Indigo.

Pradėjo vitake, birželio 02, 2012, 19:39:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Aurelija

Ar esate kada girdeje apie Forerio efekta? Manau tai kazkas panasaus...
Mano kuklia nuomone Indigo fenomenas velgi galejo buti sukurtas politiniais, sektantiniais ar kokiais kitokiais tikslais... Niekada nemaniau ir iki siol negalvoju, kad zmones menamai galintys matyti auras nera apsimeteliai ar siaip kokie kitokio plauko zmones...pvz. galimai netgi SHIZOFRENIKAI ar sergantieji PATALOGINEMIS HALIUCINACIJOMIS.
Normalu, kad XX ir dabartinio amziaus vaikai bei paaugliai turi skirtumu JUK SKIRIASI APLINKA, PRAGYVENIMO LYGIS, APRANGOS STILIUS ir visi kiti dalykai! kaip ir skirtinga kultura taip ir sie dalykai formuoja skirtinga mastymo stiliu ir panasiai...
As zinau, kad as teisi... :o 8)

advena

Man tas Foterio efektas nieko nepasako. Indigo vaikai ne pakvaišę paaugliai kurie į gyvenimą žiūri kitaip. Vienintelis teisingas teiginys, kad Indigo tai žinojimas.

.L.U.T.H.O.R.

Man tai pasako, kad kokia 80proc. visų indigo atvejų yra pritempinėjimas :)

Beelzebub

Mano kaime buvo indigo veršiukas, ir visi sakė kad jis indigo. 8) Nes mokėjo pats pareit namo. :D

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai dauguma žinduolių rastų kelią namo :D

Robertas0412

Nuo žmonių perėjome prie "gyvuliukų" ;D Na aš tikiu, kad vystosi "nauji", tiksliau tobulesni žmonės. Evoliucija vietoje nestovi... Beje, pažystu žmogų kuris atitinka pateiktus apibudinimus ;) Kas žino, gal tokie žmonė išras vaistus gydančias nuo baisiausių ligų arba išras mašinas kurios žmonėms rūpėjo jau kelis amžius... Tikiosi į lankas "nenuvažiavau" ;D

paragraf 78

Kiek domėjausi indigo klausimu, priėjau išvados jog indigo neegzistuoja. Vien jau todėl kad visi indigo aprašymai pateikiami naudojantis barnumo efektu. Be to psichologai ir pedagogai pasisako kad toks reiškinys neegzistuoja. Visi tyrimai pseudomoksliniai. Kiek buvo daryta rimtų mokslinių tyrimų, visi parodė kad tai tiesiog traumuoti vaikai, turintys psichologinių problemų.
Pats indigo vaikų klausimas pateikiamas nemoksliškai, su pritempinėjimais. Tai ką apibrėžia knygos apie indigo vaikus, tinka 70 procentų žemės gyventojų.

astropasaulis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 12, 2012, 09:16:24
Kiek domėjausi indigo klausimu, priėjau išvados jog indigo neegzistuoja. Vien jau todėl kad visi indigo aprašymai pateikiami naudojantis barnumo efektu. Be to psichologai ir pedagogai pasisako kad toks reiškinys neegzistuoja. Visi tyrimai pseudomoksliniai. Kiek buvo daryta rimtų mokslinių tyrimų, visi parodė kad tai tiesiog traumuoti vaikai, turintys psichologinių problemų.
Pats indigo vaikų klausimas pateikiamas nemoksliškai, su pritempinėjimais. Tai ką apibrėžia knygos apie indigo vaikus, tinka 70 procentų žemės gyventojų.

O kaip tada paaiškinsi indigo spalvos aurą? Ir apskritai ką galvoji apie auras? Ar irgi tai vertini kritiškai? :)

Robertas0412

Kažkaip nepatikliai žiūriu į tas auras.... Kai galima jas matyti ar jausti... Na aš bent jau žiūriu į tai labai skeptiškai... Vadovaujuosi ta taisykle: "Kol nepamatysiu-tol ir netikesiu";D

.L.U.T.H.O.R.

O ta auros spalva nieko ypatingo. Tarsi ją turėtų tik ale "indigo vaikai". Va čia galima apie aurų spalvų reikšmę pasiskaityti. čia. Spalva kaip spalva.

Teroras

Citata iš: Robertas0412  rugsėjo 12, 2012, 17:54:21
Kažkaip nepatikliai žiūriu į tas auras.... Kai galima jas matyti ar jausti... Na aš bent jau žiūriu į tai labai skeptiškai... Vadovaujuosi ta taisykle: "Kol nepamatysiu-tol ir netikesiu";D


Paragrafas kazkada turejo gera parasa: "Patikek ir pamatysi" :)

astropasaulis

Citata iš: Beelzebub  birželio 03, 2012, 18:23:43
Citata iš: vitake  birželio 03, 2012, 18:15:41
Indigo bruožai:
1.Karališkumo jausmas
2. Jausmas kad nusipelnė būti
3. Aukšta savivertė
4. Sunkumai su disciplina ar valdžia
5. Atsisakymas atlikti kaikuriuos nurodytus dalykus
6. Laukimas eilėje persunkus
7. Rituališkos sistemos, nepasižyminčios kūribiškumu sukelia frustracijos jausmą
8. Atranda geresnių būdų kaip ką nors atlikti namuose ar mokykloje
9. Nekonformistiškumas
10. Neregavimas į "kaltės" discipliną
11. Greitai pabosta paskirtos užduotys
12. Dėmesio sutrikimo simptomai
13. Ypatingas kūribingumas
14. Gera intuicija
15. Stipri empatija kitiem
16. Anksti išvystitas abstraktus mąstymas
17. Labai protingas
18. Talentingas
19. Svajotojas
20. Akys atrodo senos, išmintingos ir gilios
21. Dvasingas
22. Didžiulis jautrumas
23. Polinkis priešintis autoritetams
24. Polinkis jaustis sugniuždytam
25. Daugybe baimių
26. Polinkis nuleisti rankas ir įgyti ilgalaikį priešiškumą mokymuisi

(iš pirmo žvilgsnio tai atrodo pasipūteliška, bet taip jau yra.)

Kiek panašumų radote?


Wtf? -_- Seriously? Dauguma žmonių turi nemažai iš nurodytų buožų.

Beje, indigo vaikai galėtų bent jau rašyti taisyklingai, nes jie juk indigo. Čia tik pastebėjimas. ;)

Indigo vaikai nėra vunderkindai ir jiems nerūpi ta jūsų gramatika. Svarbiau kokius jausmus perduodi savo mintimis...

advena

Aurą pamatyti nėra sunku, o Indigo ne išradėjai. Šie žmonės negimsta mokėdami matematikos tačiau žino, kad kažką reikia keisti. Negaliu vadinti nė vieno Indigo vaiku, nes kitiems aukštesni nepatinka. Iškart klausimai; kodėl tu išskirtinis, o ne aš? Nė vieno mūsų rankos nesurištos ir mes galim padėti kitiems.

paragraf 78

Auros spalva dar nieko neįrodo, juo labiau kad apie aurų spalvas yra begalė teorijų ir visos skirtingos. Viena teorija sako kad tokia tai spalva reiškia tai, kita kad visai priešingą dalyką. Tai mane skatina nepasitikėti visokio plauko aurologais.
Vitake pateikti indigo bruožai sudaryti remiantis Barnumo efektu tad labai nepatikimas dalykas.

xsistemax

Matau,kad dauguma diskutuojančių nėra kontaktavę su indigo.Patikėkite,tai tikrai realu.Beje,naivu būtų tikėtis,kad sapiens galutinis ir tobulas evoliucijos produktas.Tokia nuostata išplaukia iš sapiens egocentrizmo.Atmesti viską,kas žeidžia mano ego.Deja,apie viską,kas šokiruoja ar netelpa į įprastus rėmus visada pripaistoma nebūtų dalykų,indigo neišimtis.Realios jų galimybės nepastebimos,užtat fantastikos srities dalykai kurių neįmanoma patikrinti{auros spalva}itin akcentuojami.Žmogus tobulėja,teks su tuo susitaikyti.Daugybė žmonijos stereotipų yra klaidingi,gamta ėmėsi klaidas taisyti.Kad ir matematika.Kodėl nulis yra niekas,o ne visko,kas yra į kairę ir dešinę nuo jo suma?Kaip balta spalva,visų kitų mišinys.Begalybė.Tokis suvokimas lengvai paaiškina visatos atsiradimo iš nieko teoriją.Kalbėsiu pavyzdžiais,lengviau suprasite.Vakuumas juk netuščias,jis labai kieta substancija.Tuštuma neegzistuoja,joje kuriasi uždari begaliniai pasauliai,iš išorės neturintys nieko.Nuliai,pagal jus.Beje,tikroji realybė yra tik informacija,materija neegzistuoja,atitinkamai neegzistuoja laikas,erdvė ir judėjimas.Indigo netransformuoja informacijos į analogus,priima ja pirminiu pavidalu,aišku,jų suvokime klaidų nepalyginamai mažiau.Jie nekuria virtualių pasaulių,nekuria iliuzijų.Beje,susitikimas su indigo standartiniam sapiens vidurkiui gresia rimta psichine trauma.Dėl savo ribotumo suvokimo.

Aukštyn