Video prieš specialiąją operaciją Ukrainoje.

Pradėjo violetpink1, liepos 16, 2022, 10:39:06

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Rusai,
Parabrachmanas girdi visus šūvius,
mato visus kraujus,
žino visas mirtis,
...atsargiai,
...susimąstykite,
...

Русские,
Парабрахман слышит все выстрелы,
видит всю кровь,
знает все смерти...
подумайте.

https://www.youtube.com/watch?v=K2Qc1aDa8mE

violetpink1

Русский народ, читайте:
представьте себе, что все люди, которые ушли в мир, включая вас, меня, других, - это только евреи и нацисты, что делать?
Действительно, должно быть более разумное решение, чем война и массовое самоубийство... подумайте.

Rusų nacija, skaitykite:
įsivaizduokime save, kad visi žmonės, kurie užėjo į šitą pasaulį ir jame liko, įskaitant mane, jus, visus kitus - tai tik vieni žydai ir nacistai, ką daryti?
Neabejotinai, privalo būti protingesnis sprendimas negu karas ir masinis suicidas... susimąstykite.

violetpink1

Русский народ, читайте:
Visiems,
taip pat tiems, kurie nori pakelti prieš ką nors ranką:
kai aš buvau dar tik 7 metų amžiaus, viena iš tų metų dienų buvo pirma mokslo metų diena gyvenime - aš jaučiausi lietuvis ir buvau lietuvių mokykloje, pirmoje klasėje, pirmą dieną;
viskas buvo taip patriotiška: lietuviai klasės draugai, lietuviški vadovėliai, ir visa kita.
Buvo pati pirmoji pertrauka po pačios pirmosios pamokos ir tuo metu mane apėmė susimąstymo pojūtis.
Taip, būna žmonių, kurie mąsto ir susimąsto net ir būdami vaikai.
Tuo ypatingu man momentu, kuomet aš jaučiausi lietuviu, tik, gal truputį vienišas, aš pamačiau 1 metais vyresnę juodaplaukę mergaitę - antrokę - kuri nebuvo tokia lietuvė kaip aš, o jei ir buvo, tai, kitokia :) .
Aš buvau šviesiaplaukis, tame amžiuje, o ji buvo juodaplaukė,
aš buvau berniukas, o ji buvo mergaitė,
aš buvau susimąstęs, o ji buvo kažkuo tvirtai įsitikinusi,
aš siejau save su lietuvybe, o ji man buvo panaši į mano motiną :),
ir,
nepaisant to, kad ji manęs nevedė, o aš už jos neištekėjau - gali būti ir taip, :))), - aš visą gyvenimą prisimenu tą juodaplaukę žydaitę su meile ir pasitikėjimu viso Parabrachmano lygiu.
Moralas:
kuomet jūs, arba tu, kuris skaitai šitą tekstą,
pamilsi kitą asmenį, ir,
jis arba ji bus tavo priešybė, kurios nebenorėsi daugiau niekada ir niekur palikti,
o norėsi būti su juo arba ja visą Parabrachmaną ir Jo garbei,
tuomet, ir, tik tuomet,
tu suprasi visu protu ir visa širdimi,
kad karas ir visokios specialiosios operacijos yra mėšlo krūva ir nuo pat pradžių iki pat galo visiškai šūdinas ir dišovas dalykas...

"...my word not afraid, ..."

violetpink1

Čia padarei klaidą, kada nors, ten, pamatysi pats.
Here You did a mistake, one day, there, You will see it Yourself.

Thank you for the music.

.

Aukštyn