Aiškiaregystės sugebėjimų ugdymas

Pradėjo Benamis, birželio 27, 2012, 19:06:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: Anonymous  liepos 10, 2012, 20:46:06
tai išsiugdyk, visi tai galime, ir gan lengvai.


Ka pats sugebi/issiugdei, kad taip uztikrintai kalbi?

Anonymous

čia kiek pastebėjau apie save, ir savo galias geriau nutylėt tokiuose forumuose, bet tu pabandyt bent ka nors, 2-3mėnėsius bent po valanda kasdien praktikuoti,arba medituot i tai. jeigu nepamatysi rezultatu - aš klydau.

Benamis

Dekui, bet tokiu atveju atsisakysiu :)

Aurelija

Deja, as neskaiciau apie ka rase pries mane esantieji asmenys...tik norejau pasisaktyi, kad as taip pat turiu siokiu tokiu igudziu matyti ateiti, praeiti, dabarti, deja, tik su lengvos autohipnozes/hipnozes pagalba. Pati vaikysteje ismokau, vat :) ir kitaip tiesiog nebeiseina... :'(
neskaiciau jokiu knygu, niekas nemoke. vienintelis dalykas apie kuri buvau pasiskaiciusi buvo hipnozes apibudinimas. Taip ir prasidejo... Ieidama i hipnotini transa pradejau suvokti, kad dazniausiai ka matau yra pakankami realus dalykai...kuriuos veliau teko atrasti ateityje...netgi tokie kaip kad hipnotines bukles gebedavau perskaityti internetinius ar publicistinius straipsnius kuriuos veliau tekdavo isvysti tik tolimoje ateityje...visada zinojau kaip atrodys mano dukterecia. Ji butent tokia ir yra. zinojau ka sutiksiu ateityje, kokie isgyvenimai laukia...didziausia itaka, beja, padare ne tai, o mokymasis kontroliuoti sapnus...tam daug laiko neprireike taciau privede prie dideliu depresiniu nuotaiku...as niekada nebuvau tam nusiteikusi teigiamai nors viskas eidavosi kaip sviestu patepta...dabar tenka mokytis visko ir vel is pradziu pagal visas taisykles, kad tik ir vel nepasiklysti tuose kosmariskuose sapnu labirintuose...

Aurelija

dar vienas dalykas... TAI GALI TIKRAI NE VISI IR NERA TAM REIKALO.

Keistuolis

Vaikysteje esu sapnaves ateiti, kaip senelio nebera, o jo dirbtuves langas uzkaltas. Jam tai pasakiau, bet jis tik subare, kad niekus sapnavau. Po gal 20 metu visa issipilde.

Benamis

Citata iš: Keistuolis  kovo 01, 2017, 23:23:36Po gal 20 metu visa issipilde.
Oho kaip greitai.

Aukštyn