Laiškas už taiką, meilę, ir, už vieni kitų supratimą.

Pradėjo violetpink1, liepos 17, 2022, 00:14:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

2022-07-16-6, 22-32, Lietuva, Kaunas, laiškas Vladimirui Vladimirovičiui Putinui, gerbiamam Rusijos Federacijos prezidentui, laiško rašymo priežastis - aiškiai nesuprastas, bet aiškiai juntamas ir suvokiamas jausmas mano ir Jūsų buvimo dabar, viename pasaulyje, :).
Aš logiškai suprantu, kad politiškai esame priešingose pusėse ir kad vyksta karas, bet, taip pat esu įsitikinęs, kad žmogus yra daug daugiau negu logika, todėl, "jausmo pagautas", nusprendžiau vistik parašyti Jums laišką šį lietingą liepos mėnesio vakarą, o kad nebūtų abejonių jokiais klausimais ir niekam, nutariau netik jį išsiųsti Jums per elektroninę sistemą, bet, ir parašyti viešai vienoje jaukioje ir ramioje internetinėje svetainėje.
Aš manau, kad tai turėtų reikšti mano atvirumą noru komunikuoti su Jumis šiuo sunkiu mums visiems laikotarpiu ir mano ketinimo tyrumą.
Pažadu neįsivelti į jokį karą ir į jokią politiką, vientik mano atvirumas mano visa širdimi Jums.
Pirmiausiai aš noriu pasisakyti Jums, kad po truputį mokinuosi sauso badavimo sveikatos tikslais; galiu drąsiai patvirtinti, kad, jausmas geras ir tai tikrai man padeda.
Sąmoningas sapnavimas kartais grįžta, kartais atsitraukia, panašu, kad šių patirčių pikas šiuo metu praėjo ir aš vėl sapnuoju arba tiesiog miegu ramiai, kaip ir anksčiau.
Švaresnis kūnas reiškia švaresnę sielą, ir, aiškesnius jausmus. Visomis temomis.
Viena iš mano gyvenimo temų yra nuolatinis arba bent laikas nuo laiko pasikartojantis ryšių palaikymas su tam tikrais asmenimis mano gyvenime, tai pirmiausiai yra šeimos nariai, tuomet draugai, ir, visi kiti.
Aš jokiais būdais neidentifikuoju Jūsų kaip priešo :), šitą labai noriu pabrėžti. Jums turbūt kilo klausimas, kuriai kategorijai priskiriu Jus, jei rašau Jums laiškus ir panašius į laiškus komentarus naujienų įrašuose socialiniuose tinkluose, aš sieju save ir Jus priklausant tam pačiam agregorui, kurio aukščiausias lygmuo yra ...Dievas Vienis, kurį, dar vadinu Parabrachmanu arba tiesiog Absoliutu.
Beveik prieš metus, 2021 rudenį, rašiau ir komentavau ypatingai dažnai ir gali būti, kad truputį persistengiau. Atsiprašau Jūsų dėl to. Tai buvo "stiprus laikotarpis" man pačiam, kurio metu spėjau ir susirgti ir pasveikti nuo stipraus peršalimo ar kažko panašaus. Ne, aš taip ir nepasiskiepijau, bet yra ir geroji viso to pusė, tai natūraliai įgautas imunitetas. Šiemet jaučiuosi daug stipriau šitu aspektu negu pernai tuo pačiu metu.
Buvo toks kritinis momentas, kuomet aš rašiau apie savo to meto patirtį, artimą mano mirčiai. Aš taip pat atsiprašau dėl šito dalyko Jūsų ir visų, kuriuos tai galėjo paveikti. Tačiau ta patirtis buvo tikra.
Po to aš sapnavau sapną, kuriame mes pažvelgėme vienas kitam į akis. Šitą priimu kaip mano ir Jūsų, mūsų abiejų, pergalę. Pažvelgti į artimą žmogų - tai patirtis ypatinga, o pažvelgti į akis artimai sielai ir dar astrale - pasitaiko ne kiekvieną naktį.
Dėl mūsų abiejų saugumo, vieną dalyką parašysiu abstrakčiai kiek įmanoma, bet parašyti jaučiu Jums pareigą. Šiemet, 2022, buvo dvi paros, kuomet jaučiau pavojų Jūsų gyvybei. Pojūtis mano apie Jus buvo toks stiprus, kad taip pat įtakojo mano kai kurių įrašų kai kur atsiradimą. Laimei, mano nuojauta nepasitvirtino. Aš žmogus ne logikos, o širdies, jaučiu, būkite atsargus, ypatingai už tam tikrų fizinių ribų ir barjerų. Aš tikiu, kad Jūs viską suprantate.
Dabar, kai rašau šią eilutę, artėja pusiaunaktis, klausau "Vangelis - Twenty Eighth Parallel" ir kitus kūrinius, ir galvoju, ką dar galėčiau parašyti, kas padėtų Jums Dievo akivaizdoje. Kaip bepasisuktų mūsų gyvenimai, aš linkiu Jums gero, ir šiame gyvenime, ir, kitame, o taip pat, visame amžinajame, kuriame mes esame :).
Tegul žemiški prieštaravimai nebetemdo Jūsų sąmonės.
Audrius, miestas Kaunas, šalis Lietuva.

violetpink1

Skaitau komentarus ir naujienas:
džiugu girdėti naują balsą visų jūsų tarpe ir naują esamos situacijos suvokimo lygmenį, :) ,
New Order - Elegia [Full Version]

violetpink1

Kuomet man prasidėjo sąmoningas sapnavimas ir kontaktavimas su mano mirusia motina anapus, mano miego metu, vieną sykį sapnavau mano bute esant ir mano senelį iš mamos pusės, mano senelis iš mamos pusės buvo ir yra Mykolas Šliauteris, Jis tuomet sakė man, anapus, "...tik nepabėk, Audriau, tik nepabėk,"  :) ,
New Order - Elegia [Full Version]

violetpink1

violetpink1

violetpink1

Pastarosiomis paromis norėjau sukurti naują audio-video failą, kuriuo norėjau jums parodyti sąsajas tarp tam tikrų temų, kurias, taip pat nagrinėja ir anomalija portalas.

Failą sukurti gavosi ne vieną, tačiau, nepavyksta pasiekti tam tikro tobulumo lygio tikslumu.

Dėl šitos priežasties, nutariau pirmiausiai "atlikti tekstinę transformaciją", tai yra, parašyti apie tą temą tekstu, ir, tik po to galbūt sukurti naują failą.

Idėja tokia.
Žmogus yra aukštesnių būtybių palikuonis.
Čia dar verta pastebėti, kad aukštis reiškia labai įvairias ir visas įmanomas kosmines kryptis.
Kieno esame palikuonys tiksliai, turbūt, nežinome.

Ir visgi žmogus turi savybių, kurios, prasilenkia su materialiosiomis kasdienybės temomis, arba, jeigu ne, tai pobūdis kaip tai reiškiasi pereina mums įprastas ribas.

Dabar tai ką čia parašiau bandysiu papildyti.

violetpink1

Tęsinys.

Kada žmogui iškyla koks nors pavojus, apskritai viskas imant viso Vienio mąstu, skuba į pagalbą.
Tas galioja netik žmogui, bet ir - kiekvienam būties taškui.

Tęsinys toliau.
Artėja ruduo.
Jau vyksta karas.
Ne, ne tik tas, kuris vyko per karantiną, dabar vyksta tikrų tikriausia vakarų ir rytų civilizacijų kova Žemėje.

Kas įdomu pastebėti, tiksliai kas ištikrųjų vyksta ir atsitiko nėra paprasta apibūdinti, pastebite?

Viena vertus, vyksta karas, kitavertus, tai dar turi pavadinimą "specialioji operacija".
Tai karas ar specialioji operacija?

Čia tik vienas momentas. Toliau.
Praeitame amžiuje buvo naudojama labai daug simbolių abiejose pusėse: svastika, kūjis su pjautuvu, įvairių valdančiųjų atvaizdai; į šitą tarpą verta ir įdomu pastebėti, kad vėliavos raudoną foną turėjo ir nacių ir sovietų, o raudona spalva simbolizuoja daug žemiškųjų dalykų, įskaitant pirmąją žmogaus fizinio kūno čiakrą, energetinį centrą, nuo kurio prasideda kilimas aukščiau.
Kilimas, "Kilim", ar neatrodo jau kažkur girdėta ir kažkaiptai susiję?

Tęsiam toliau.
Nors Rusijos specialioji operacija Ukrainoje jau turi priešistorę 2014 metais, Krymo aneksijos metu, pastaroji, šių metų, 2022, įvyko gana netikėtai, atrodė, kad niekas nelabai ir tikėjosi.

Mano, kaip civilio ir šiaip susimąsčiusio žmogaus dėmesį, patraukė 2022 spec. operacijos simbolis, tai - tiesiog raidė "Z".

Lotyniška. Ne kirilicos.

Dabar, parašęs apie simbolį, patyriau "atstanofką" - "atstatymą", "atitraukimą nuo" - rašymo, pritrūkau ką rašyti toliau.
Meaningful,  ;) , (prasminga,).

Po pertraukėlės pabandysiu suvesti visus galus į vieną temą, kuri visiems jau kuris laikas nebeduoda ramybės.

violetpink1

Bandau pratęsti temą. Mintis, kurią norėjau išreikšti, yra apie tai, kad, bet kokiam taškui esant pavojuje, visa taškų visuma skuba jam į pagalbą, ir, tai galioja ir žmogui, o, pavojus, kuris jau antri ar treti metai iškilęs visai civilizuotai žmonijai, yra - "deimunizacija", pirmiausiai per mąsinį vakcinavimą, kuris, bandomas prastumti dėl vis atsirandančių naujų ar senų virusų ir jų atmainų, taip pat gal ir dėl kitų kito pobūdžio ligų.
Tęsinys:
žmogus - aukštesnių būtybių palikuonis,
deimunizacija - pavojus žmogui,
jei yra kažkas, kas mums padeda ar bent jau stengiasi padėti pavojaus akivaizdoje, kokiu nors ar kokiais nors būdais, tai,
---tas arba tie kažkas, pirmiausiai, bando panaudoti priemones, pasiteisinusias praeityje, kaip sakoma - mokinamės iš istorijos---
-----praeitame amžiuje, įvairių revoliucijų ir režimų metu, sprendėsi dar kažkokie mums dar dabar iki galo nežinomi klausimai, o, jei ir žinomi, apie tai mes dar neišsireiškiame, esmė ta, kad, esant ypatingam pavojui ir ypatingai vienai tautai, viena, drįstu pasakyti, taip pat ypatinga tauta, padarė tokį poveikį jėgų persvaroje, kad patapo pirmosios išvaduotoja,
-------mūsų dienomis, esant susinaikinimo pavojui dėl įvairių priežasčių, įskaitant netik branduolinį karą, bet ir mąsinę vakcinaciją, ten, kur priimami sprendimai ne mūsų pačių, o, kažkieno kito ar kitų ir apie mus, gali būti aktyvuotas panašus į praeito amžiaus scenarijus, tik šįsyk - su daug daugiau veikėjų, dedamųjų, ir, kintamųjų,  :)  .

violetpink1

kosminė transformacija,

violetpink1

Aukštyn