Raudona galva

Pradėjo JZZ, gegužės 29, 2012, 00:16:57

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

JZZ

Per žiemos atostogas buvo pakankamai laiko, tad nusprendžiau aplankyti savo buvusį miestą, kuriame seniau gyvenau (jei kam prireiks - sukonkretinsiu), bei draugus. Nakvynė iš anksto buvo sutarta su mamos drauge, tad praktiškai galėjau ten nakvoti kiek norėjau. Ten nakvojau kokius 3-4 kartus. Priešpaskutinę nakvynės naktį įprastai atsiguliau, užsistačiau telefono žadintuvą 6:00 (norėjosi sąlyginai anksti prabusti, prabudus dar šiek tiek pagulėti ir ilgai netempiant keltis).  :) Tada dar rytai būdavo tamsūs ir, nors ir kambario užuolaidoms esant atitrauktoms, kambaryje tebevyravo prieblanda, tačiau vaizdas nebuvo bauginantis, o būnant šiltoj lovoj gal ir kiek jaukus.
Taip ten besivartant, "užėjo" noras pasisukti dešinėn, link sekcijos, kurios stiklinėse vitrinose buvo ir tikriausiai tebėra sudėti dekoratyviniai indai (to nesimatė, bet žinojau), lentelėse už durelių ir stalčiuose buvo pridėta knygų ir dar nežinia kokių šmutkių - kaip ir tikriausiai niekuo per daug neišsiskiriančioje sekcijoje. Tačiau tada atrodė, lyg "pagavau" žvilgsnį. Paprastai kai kur nors žiūri  ir kas nors į tave atsisuka, kartais gali pasakyti kada žiūri būtent į tave, o kada į tavo pusę kur nors pro šalį. Panašus žvilgsnio "pagavimas" pasijautė ir tada. Bet iš ko?  ;D Iš sekcijos? :D
Po atidesnės apžiūros pastebėjau kažką panašaus į įprasto dydžio (nemažą) kalėdinį žaisliuką. Atrodė, kad spalva yra raudona. Tarp ištiestos lovos ir sekcijos buvo šioks toks praėjimas, tad pasislinkau arčiau ir pamačiau, kad ten ne kalėdinis žaisliukas, o moteriška galvos figūra (bent jau taip atrodė). Buvo ne per trumpiausi šviesūs plaukai, o pati figūra atrodė "pridėta" prie sekcijos (ar pakabinta ant vienos iš stalčių/durelių rankenos, ar priklijuota - tai nebuvo itin svarbu). Apžiūrinėjant pamačiau, kad ji buvo atsukta taip nejaukiai į mano pusę. Atrodė, kad dar priartėjus ir ištiesus ranką ją būtų galima ir paliesti, bet dėl to nemalonaus žvilgsnio nesinorėjo. Galiausiai, kambario vėsumos sustiprinti, užėjo nedideli šiurpuliukai, nusisukau ir užsiklojau, bet vis dar atrodė, kad ta atsukta figūra tebežiūri. Net keista, kad neatkreipiau dėmesio dieną ar vakare ir per naktį taip išmiegojau net nejaučiant tada to "stebėjimo", kaip tuo metu. Galiausiai nutariau įsivaizduoti ir susikurti apsauginę energijos struktūrą (panašią į kiaušinio formą) ir stebėjau jutimą tikrinant jo intensyvumą. Tas jausmas silpo gan silpnai (gan neintensyviai ir lėtokai), tad sugalvojau tai apsaugai skirti kuo daugiau energijos, kiek tik tai pavyks įsivaizduot; vis stiprinau, vėl pasijutau, kad esu po kaldra, praėjo virpuliukai ir nuslopo tas stebėjimo jausmas, nors į tą pusę atsigręžti nesinorėjo. Atrodė, kad ryte, kai jau bus šviesu, galėsiu jau atidžiai tai apžiūrėt. Po to net užmigau kuriam laikui, o kai prabudau, jau buvo žymiai šviesiau (po kokios valandos). Tada atsisukau ir toje vietoje...  - atspėjai!  ;D - nieko nebebuvo. Prisiminimas buvo pakankamai stiprus, kad nepradėčiau abejot to įvykio realumu, tad pradėjau prie sekcijos ant kilimo bandyt ieškot kur ta figūra nukrito. Jau prieš pradedant žvalgytis atrodė, kad nerasiu ir galiu net nemėginti toliau ten gaišti.
Teikiausi net ir buto savininkei trumpai papasakoti apie tai, toji ilgai negalvojus atsakė, kad pas juos niekas nėra miręs ir šiaip nesivaidena, bet ir tokios figūros neturi, tad nusprendė, kad man pasisapnavo.

Norėjau paklausti jūsų nuomonės apie tai, gal kas žino daugiau apie tai... kas tai galėjo būti?
:)

Markamis

Kažkodėl man atrodo, kad visa tai iš kažkur kopijuota... "Atspėjai!"

Na, nesvarbu. Kažkur buvo tema apie visus vaiduoklius, dabar neprisimenu, kaip tiksliai vadinasi, todėl link'o numesti negaliu. O šiaip, gal ir rimtai tau susivaideno? Nesava aplinka, prieblanda ir t.t., tikrai galėjo pačiau susivaidenti ten.

O šiaip jau, labai meniškas tavo pasakojimas vietomis...
"Tada dar rytai būdavo tamsūs ir, nors ir kambario užuolaidoms esant atitrauktoms, kambaryje tebevyravo prieblanda, tačiau vaizdas nebuvo bauginantis, o būnant šiltoj lovoj gal ir kiek jaukus."

TinSoldier

Tikrai visai gražiai rašai. Maloniai skaitosi :)
Truputį siužetą patobulinus - pavertus biški šiurpesniu - puikiai tiktų kur nors gamtoj naktį prie laužo papasakot :)))

Benamis

Jeigu neisgalvota, tai idomi istorija.

Ta galvos "figura" buvo ganetinai realistiska (kaip gyvo zmogaus) ar daugiau kaip leles galva?

JZZ

Labas :)

Patys faktiniai istorijos teiginiai išties yra nokipijuoti: tiesiai iš savo atsiminimų. :P
Stilius gali būti ir panašus į anksčiau sutiktus ar populiarius stilius; kodėl gi rašant nepasinaudojus geriausia turima patirtimi ir vietoj sunkiai skaitomo skaitalo nesukūrus neblogo teksto. :)
Nedažnai tenka sulaukti kritikos dėl pačio teksto, o ne jo turinio... :D

Šiuo tekstu norėjau suteikti įdomios informacijos, bei iš daugiau už mane žinančių sužinoti daugiau apie tą įvykį.

Kiek atsimenu, figūra atrodė kaip kokios lėlės nurauta galva ir atrodė kaip kalėdinis žaisliukas, gal kiek mažesnių apimčių nei CD.

advena

Citata iš: TinSoldier  gegužės 29, 2012, 11:21:47
Truputį siužetą patobulinus - pavertus biški šiurpesniu - puikiai tiktų kur nors gamtoj naktį prie laužo papasakot :)))

;D man tai nebaisus tas pasakojimas.

Markamis

Šiaip pagal visą stilių ir pan., tik kaip minėjo, reik pridėti šiurpumo, tikrai tiktų į siaubo istorijas.

raksera

Vaikystėje visokių istorijų prisiklausydavau iš draugių, tai irgi pasąmonė krėsdavo pokštus. Lovoje gulint priešais sekciją su veidrodžiais visko įsivaizduodavau.
Kažkada kažkas papasakojo apie mirtį nešančia raudoną ranką, kuri naktį išlenda iš sekcijų su veidrodžiais. Nuo to laiko žiūrėdavau į sekcijas su baime. Gal net ir mačiau pati tą ranką. Bet manau, kad čia vaizduotės vaisius, o ne kitaip  :D

gakeris

Baigit jus izeidet jo jausmus  :'(

Parissa

Citata iš: raksera  rugsėjo 28, 2012, 10:40:46
Vaikystėje visokių istorijų prisiklausydavau iš draugių, tai irgi pasąmonė krėsdavo pokštus. Lovoje gulint priešais sekciją su veidrodžiais visko įsivaizduodavau.
Kažkada kažkas papasakojo apie mirtį nešančia raudoną ranką, kuri naktį išlenda iš sekcijų su veidrodžiais. Nuo to laiko žiūrėdavau į sekcijas su baime. Gal net ir mačiau pati tą ranką. Bet manau, kad čia vaizduotės vaisius, o ne kitaip  :D

Čia ne į temą,bet aš turėjau kažkada sekciją su veidrodžiu,dabar nebeturiu,išmetė ar kur nors kitur išgabeno :D

advena

Parissa, čia jau tikrai ne į temą. Seniau beveik kiekvienuose namuose galėdavai rasti tokią "sekciją" su veidrožiu. Dabar jos senamadiškos.

Aukštyn