Svedijos atstove labai keista.

Pradėjo advena, gegužės 27, 2012, 14:30:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

advena

gegužės 27, 2012, 14:30:41 Redagavimas: gegužės 27, 2012, 14:40:04 by advena
kreipiuos i jus labai rimtai. tikrai nekvailioju ir nebandau kazko itikint. prasau nepykit jai musu nuomones nesutaps bet... vakar turbut visi ziurejom eurovizija. dideliu tasku skirtumu laimejo Svedija. ar jums nekeista svedijos atstove? Man ji jau nuo pirmos akimirkos pasirode itartina. man i galva sove tikrai kvaila mintis: ji ateivis. siandien panorau apie ja surasti informacijos. na kagi iejau i viena svetaine matyt sukurta butent eurovizijai. ten yra vaizdo irasas kur svede fotografuojama jau po laimejimo. nusprendziau perziuret vaizdo irasa. praejus vienai minutei rodoma kaip is arti ja fotografuoja. staiga pati negaliu patiketi savo akimis. kai ji atsimerke jos akys slepesi po virsutiniais vokais. matosi tik baltymas. man vos sirdis nesustojo. Staiga ji uzsimerke ir nesmarkiai papurto galva. kai vel atsimerkia akys normalioj padety. Stai tas vaizdo irasas. Atsukite ji ant 1 minutes ir idemiai ziurekite.


O dabar paskaitykite tai kas parasyta Anomalijoj ir paziurekite vaizdo irasa.Pamatysite zmones kurie taippat varto akis.
http://anomalija.lt/2011/10/zeme-valdo-ateiviai/


Nepykit del nerislaus teksto. as skubejau.

paragraf 78

Peržiūrėjau kelis kartus, nieko tokio nepastebėjau

Benamis

Kelinta butent minute ir sekunde?

advena

Citata iš: Benamis  gegužės 27, 2012, 14:40:12
Kelinta butent minute ir sekunde?

1:05
Citata iš: paragraf 78  gegužės 27, 2012, 14:36:24
Peržiūrėjau kelis kartus, nieko tokio nepastebėjau

Pabandyk tuo laiku.

paragraf 78

Kad ten ant tiek prastas įrašas kad nieko nesimato. Sakyčiau tiesiog žmogus pažvelgė į šoną, jei jau manyti kad ten tikrai tik baltymai matosi. Nors aš to nepasakyčiau.

advena

Citata iš: paragraf 78  gegužės 27, 2012, 14:53:07
Kad ten ant tiek prastas įrašas kad nieko nesimato. Sakyčiau tiesiog žmogus pažvelgė į šoną, jei jau manyti kad ten tikrai tik baltymai matosi. Nors aš to nepasakyčiau.

Na galbut. vistiek ji man keista. as dar apie ja informacijos paieskosiu.

.L.U.T.H.O.R.

Juk kairėn pažvelgia. Akivaizdžiai matosi :)

Phoenix

Man irgi atrodo kad ji labai nenatūraliai elgiasi, juda ir eina kaip kenčianti kažkokius skausmus, ar apsvaigusi nuo kažko.  ???

paragraf 78

Man tai panašiau kad ji iš džiaugsmo nesitveria savo kailyje ir todėl taip spirga. Aš irgi spirgėčiau euroviziją laimėjęs

.L.U.T.H.O.R.

Mato žmonės, ką nori matyt :)

LiepaBlack

Man atrodo kad ji tiesiog reaguoja i fotoaparatu blykstes.

advena

Citata iš: paragraf 78  gegužės 27, 2012, 15:42:36
Man tai panašiau kad ji iš džiaugsmo nesitveria savo kailyje ir todėl taip spirga. Aš irgi spirgėčiau euroviziją laimėjęs

tai kad jos tas dziaugsmas man atrodo toks tarsi suvaidintas.

LiepaBlack

Matyt seniai nujaute kad laimes. O seip daina gera ir pati tokia man miela atrodo :D

Markamis

Tas baltumas gali matytis dėl atsispindinčių fotoaparatų blyksčių. O akis ir galvą papurto, nes visiems jaučiu akis skaudėtų nuo tiek fotografavimo.

Beelzebub

#14
gegužės 27, 2012, 21:28:28 Redagavimas: gegužės 27, 2012, 21:30:51 by Beelzebub
Man ji nors ir keistoka truputį atrodo, bet viskas su ja gerai. Bent kiek žmogus kitaip elgiasi negu kiti ar yra jums "keistas", tai jau ateivis? Dėl tų akių, tai ji tiesiog pažvelgė į šoną, aiškiai matosi + video kokybė nelabai gera + jos kirpčiai beveik užstoja akis + ji krato galvą, nes jos šukuosena tokia, kad krenta ant veido + visa kita ką jau paminėjo kiti forumo dalyviai.

P.S. Koks tolkas ateiviui dalyvauti Eurovizijoje? ;)

Aukštyn