Indigo.

Pradėjo vitake, birželio 02, 2012, 19:39:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

TinSoldier

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 21:08:22
Ačių,patvirtinai kitiems,kad š... nemalu.O tu nedepresuok,visi realybės komponentai {tu taip pat}gyvybiškai svarbūs ir savo vietoj.Nereikalingų nėra.


Ne... :( Visi komponentai gal ir gyvybiškai svarbūs, bet ne visi pajėgūs išgyventi. Ačiū, kad padėjai suvokti tiesą. Padėjai suprasti, kad man reikia pasitraukti ir atgimti, tikiuosi, tobulesnėje formoje. Šiąnakt.

O, indigo, šviesk pasauliui, sušildyk tamsią naktį, tą juodą naktį.. Pripildyk žemę džiaugsmo, džiaugsmo dainos.. oi, nušvieski tu jiems.. Gal kitiems ne per vėlu.

Justinas Herbsman

 :) palaikau temos autoriu bei kitus labiau prabudusius,o i diskusijas su tinsoldier ir crystal neverta veltis ir manau jus tai patys zinot ,bet noras skeisti tiesa ir dalintis savo aukstesniu suvokimu stipresnis.... sakau is savo patirties   ;) trumpai banaliai tariant pats gyvenimas priestarauja tam kad kaikurie cia esantys dabar galetu tai suprasti ... be smerkimo ar patyciu as sakau ,supraskit kad sioje egzistensijoje mes kiekvienas skirtinga vaidmeni atliekam ir mes patys esam skirtingi ir atrodom atskirti vienas nuo kito bet auksciausiam lygi mes visi esam viena ... pasidaline i daugybe aspektu tam kad is tu visu aspektu sudarytume viena bendra vaizda ...

xsistemax

#167
rugsėjo 20, 2012, 21:21:40 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 21:24:21 by xsistemax
Reikia pažinti pasaulį.kuriame gyveni.Domėjausi psichologija,darbais,teorijomis.Iš to nesunku susidaryti teisingą nuomonę.Pažinti kitą logiką.TinSoldier,čia svariausi tavo argumentai? :)

Neiprastas

#168
rugsėjo 20, 2012, 21:41:29 Redagavimas: rugsėjo 21, 2012, 05:56:58 by Neiprastas
http://www.youtube.com/watch?feature=iv&src_vid=es6U00LMmC4&annotation_id=annotation_307665&v=IB-7rPT5Dk8

Prašau jums prieš miega, nors bent kiek turinti žmogiškumo privers amžiams susimąstyti, ką reiškia kitų diskriminacija ir kitokiu nepripažinimas, nesvarbu kas tai bebūtų, gyvūnas, negras, kitos religijos atstovas ar bet koks kitų pažiūrų žmogus, išvada paprasta pradėkite nuo silpniausios grandies ir negalvokite, kad būtent jūs ar jūsų rasės įsitikinimai yra išskirtinė ir tai suteikia leidimą niekinti kitus :)

astropasaulis

#169
rugsėjo 20, 2012, 23:12:55 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 23:30:09 by astropasaulis
Niekada niekas nemėgo jokių išsišokėlių ar geresnių už save. Štai kodėl indigo vaikai tokie nemėgstami. Būti indigo - suprasti daugiau už kitus, gyventi jausmų pasaulyje. Jausmai būna tokie stiprūs, kad ašaros byra savaime kaip upeliai, atrodo, kad kartu tuomet su tavim verkia ir dievas. Juokas būna toks stiprus, kad žmones, tai veda iš proto. Kai tau linksma, atrodo, kad su tavimi džiaugiasi, juokiasi ir angelai. Kai esi harmoningas, žmonės to nesupranta, galvoja, kad tau kažkas negerai, nes jie niekada nėra to jautę, jie nežino, ką reiškia gyventi harmoningai.

paragraf 78

Psichologai apie indigo vaikus sako kad tai yra sužalotos psichikos vakai ir tiek. Kiek buvo bandymų tirti fenomeną, nieko ypatingo tuose vaikuose nebuvo pastebėta apart sužalotos psichikos, kaip pavyzdžiui tam tikros formos autizmas. Tai gi mokslininkų išvada: vadinamieji indigo vaikai yra ne kas kita kaip psichiniai ligoniai, kuriems reikalingas gydymas, o ne svaigimas apie išrinktumą ir t.t.
Testai kurie pateikiami spaudoje, norint nustatyti ar jūsų vaikas indigo, visi kaip vinas naudojasi Barnumo efektu. Tad lengva prisitaikyti kiekvienam skaitytojui. Taip ir gaunasi jog kas antras yra indigo. Aš ir pats kelis testus dariausi. Pagal visus juos esu indigo. Nu ir ką. Tai dabar aš indigo?

crystal

Gerbiami forumiečiai, na jūs truputi atsimerkit ir pažiūrėkit į realius faktus.  ??? Kas norėtų, kad pasaulį valdytų ligoniai? Juk jūs, be jokios rimtos priežasties pateisinat indigo  ??? Bet kaip sako lietuvių liaudies patarlė "trukt už vadžių, vėl iš pradžių", todėl diskusija su jumis yra tiesiog beprasmiška. Linkiu jūms nebesivaikyti fantazijų. Pagaliau suvokit tiesą ir tik tada ieškokit "aukštesnių lygmenų".

Neiprastas

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 21, 2012, 08:39:41
Psichologai apie indigo vaikus sako kad tai yra sužalotos psichikos vakai ir tiek. Kiek buvo bandymų tirti fenomeną, nieko ypatingo tuose vaikuose nebuvo pastebėta apart sužalotos psichikos, kaip pavyzdžiui tam tikros formos autizmas. Tai gi mokslininkų išvada: vadinamieji indigo vaikai yra ne kas kita kaip psichiniai ligoniai, kuriems reikalingas gydymas, o ne svaigimas apie išrinktumą ir t.t.
Testai kurie pateikiami spaudoje, norint nustatyti ar jūsų vaikas indigo, visi kaip vinas naudojasi Barnumo efektu. Tad lengva prisitaikyti kiekvienam skaitytojui. Taip ir gaunasi jog kas antras yra indigo. Aš ir pats kelis testus dariausi. Pagal visus juos esu indigo. Nu ir ką. Tai dabar aš indigo?


Gerai tęsiame diskusiją. Jeigu žinai, tokį dalyką, kad patys psichologai nėra visiškai sveikos psichikos, tai tu man pasakyk kaip jie gali sveiku protu vadovaudamiesi spręsti apie kito asmens psichologinę būklę? Aš suprantu, kad dauguma tėvų iš nevilties griebiasi šiaudo ir bando pateisinti, kodėl jiems gimė vaikas neįgalus, tai tėvystės instinktas ginti savo vaiko interesus, bet su "Indigo", tai neturi nieko bendro. Dėl mokslininku išvadu aš tau pasakysiu viena paprasta argumentą, mokslininkai tiria, tiek kiek jiems leidžia finansavimas, ir būtent ta linkme, kuria visa tai finansuojama, ir neturi teises pasukt, nei į kairę, nei į dešinę, jeigu mokslininkas nesivadovauja bendrais interesais ir nuomone jis bus išjuoktas, išspirtas iš darbo, pripažintas psichiniu ligoniu kaip ir "Indigo" vaikai. O dėl to kaip galima atpažint "Indigo", tai kas pateikiama spaudoje nereikia viskuo aklai tikėti, geriausiai išviso spauda nepasitikėti, nes ten vyrauja dideli finansiniai interesai, kas daugiau sumokės, to naudai ir parašys. Jeigu kilo klausymas, ar esi "Indigo", tai visu pirma tokiu žmonių neveikia pašalinės emocijos, aplinkiniu patyčios, pyktis, oro sąlygos, finansinė padėtis, toks žmogus kiekviena rytą skleidžia geri ir šilumą aplinkiniams, ir atrodo taip, kad jo siela šokinėtų iš džiaugsmo nuo vidinės harmonijos. Pabandyk mintyse savo pasakyt "Aš esu Indigo", jeigu taip yra tu tikrai, tai be jokių abejonių suprasi. Dar Indigo turi tokį dalyką kaip visko žinojimą, jis gali rasti bet kokioje situacijoje atsakymą, nors anksčiau gali būt su tuo, net nesusidūręs, jis visą tą informaciją gauna iš šaltinio, kur yra sukaupta informacija visos visatos egzistencijos metu. Visos idėjos, kurios ateina į galva žmogaus, jau buvo anksčiau išsaugotos šaltinyje, todėl kad ir ką be išrasi, tai ateis iš šaltinio. Gaila, kad dauguma Indigo dar miegantys, bet negalvokite, kad jie užsidariusios asmenybės, jie jūsų busimi harmoningo gyvenimo mokytojai, dauguma jų jau sėkmingai vaikšto integravęsi į visuomenę ir skleidžia gėri:)

Benamis

Citata iš: Neiprastas  rugsėjo 21, 2012, 13:21:27
Jeigu žinai, tokį dalyką, kad patys psichologai nėra visiškai sveikos psichikos, tai tu man pasakyk kaip jie gali sveiku protu vadovaudamiesi spręsti apie kito asmens psichologinę būklę?


Kur apie tai paskaityti galima butu? :o

Neiprastas

#174
rugsėjo 21, 2012, 13:46:43 Redagavimas: rugsėjo 21, 2012, 14:09:17 by Benamis
Citata iš: crystal  rugsėjo 21, 2012, 11:35:02
Gerbiami forumiečiai, na jūs truputi atsimerkit ir pažiūrėkit į realius faktus.  ??? Kas norėtų, kad pasaulį valdytų ligoniai? Juk jūs, be jokios rimtos priežasties pateisinat indigo  ??? Bet kaip sako lietuvių liaudies patarlė "trukt už vadžių, vėl iš pradžių", todėl diskusija su jumis yra tiesiog beprasmiška. Linkiu jūms nebesivaikyti fantazijų. Pagaliau suvokit tiesą ir tik tada ieškokit "aukštesnių lygmenų".

Visu pirma, tai jau dabar visas pasaulis yra valdomas ligoniu. O priežastis labai paprasta žmogus sukurtas, tam kad visa gyvenimą dirbtų ne dėl materialiu dalykų, o dėl dvasinio tobulėjimo, aš tavęs nekaltinu tu esi sugadintas monetarinės ir demokratinės sistemos(kitaip tariant žmogaus pavergimo įstatymiškai), galvoji aš esu žmogelis sėdintis prie kompiuterio ir nardantis savo fantazijose ir bijantis išeit į visuomene, apgailestauju, bet tavo fantazijos, kad viskas su laiku susitvarkys, tiksliau, kad kas nors kitas sutvarkys yra aklos, esu atėjęs iš tokios sistemos, kur žmogaus gyvybė nieko neverta, kur žmogus yra sumaišomas purvais ir palaidojamas, jeigu pas ji nėra stora skūra užauginta, tu net nesuvoki ką žmogus gali padaryt dėl pinigų dabar nieko nebėra likę švento, draugai, šeima, įsitikinimai, tikėjimas, viskas nuperkama už pinigus. Tau kaip paprasta pavyzdį duosiu dabar rinkoje tarp "bahuru" kalbant nieko neišskirtino, žmogelio turinčio koki maža versliuka žmogžudystės užsakymas kainuoja 5000LTL Lietuvos kainomis, na samdant kvalifikuota užsienieti kainuos truputi brangiau apie 10000Eu(+kelionės išlaidos prie honoraro), tai tu man atsakyk į klausymą mes taip nužmogėjome, kad žmogaus gyvybė verta tik popieriukų ant kurių yra skaičiukai nuteplioti?

Citata iš: Benamis  rugsėjo 21, 2012, 13:28:09
Citata iš: Neiprastas  rugsėjo 21, 2012, 13:21:27
Jeigu žinai, tokį dalyką, kad patys psichologai nėra visiškai sveikos psichikos, tai tu man pasakyk kaip jie gali sveiku protu vadovaudamiesi spręsti apie kito asmens psichologinę būklę?


Kur apie tai paskaityti galima butu? :o


To dauguma viešai neskelbia, bet yra tekę nekarta kalbėti su nusikalstamos veikos atstovais, jie sakė yra bergždžios pastangos įrodyti, kad esi psichiškai neįgalus, nes pradėjęs bendrauti su psichologu tu ne tik supranti, koks tu sveikas, bet ir kaip jų protai, toli atsirišę nuo realybės. Be to yra atveju buvę, kad pripažino nepakaltinamu viena negrą iš JAV, kai jis per pietų pertrauką nuėjo į tualetą ir Nutela šokoladu išsitepliojo savo pasturgali ir pradėjo laižyt nutela viduryje teismo salės, todėl ji be tyrimu pripažino nepakaltinamu. 

astropasaulis

Dėl tų indigo vaikams būdingų bruožų: jie visi daug maž atitinka, tačiau jie nėra interpretuoti, dėl to žmonės nieko nebesuvokia. Reikia žiūrėti, kaip tie bruožai vyrauja realybėje. Minima, kad būdingas jautrumas, tačiau indigo vaikas pasižymi ne žmogišku jautrumu, o tarsi kokiu ,,ekstremaliu" jautrumu. Nėra tokio žmogaus, kuris būtų jautresnis už indigo vaiką. Kitas pvz bruožas: nemėgsta stovėti eilėje. Žinau, kad daugeliui šis požymis juokingas, tačiau indigo jaučiasi tada tarsi įspraustas į kampą. Iš jo tą akimirką tarsi būtų atimta laisvė. Žinoma, indigo vaikas nelaukia, kol pasibaigs ėilė - jis veikia. Jeigu stovi jis pvz eilėje maisto prekių parduotuvėje, tai jis mintimis išsikviečia kitą pardavėja prie kitos kasos, ir pirmas atsistoja į naują eilę. Kiti žmonės net nesugeba sureguoti, kai ateina nauja pardavėja prie kasos, o indigo vaikas, jau stovi pirmas. Galėčiau interpretuoti ir kitus bruožus, kaip jie pasireiškia realybėje. :)

crystal

#176
rugsėjo 21, 2012, 15:43:23 Redagavimas: rugsėjo 21, 2012, 15:59:32 by crystal
Neiprastas-tu tiek daug beprasmiškų ir iš piršto laužtų teiginių prirašei, kad aš netgi svarsčiau ar beverta tęsti diskusiją. Galit garbint savo indigo kiek tik norit, bet prašau, nebeskleiskit savo išsigalvojimų kaip jie pakeis pasaulį..tt. Tikėkit tuo kas jum atrodo priimtina, tačiau priešingą nuomonę taippat gerbkite, nes dabar jūs atmetinėjat kaip "sistemos sužalotųjų", "proto ribotumo" ir pan. žmonių nuomonę. Apie psichologus sakei, kad jie nera sveikos psichikos vien todėl, kad nusikalstamo pasaulio atstovai tau taip sakė. Sorry, kažkaip visai nerimta ir juokinga pasirodė.

Neiprastas

Citata iš: crystal  rugsėjo 21, 2012, 15:43:23
Neiprastas-tu tiek daug beprasmiškų ir iš piršto laužtų teiginių prirašei, kad aš netgi svarsčiau ar beverta tęsti diskusiją. Galit garbint savo indigo kiek tik norit, bet prašau, nebeskleiskit savo išsigalvojimų kaip jie pakeis pasaulį..tt. Tikėkit tuo kas jum atrodo priimtina, tačiau priešingą nuomonę taippat gerbkite, nes dabar jūs atmetinėjat kaip "sistemos sužalotųjų", "proto ribotumo" ir pan. žmonių nuomonę. Apie psichologus sakei, kad jie nera sveikos psichikos vien todėl, kad nusikalstamo pasaulio atstovai tau taip sakė. Sorry, kažkaip visai nerimta ir juokinga pasirodė.


Aš jau prieš 10žinučių sakiau, kad gerbiu visų nuomones. Tu neįsigilinai, į mano žodžius ką aš tau noriu pasakyti, todėl komentuoji beprasmiškai, galbūt tai dėmesio stokos trūkumas, bet tai spręsti ne mano jurisdikcija. Todėl baigiu šitą beprasmę diskusiją.

paragraf 78

Dar kartą sakau, necituokite paklodžių. Be to jei atsakote į visą žinutę, geriau necituokite išvis. Pataupykite forumo vietą ir administratoriaus nervus :)

crystal

#179
rugsėjo 21, 2012, 17:07:48 Redagavimas: rugsėjo 21, 2012, 17:19:13 by crystal
Neiprastas-Na ir kas, kad sakei? Toli gražu negerbi nuomonių, juk aš rašiau. ("sistemos sužalotieji", "nuomonė lygi bliudo užsidėjimui ir daužymui šaukštu"...tt) Tavo žodžiuose nelabai radau kur gilintis, o komentuojant aš reiškiu savo požiūrį, kuris tau paprasčiausiai nepatinka. Puiku, kad baigi diskusiją.

Aukštyn