Indigo.

Pradėjo vitake, birželio 02, 2012, 19:39:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

xsistemax

Kadangi kalbu lakoniškai,dažnai būnu nesuprastas.Tą užslėptą nuo žmogaus akių realybę jaučiu gana miglotai,bet pakankamai,kad negalėčiau ignoruoti.Suderinus su mokslo žiniomis tampa dar aiškiau.Realybėje žmogų perprantu jam dar neprakalbus,žinau jo psichologinę sanklodą ir intelektines galimybes iškart,todėl jam atsakyti galiu net neišgirdęs klausimo.
Mane nepuola joks pasaulio žinduolis,laukiniai vengia,o,pvz,net specialiai išmokytas ir pasiundytas šuo stengiasi ne užpulti,bet susidraugauti.Su šaltakraujais ryšys silpnesnis,gal kiek geriau su žuvimis.Jei žuvį matau,galiu vien mintimis pasišaukti,kad atplauktų į delną.
Nemanau,kad tai sapiens būdingi bruožai.

donis

Man idomu, jeigu atrasčiau tave ir praskelčiau galvą su betono bloku ar ji užgytu, ar tiesiog nustotum kalbeti nesamones?

xsistemax

Koks agresyvus. :)
Neužtvotum,vaikine.Tokiose situacijose nenaudoju žodinių argumentų. :)

donis

Neagresyvus, mane tik domina tavo "galimybių" ribos. Toks jausmas kad vaikysteje patyriai trauma. Dar nezinau kokia, bet numanau :)

xsistemax

Nepaliauja stebinti tokie žinovai. :D
Kaip suprantu,esi žinduolis,taigi,tavo agresijos susitikus neliktų nei kvapo...

TinSoldier

#215
vasario 21, 2013, 15:34:51 Redagavimas: vasario 21, 2013, 15:37:16 by TinSoldier
Citata iš: xsistemax  vasario 21, 2013, 14:42:53
o,pvz,net specialiai išmokytas ir pasiundytas šuo stengiasi ne užpulti,bet susidraugauti.


Oa, koks įdomus eksperimentas būtų!

Kas iš forumo turit didelį, agresyvų, "kovinį" šunį?

Jei xsistemax kada pasiryžtų atsakyti už savo žodžius, manau, šitas eksperimentas labiausiai tiktų: užjudytume ant jo šunį, ir pažiūrėtume, ar bandys susidraugauti, ar bandys paragauti.

Ne tik atskleistų apie turimas/neturimas unikalias xsistemax savybes. Bet ir iš karto atsakytų į klausimą, kiek labai jis savo žodžiais tiki. Dar gi ir žiūrovams įdomiau būtų, nei, pvz, stebėti, kaip bandoma 'išmatyti', kur kokia korta yra.

Žinoma, didžiąja dalimi, čia juokauju.

Bet, nors pusę xsistemax žinučių laikau visiškomis pievomis, reikia pripažinti - tai vienas iš įdomiausių ir sveikiausio proto lunatikų, kokie tik čia yra buvę :)

Kaip ir inkognito, - na, pasakojimais sunkiai galima tikėti. Bet nepaneigsi, kad žmonės yra gana protingi :)

xsistemax

Thanks,TinSoldier. :)
Neima manęs šunys,dažnai susiduriu su nustebusiais šunų savininkais.Nežinau ir pats gerai,kodėl.Nepuola ir viskas. :)

eternal.bliss

Tiesiog niekas nemėgsta žmonių kurie save giria, taip pat kurie kitus žemina.
Dabar visa kas buvo pasakyta tai tik plepalai apie tai ką kas gali kokie kiti yra kvaili, ir pagieža prasidėjo iš abiejų pusių.


xsistemax

Keista,kad niekas neklausia,kodėl save nepriskiriu prie indigo.
Priešingai,nei indigo,aš galiu žudyti(jiems šiuo klausimu gamta įdiegė griežtą tabu).
Bet priešingai,nei sapiens,aš niekada to nepadaryčiau iš keršto,paveiktas emocijų ir tt.Tai būtų optimaliausio sprendimo įgyvendinimas be emocijų ir sąžinės graužaties.Aš nesigiriu,veikiau vis dar prisistatinėju.Ir nei vieno nežeminu.

crystal

Įdomiai čia tu su savo prisistatymu. Tik nesuprantu kam tokio "prisistatymo" reikia ir kas tau iš to.

Beje
Citata iš: xsistemax  vasario 21, 2013, 15:53:03
Neima manęs šunys,dažnai susiduriu su nustebusiais šunų savininkais.Nežinau ir pats gerai,kodėl.Nepuola ir viskas. :)

Gal dėl to, kad ne visi šunys linkę pulti žmones. Kažin kaip ten būtų su kokiu tipišku pitbuliu ar gražuoliu dobermanu.

Benamis

Gal baikime jau off-topa ;) Tema apie Indigo fenomena. Kas liecia xsistemax - yra jo tema prisistatymu kategorijoje, taigi ten ir perkelkime diskusija apie ji ;)

Creative

Daina apie Indigo


vytra

#222
lapkričio 26, 2017, 10:32:12 Redagavimas: lapkričio 26, 2017, 10:40:23 by vytra
Citata iš: Beelzebub  birželio 03, 2012, 18:23:43Wtf? -_- Seriously? Dauguma žmonių turi nemažai iš nurodytų buožų.
- būtent! Kaip atsirado "indigo" legenda? Kai pagaliau žlugo CCCP idiotų diktatas, tiek suaugę tiek vaikai laisviau atsikvėpė, kas buvo nesuprantama ir nesuvokiama KGB išmuštruotiem seniems CCCP "pedugogikos" funkcionieriams.

:(

Aukštyn