Indigo.

Pradėjo vitake, birželio 02, 2012, 19:39:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

crystal

Visų pirma tu nežinai mano įsitikinimų ir požiūrio. Kaip vertini indigo reiškinį, nors apie jį nelabai žinai, taip ir apie mane sprendi iš kelių postų  :D Religija - nėra tikėjimas, o žmogaus prigimtiniai bruožai-faktas. Panašu, kad net šių sąvokų neskiri. Mano tikėjimas kitoks, aš tikiu ne visokiom pseudonesamonėm. Man užtenka aukštame lygyje vertinti  gamtą ar visatos dėsnius. Žolė ir upelis man atrodys daug dvasingesni, nei tavo paminėtos vibracijos ir panašus išgalvoti dalykai.

Neiprastas

Citata iš: crystal  rugsėjo 20, 2012, 18:53:19
Visų pirma tu nežinai mano įsitikinimų ir požiūrio. Kaip vertini indigo reiškinį, nors apie jį nelabai žinai, taip ir apie mane sprendi iš kelių postų  :D Religija - nėra tikėjimas, o žmogaus prigimtiniai bruožai-faktas. Panašu, kad net šių sąvokų neskiri. Mano tikėjimas kitoks, aš tikiu ne visokiom pseudonesamonėm. Man užtenka aukštame lygyje vertinti  gamtą ar visatos dėsnius. Žolė ir upelis man atrodys daug dvasingesni, nei tavo paminėtos vibracijos ir panašus išgalvoti dalykai.

Teisingai sakai, kad nežinau, aš tiesiog tai jaučiu:) Be to Indigo, tai ne reiškinys ir nieko panašaus į jezulio apsireiškimus iš dangaus, priimk tai kaip dovaną žmonijai:) Be to džiugu girdėti, kad nesi abejingas gamtai, nes gamta ir žmogus, tai vientisa panašiai, kaip vienas ciklas, tokiu dalykų negalima vieno nuo kito atskirti ar padalinti:) Be to jeigu užsiminei apie visatą, ten galioja vienas iš svarbiausiu dėsnių, tai vibraciniai dėsniai, tai padeda atskirti gerą būtybę nuo blogos. Manau, kad laikas pabaigti šią diskusiją ir linkiu tau harmonijos su gamta:)

xsistemax

#152
rugsėjo 20, 2012, 20:01:00 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 20:04:30 by xsistemax
Taip,jums reikia žinoti ir sužinosite tik tiek,kiek reikia{čia jums tipiškas intuityvios logikos pavyzdys}.Man teko mokytis su sapiens bendrauti,todėl leidžiuos į diskusijas.Kvailas jūsų įsitikinimas,kad viską išmanote,bet kartu ir mielas,kaip vaiko. :)Neįprastas teisus,tik jums nesuprantamas.

TinSoldier

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:01:00
Taip,jums reikia žinoti ir sužinosite tik tiek,kiek reikia{čia jums tipiškas intuityvios logikos pavyzdys}.Man teko mokytis su sapiens bendrauti,todėl leidžiuos į diskusijas.Kvailas jūsų įsitikinimas,kad viską išmanote,bet kartu ir mielas,kaip vaiko. :)Neįprastas teisus,tik jums nesuprantamas.


Man tai jūs primenat sektantus. Viską žinot, viską galit, išgelbėsit pasaulį(ar jūsų draugeliai indigo), tačiau negalit nieko atskleisti. Tik žmonija turi aklai pasitikėti jūsų lunatiškomis, idiotiškomis, niekuo nepagrįstomis, logikai ir šiuolaikiniam pasaulio pažinimui prieštaraujančiomis tiesomis. Kodėl? Todėl, kad jūs "žinot."

Suprantu, kad jūs esat eiliniai žmonės, pezantys forume. Tačiau čia paskaitinėjus jūsų žinutes visiškai susigadinau įspūdį apie indigo. Jei kažkada dar galvojau, kad kažkas panašaus gali būti - dabar tik atrodo kaip didybės maniją turinčių ligonių pezalai.

Šauniai plečiat žmonių sąmoningumą - diskredituodami visos tariamos rūšies vardą.

xsistemax

#154
rugsėjo 20, 2012, 20:21:05 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 20:28:17 by xsistemax
Saviškę jau diskreditavot.Jūs nenorit konstruktyviai kalbėtis,būtina ginčyti akivaizdžius dalykus,kurie pateikiami nedviprasmiškai.Įpročio jėga:visi turi būti tokie,kaip jūs.Tikiuos,pastebėjai,kad manęs įžeisti negalima?Nudžiuginti ,taip pat nuliūdinti.Jei nori iš tiesų suprasti-atmesk emocijas.Žmonija brandina viltį sutikti visatoje proto brolius.Kaip su jais susikalbėsi,jei žemiškų gyvybės formų nesupranti?Kada nors gilinaisi,ką galvoja ir jaučia augalai?Juoksies iš šito klausimo,nes net tokios prielaidos tau nesuvokiamos,nors humanoidai ir augalai jau 4 mln.metų šalia vieni kitų.

TinSoldier

#155
rugsėjo 20, 2012, 20:30:56 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 20:32:58 by TinSoldier
Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:21:05
Saviškę jau diskreditavot.Jūs nenorit konstruktyviai kalbėtis,būtina ginčyti akivaizdžius dalykus,kurie pateikiami nedviprasmiškai.Įpročio jėga:visi turi būti tokie,kaip jūs.Tikiuos,pastebėjai,kad manęs įžeisti negalima?Nudžiuginti ,taip pat nuliūdinti.Jei nori iš tiesų suprasti-atmesk emocijas.



Tai apsispręskit, ar fantazijas ar protą numest reikia. Vienas sako, pasikliauk širdimi, dabar jau pamiršt ją reikia.

Ir fantazijos numetimas ir pasakymas: "tai tiesa. jei netikit, reiškia jūs per kvaili, tačiau tai vis tiek tiesa" - nėra geras metodas pradėti konstruktyvų pokalbį.

Įrodymo našta tenka teigiančiąjai pusei. Todėl kol iš jūsų nebus konstruktyvių argumentų ir ne tik nuomone(kad ir kokiais genijais save laikytumėte) grindžiamų faktų, tol iš mūsų to tikėtis nelogiška.

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:21:05
Kada nors gilinaisi,ką galvoja ir jaučia augalai?Juoksies iš šito klausimo,nes net tokios prielaidos tau nesuvokiamos,nors humanoidai ir augalai jau 4 mln.metų šalia vieni kitų.


Nesijuokiu. Galiu suprasti ir pritarti tam, ką čia parašei, tik, greičiausiai, dėl kitokių priežasčių, nei tu. Vis dėl to, ne apie tai kalba eina.

xsistemax

#156
rugsėjo 20, 2012, 20:37:47 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 20:42:13 by xsistemax
Atsiversk pirmą šios temos puslapį.Ten viską surasi,tik iš indigo požymių sąrašo išbrauk pirmą punktą ir visus po 23-io.Beje,jūsiškį variantą matau kiaurai{emocijas,motyvus ir t.t.}Todėl,kad domėjausi jumis.Ir ne kaip tyrinėtojas,o todėl,kad galėčiau jus suprasti teisingai,nevertinčiau per savo prizmę.

TinSoldier

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:37:47
Atsiversk pirmą šios temos puslapį.Ten viską surasi,tik iš indigo požymių sąrašo išbrauk pirmą punktą ir visus po 23-io.


Pirmo puslapio pirma žinutė: indigo žino viską tiesiog iš oro. Ir jų "žinojimas" kažkodėl turėtų būti teisingas. Pasikartosiu, nematau skirtumo nuo šizofrenija sergančių ir "žinančių" savo realybes ir indigo "žinotojų".

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:37:47
Beje,jūsiškį variantą matau kiaurai{emocijas,motyvus ir t.t.}Todėl,kad domėjausi jumis.Ir ne kaip tyrinėtojas,o todėl,kad galėčiau jus suprasti teisingai,nevertinčiau per savo prizmę.


Čia.. tipo.. mano? Gal kartais ne paslaptis, kokie gi mano motyvai ir kokios emocijos? :) Ką gi įžvelgei apie mane?


xsistemax

Šiuo metu jauti keistą jausmą,lyg kas stovėtų tau už nugaros ir stebėtųInstinktyviai jauti,kad tau sakoma kažkas labai svarbaus ir prasmingo,bet nerandi įprastų loginių struktūrų,todėl protas viską bando atmesti.DZINGT.

TinSoldier

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 20:53:15
Šiuo metu jauti keistą jausmą,lyg kas stovėtų tau už nugaros ir stebėtųInstinktyviai jauti,kad tau sakoma kažkas labai svarbaus ir prasmingo,bet nerandi įprastų loginių struktūrų,todėl protas viską bando atmesti.DZINGT.


omg.. tu teisus..

Blem, šiandien visą dieną manęs neapleidžia mintis, kad kažkas mane stebi. Net į tuliką nejauku buvo eiti - vis atrodė, kad ne vienas esu. Tiesiog obsesinė mintis persekiojo. Ir ypač vakare, pradėjus čia rašinėti..

Ir, jei atvirai... taip.. kažkur giliai giliai sąmonės užkabariuose noriu tikėti, kad tai, ką rašai - tiesa. Tiksliau, ne tai kad noriu tikėti, kiek žinau, kad tai tiesa. Bet, kai visą gyvenimą praleidi racionalizuodamas ir atmetinėdamas tokius dalykus - tai tampa prakeiktu įpročiu. Atsiprašau, kad tau prieštaravau ir priekaištavau.

Deja, nemanau, kad galiu pasikeisti :( Nemanau, kad esu vertas gyventi indigo pasaulyje. Mano sąmoningumas jau sužalotas sąmonės ribotuvų, kuriuos nulaužti vargu ar pavyks. Nematau kitos išeities tik išeiti. Nusibaigti. Sudie, žiaurus pasauli :( Viso, anomalija.lt nariai :(

xsistemax

#160
rugsėjo 20, 2012, 21:08:22 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 21:13:51 by xsistemax
Ačiū,patvirtinai kitiems,kad š... nemalu.O tu nedepresuok,visi realybės komponentai {tu taip pat}gyvybiškai svarbūs ir savo vietoj.Nereikalingų nėra.

vitake

#161
rugsėjo 20, 2012, 21:12:32 Redagavimas: rugsėjo 20, 2012, 21:12:54 by Benamis
Citata iš: TinSoldier  rugsėjo 20, 2012, 21:04:43
omg.. tu teisus..

Blem, šiandien visą dieną manęs neapleidžia mintis, kad kažkas mane stebi. Net į tuliką nejauku buvo eiti - vis atrodė, kad ne vienas esu. Tiesiog obsesinė mintis persekiojo. Ir ypač vakare, pradėjus čia rašinėti..

Ir, jei atvirai... taip.. kažkur giliai giliai sąmonės užkabariuose noriu tikėti, kad tai, ką rašai - tiesa. Tiksliau, ne tai kad noriu tikėti, kiek žinau, kad tai tiesa. Bet, kai visą gyvenimą praleidi racionalizuodamas ir atmetinėdamas tokius dalykus - tai tampa prakeiktu įpročiu. Atsiprašau, kad tau prieštaravau ir priekaištavau.

Deja, nemanau, kad galiu pasikeisti :( Nemanau, kad esu vertas gyventi indigo pasaulyje. Mano sąmoningumas jau sužalotas sąmonės ribotuvų, kuriuos nulaužti vargu ar pavyks. Nematau kitos išeities tik išeiti. Nusibaigti. Sudie, žiaurus pasauli :( Viso, anomalija.lt nariai :(


Kaip dramatiška :D

Benamis

Citata iš: xsistemax  rugsėjo 20, 2012, 21:08:22
Ačių,patvirtinai kitiems,kad š... nemalu.O tu nedepresuok,visi realybės komponentai {tu taip pat}gyvybiškai svarbūs ir savo vietoj.Nereikalingų nėra.


Manau ten buvo sarkazmas... :)

xsistemax

Ne viskas...

crystal

wtf? :D xsistemax, kaip tu stebi žmones? Idomiai čia išsireiškei "domėjausi jumis".

Aukštyn