsiregistravau, kad paklausčiau.

Matau bespalvį lauką aplink žmones, dažniausiai aplink galvą ( aplink nebūna balto fono ir panašiai ).
Aišku nevisada pavyksta, žiūriu ne į galvą bet prie į ką nors dažniausiai siena ir panašiai.
Čia aurą ar dar ne ?

Aš ir kartais tai matau. Pasidomėjau tuo ir gali būti, kad matai kažkurį iš septinių kūnų (pvz: astralinį). Galbūt, kai žmogus galvoja apie ką nors, jo mintys būna toli, tada lenda dėl to į išorę, kuris nors jo kūnas... (tik ne apie fizinį kūną čia).

Titanas

Kiek girdėjau galima pamatyti savo auros spalvą stovint prieš veidrodį ir žiūrint už savęs, ar tai tiesa ?
Jei spalvą matyčiau būčiau parašęs ;)

astropasaulis

Citata iš: Titanas  spalio 02, 2012, 18:09:04
Kiek girdėjau galima pamatyti savo auros spalvą stovint prieš veidrodį ir žiūrint už savęs, ar tai tiesa ?
Jei spalvą matyčiau būčiau parašęs ;)

Aš esu bandęs, tai matau tik baltą šviesą virš galvos.  :-\

Titanas

Kiek laiko stovėjai ? :D

astropasaulis

Citata iš: Titanas  spalio 02, 2012, 19:26:56
Kiek laiko stovėjai ? :D

Užtenka minutės ar mažiau dar.

eternal.bliss

#21
lapkričio 01, 2012, 21:26:42 Redagavimas: lapkričio 01, 2012, 21:36:21 by eternal.bliss
http://www.lifecolorscity.com/en/questionnaire/lifecolors.html?do=reset
Man visai patiko testas  :)
Gavau Crystal, Violet, Yellow

Nors gal reiktų naujos temos, nevisai su tuo susija.:DD

.L.U.T.H.O.R.

Na vistiek apie auras, pas mane Yellow, Violet, Blue :D

Titanas

Vat ką gavau Environmental Tan, Sensitive Tan, Logical Tan

Normaura

Nežinau ,kada temą jūs lukštenote ,bet jei kyla klausimų esu tas asmuo kuris mato auras ir nusimano apie bioenergetika ir čekras :)

Benamis

Labas Normaura :) Ar sugebi matyti auras tik gyvai matant zmogu, ar ir pvz. per fotografijas?

astropasaulis

Citata iš: Normaura  gruodžio 03, 2012, 22:08:55
Nežinau ,kada temą jūs lukštenote ,bet jei kyla klausimų esu tas asmuo kuris mato auras ir nusimano apie bioenergetika ir čekras :)

Ar iš rankų sklindanti šviesa - tai aura? Aš tai matau, tačiau ji neryškios, balkšvos, krištolinės spalvos.

advena

Astropasauli, visą mūsų kūną supa aura tad jei matai neryškius kontūrus aplink rankas tai reiškia, kad matai aurą. Na o dėl spalvos matymo tai tam reikia dar mokytis. :)

wolfing

OHOHO ka uzmaciauuuu... astropasauli seniai tu cia?

Hekate

Gal ne į tema pasakysiu, bet man kartais atrodo jog aurų matymas kartais yra tiesiog pagedusios akys. Ar taip gali būti?  ???

Aukštyn