Nakties tamsa 2022

Pradėjo violetpink1, gegužės 20, 2022, 06:58:20

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

Sveiki, kuriu naują temą tolimesniems savo įrašams. Labai ilgai nebebuvo nei inspiracijos nei įkvėpimo rašyti, tačiau, ankstyvą šitą rytą, panorau kurti naują pradžią. Aš labai noriu rašyti geriau, todėl, pradedant nuo šitos temos, stengsiuosi rašyti prasmingiau.
Prašau nekelti ir nekopijuoti mano praeitų įrašų į šitą temą, ir, nesulieti šitos temos su praeitomis temomis, nes, jau tikrai atėjo laikas naujai temai mano įrašams.
Dabar apie temos pavadinimą. "2022" dėl to, kad būtent šitas skaičius šiuo metu mus visus "dengia", jei galima taip pasakyti, žymintis šiuos metus. "Tamsa" dėl to, kad esame nežinioje, gal tai būna visuomet, bet dabar ypatingai. "Naktis" dėl to, kad būtent šitas laikas yra pats paslaptingiausias paroje, jo metu Žemė atsigrežia į tolimąjį Kosmosą, atsiveria nežinomybė.

violetpink1

Visiems ir visuomet norisi saugumo jausmo. Aš esu iš tų asmenų, kurie saugumo jausmą ypatingai vertina. Nėra paprasta pasakyti, kas nutinka, kai saugumo jausmas dingsta be priežasties. Sakoma, kad be priežasties nebūna nieko ir aš su tuo sutinku. Esminė akimirka šiais atvejais yra nepasimesti tame, ir, vietoje to, saugoti tą saugumo jausmą, kuris dar yra, arba, pereiti prie sekančio.
Šiandien penktadienis, paskutinė darbo diena šią savaitę daugumai, lydima ne vien savaitgalio, bet ir nežinomybės jausmo, todėl noriu padėti spręsti šitą temą visiems ir taip pat spręsti pats - su šiuo tikslu įdedu nuorodą į giesmę, Graikijos Ortodoksų Krikščionių,
https://www.youtube.com/watch?v=IAA2-QFUQso

violetpink1

Dažnai klausome muziką, kalbame apie ją su kitais asmenimis. Egzistuoja daug muzikos stilių. Vienas iš jų - ambient, dar vienas - naujųjų laikų klasikinė muzika, ir daug kitų. Yra toks stilius "dark ambient" - "tamsusis ambient", ir, jo pakraipa - krikščioniško, liturginio stiliaus muzika. Šitas albumas, gali patikti tiems, kas klauso tokių stilių muziką ir nori išgirsti paliekantį įspūdį giedojimą:
prometheus studio - monasterium imperi - empyrean liturgy (youtube)

violetpink1

gegužės 30, 2022, 21:41:58 Redagavimas: gegužės 30, 2022, 21:43:50 by violetpink1

violetpink1

Kūryba. "Parabrachmanas myli."
Kartą buvo žmogus, ieškojęs dievo ir santykio su juo ir su dvasiniu pasauliu. Jis skaitė įvairias knygas, ypatingai kai buvo jaunas, ir, ieškojo jose atsakymų į įvairius klausimus.
Laikas nuo laiko, žmogų aplankydavo koks nors didingas jausmas. Žmogus ieškojo žodžių kaip tai įvardinti.
Kartą žmogus norėjo pamatyti kas yra tų visų jausmų šeimininkas ir norėjo artimesnio santykio su ta esybe. Tas noras davė jam galimybę jausti dar daugiau ir jis pajuto iš kažkur, iš kosmoso tolybių, sklindantį ir jį pasiekiantį džiaugsmą, ypatingai saulėlydžiais.
Kartą, žmogus namuose leido laiką ir stebėjo save, savo būseną.
Jis pradėjo jausti kažkieno charakterį ir charizmą esant jausmu šalia, kažką labai didingo. Pagaliau jis, žmogus, pradėjo pažinti Jį artimiau: žmogui pasirodė pirmoji To vizija. Tai buvo žvilgsnis, dviejų akių, dvi akys, rimtos, tiesios, spinduliuojančios tiesą ir tiesos pažinimą, su tam tikra įtaiga ir meile viskam.
"Aš - Kosminis Protas,", pasisakė žmogui Tai.
"Aš prisiartinau prie tavęs savo kosmine sąmone, kad tu galėtum geriau pažinti mane."
"Geriausia būtų, jei mylėtum, mylėtum save ir mamą ir tėtį ir gyvenimą, taip pat ir mane, patikinu tave, nenusivilsi."
Taip žadino meilę širdyje žmogui Kosminė Sąmonė, Parabrachmanas.
"Jei mylėsi, ir, jei mylėsi viską ką pasakiau, ar bent tiek, viskas pasikeis į gerą būseną ir ateitį."
"Jei greitu laiku nepersijungsi į meilę, bus labai sunku, kažkur ir kažkuriam lygmenyje vistiek turi būti meilė,", sakė žmogui Visuotinė Sąmonė, Parabrachmanas.
Žmogus pasikeitė nuo tada, kai tai įvyko, ir, pasikeitė ir jo gyvenimas: Visuotinė Sąmonė, Parabrachmanas, visą gyvenimą lydėjo žmogų, tačiau vienu laikotarpiu - ypatingai. Tai buvo laikas, kada žmogaus gyvenimas galėjo susiklostyti arba palankiai arba ne. Žmogus pasekė savo giliais jausmais, susitapatino su savimi ir pajuto Parabrachmaną ir Jo vedimą, dažnai - slaptą.
Sunkiu metu, Parabrachmanas sustabdė žmogų žmogaus veiksmuose, ir, saugodamas jo sąmonę rodė jam, ką daryti toliau, kad pakeisti likimą. Žmogus suprato kvietimą, ir, pajuto euforiją ateinančios kosminės pagalbos pasekoje. Tuomet pradėjo sekti Parabrachmano jam rodomu taku, ir, nepaisant to, kad takas buvo nepramintas ir vedė į tamsų mišką (alegorija), žmogus išdrįso juo eiti.

violetpink1

birželio 03, 2022, 19:44:03 Redagavimas: birželio 03, 2022, 19:46:02 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
Kosminė Sąmonė prisakė žmogui saugoti pasiekimą, ir, toliau teikė jam kosminiais spinduliais euforiją, vedančią tais pačiais takais į gyvenimo tolius.
Ištikrųjų čia rašiau apie save. :) Apie tai, kaip man teko keisti savo gyvenimo eigą tuomet, kai patyriau, kad negaliu gyventi kaip visi.
"Aš išlaviruosiu ir išvesiu tave,", pasisakė Parabrachmanas žmogui, "tu tik eik, tik prisimink, kad pasiekimą turi ginti, jei nenori atsidurti toli už tavo paties pajėgumų, svetimų likimų įtakoje. Tada bus sunku, jei taip bus."
"Tavo ne tas likimas,", tarė kartą Parabrachmanas, "tu turi gyventi kitaip.". "Pats pamatysi."
Tai buvo tiesa. Pamačiau patvirtinimą ir ne vieną, ir, ne vieną kartą.
Tada kai jau viskas įsisvėrė iki tiek, kad buvau arti tam tikros ribos, kuri galėjo baigtis nelaime, Jis, sustabdė mane mano kasdieniuose veiksmuose ir leido atsitraukti tiek, kiek tik buvo įmanoma į save.
Tada, atsitraukęs, aš pasikeičiau.
Om Parabrahman,
Om Great Commandment,
:)
https://www.youtube.com/watch?v=qH1v5njH0CI
https://www.youtube.com/watch?v=ccFB1aOlnIU
https://drive.google.com/drive/folders/11bfJpWzVyeu2BYEDYfggg1B4RffA319h?usp=sharing

violetpink1

Parabrachmanas įspėja, apie galimą pokytį.
Prieš prasidedant Rusijos Federacijos karui prieš Ukrainą, buvo toks momentas, turbūt dar sausio mėnesį, kad labai panorau paklausyti dainą "vnv nation - illusion", ir, jutau Parabrachmaną.
Paleidęs groti šią dainą, mintyse gavau žodį:
"...soglasienijie..." ir supratau jį kaip "...sudužimas...".
Jau grojant pirmiesiems akordams, tarsi kas šydą nuo akių būtų nuėmęs, mačiau Jo, Parabrachmano žvilgsnį.
Žvilgsnis žiūrėjo įspėjančiai ir atitiko muzikos ir dainos eigą.
Parabrachmanas tarsi sakė, kad perspektyva keičiasi, ir, ne į gerą pusę.
Jis tarsi sakė žodžius:
"Turiu tau blogų naujienų: perspektyva verčiasi atgal ir blogyn, į blogą praeitį;
dabar klausyk manęs atidžiai: (nežodinė informacija, kurios dar negaliu nupasakoti).
Pirmiausiai aš pasistengsiu sugrąžinti žaibą ir griaustinį, ir, visus tuos debesis su debesynais, taip, tuos pačius, kuriuos patyrei 2010 metais."
https://www.youtube.com/watch?v=2XdOmCRjRK4
O sekantis kūrinys buvo "pink floyd - delicate sound of thunder - comfortably numb" ir aš mačiau tėvą to, kurį dabar vadinu Parabrachmanu, tai yra, mačiau Parabrachmaną Senąjį - šviesos akių žvilgsnis juodame tamsiame fone, dar rūstesnis nei Parabrachmano:
https://www.youtube.com/watch?v=PKjr0MGikxc
"...sveiki, brangučiai Žemės, šio pasaulio, gyventojai, kvietėte? Ar kažkas atsitiko?"
Šitą viziją ir žodžius, tik kitus, rašiau dar praeitą rudenį šiame forume pagal tą patį kūrinį. Pamenu, tada rašiau labai daug, bet, matomai dar nežinojau ką reiškia ta informacija, kurią tada gavau jausmais.

violetpink1

Dabar, kai apibendrinu mano patirtus patyrimus, gyvenimą, ir, tai ką išreiškiau, nebesinori daugiau reikštis taip ekspresyviai.
Būna taip, kad kartais žmogus ištransliuoja kosminio lygio ir svarbos informaciją, šitą rašiau dar "gyvo sapno" forume.
Taip man nutiko dar kartą.
Taigi, dabar ketinu būti atsargesnis su jausmų išraiškomis.
Tiesa, tame praeitame forume prirašęs daug įrašų buvau priėjęs panašių išvadų, bet paskui nustojau rašyti ir viskas susiniveliavo, susilygino, ir, užsimiršo.

violetpink1

birželio 06, 2022, 01:04:02 Redagavimas: birželio 06, 2022, 01:59:46 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.

violetpink1

violetpink1

birželio 06, 2022, 06:39:54 Redagavimas: birželio 06, 2022, 07:22:55 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
https://vk.com/achranaaudriusvadvilavicius
stop prievartai,
ahimsai taip,

violetpink1

birželio 06, 2022, 10:47:47 Redagavimas: birželio 06, 2022, 10:50:30 by violetpink1 Priežastis: Papildyta.
https://vk.com/wall-150020650_831380,
Владимир Путин пригрозил нанести удар по объектам НАТО

Путин предупредил о новых ударах по Украине в случае поставок ракет дальнего действия.

В случае поставок Киеву ракет дальнего действия Россия начнет наносить удары по новым объектам на Украине. Первая цель - это военные базы в Польше и Литве.

Шутить с Россией больше никому не удастся! За Великую Россию!

Поддерживаем! Гордимся нашим Верховным Главнокомандующим!,

Vladimiras Putinas pagrasino smogti NATO objektams

Putinas perspėjo apie naujus smūgius prieš Ukrainą, jei bus tiekiamos tolimojo nuotolio raketos.

Tolimojo nuotolio raketų pristatymo į Kijevą atveju Rusija pradės smogti į naujus taikinius Ukrainoje. Pirmasis taikinys - karinės bazės Lenkijoje ir Lietuvoje.

Niekas nebegalės juokauti su Rusija! Už didžiąją Rusiją!

Mes palaikome! Didžiuojamės savo vyriausiuoju vyriausiuoju vadu!

Vladimir Putin threatened to strike at NATO facilities

Putin warned of new strikes against Ukraine in the event of long-range missiles being delivered.

In the case of deliveries of long-range missiles to Kyiv, Russia will begin to strike at new targets in Ukraine. The first target is military bases in Poland and Lithuania.

No one will be able to joke with Russia anymore! For Great Russia!

We support! We are proud of our Supreme Commander-in-Chief!

violetpink1

Citata iš: violetpink1  birželio 06, 2022, 10:47:47https://vk.com/wall-150020650_831380,
Владимир Путин пригрозил нанести удар по объектам НАТО

Путин предупредил о новых ударах по Украине в случае поставок ракет дальнего действия.

В случае поставок Киеву ракет дальнего действия Россия начнет наносить удары по новым объектам на Украине. Первая цель - это военные базы в Польше и Литве.

Шутить с Россией больше никому не удастся! За Великую Россию!

Поддерживаем! Гордимся нашим Верховным Главнокомандующим!,

Vladimiras Putinas pagrasino smogti NATO objektams

Putinas perspėjo apie naujus smūgius prieš Ukrainą, jei bus tiekiamos tolimojo nuotolio raketos.

Tolimojo nuotolio raketų pristatymo į Kijevą atveju Rusija pradės smogti į naujus taikinius Ukrainoje. Pirmasis taikinys - karinės bazės Lenkijoje ir Lietuvoje.

Niekas nebegalės juokauti su Rusija! Už didžiąją Rusiją!

Mes palaikome! Didžiuojamės savo vyriausiuoju vyriausiuoju vadu!

Vladimir Putin threatened to strike at NATO facilities

Putin warned of new strikes against Ukraine in the event of long-range missiles being delivered.

In the case of deliveries of long-range missiles to Kyiv, Russia will begin to strike at new targets in Ukraine. The first target is military bases in Poland and Lithuania.

No one will be able to joke with Russia anymore! For Great Russia!

We support! We are proud of our Supreme Commander-in-Chief!
JK perduos Ukrainai toliau smogti galinčių raketų sistemų
Skaitykite daugiau:
https://www.delfi.lt/news/daily/world/jk-perduos-ukrainai-toliau-smogti-galinciu-raketu-sistemu.d?id=90409129

...!!!...

Aukštyn