Kūryba

Pradėjo Smygolas, gegužės 11, 2012, 11:49:07

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

RoxiO

Man labiau patinka visokie languoti dalykėliai :P Šiandien į mokyklą ėjau apsirengęs languotais marškiniais ir languotais šortais :D

Smygolas

Languotasis RoxiO :D Man tai ne.. Viena spalva, visos žemės, tamsios, pastelinės spalvos :)

Smygolas

Kažin kodėl nepasireiškia kuriantys žmonės.. O jų yra, manau..

RoxiO

Dar vienas mano kūrinys, tik jau iš kitos srities. Čia.

Smygolas

Citata iš: RoxiO  gegužės 11, 2012, 20:18:45
Dar vienas mano kūrinys, tik jau iš kitos srities. Čia.


Keksas.. Ir dar piktas :D Linksmas kūrinukas :D

Jonas

 Šiaip, aš tai kartais bandau kažką po truputi eiliuoti (ar šiaip kokias daineles mintyse kurti), ir rodosi, gana neblogai man tas sekasi, tik kažkodėl nebandau rimtai prie to dalyko "prisėsti".. Žinoma, reikia dar ir įkvėpimo.... Jeigu sėdėsi ir padarysi kažkokią šabloninę rašliavą, tai neatrodys nuoširdu ir tikra...

RoxiO

Citata iš: Jonas  gegužės 11, 2012, 20:39:34
Šiaip, aš tai kartais bandau kažką po truputi eiliuoti (ar šiaip kokias daineles mintyse kurti), ir rodosi, gana neblogai man tas sekasi, tik kažkodėl nebandau rimtai prie to dalyko "prisėsti".. Žinoma, reikia dar ir įkvėpimo.... Jeigu sėdėsi ir padarysi kažkokią šabloninę rašliavą, tai neatrodys nuoširdu ir tikra...


Jei kažką parašysi - būtinai įmesk, bus įdomu paskaityti. ;)

Smygolas

Citata iš: RoxiO  gegužės 11, 2012, 20:43:42
Citata iš: Jonas  gegužės 11, 2012, 20:39:34
Šiaip, aš tai kartais bandau kažką po truputi eiliuoti (ar šiaip kokias daineles mintyse kurti), ir rodosi, gana neblogai man tas sekasi, tik kažkodėl nebandau rimtai prie to dalyko "prisėsti".. Žinoma, reikia dar ir įkvėpimo.... Jeigu sėdėsi ir padarysi kažkokią šabloninę rašliavą, tai neatrodys nuoširdu ir tikra...


Jei kažką parašysi - būtinai įmesk, bus įdomu paskaityti. ;)


Aha, gal ir aš savo "rašliavas" tada išdrįsčiau įmesti.. Man geriausia rašyti naktį, vakare.. O kai būna liūdna, tada viskas tiesiog liejasi. Būna, kad ir dieną ką nors parašau.. Jei nuotaika atitinkama.. Ir įkvėpimas ateina, aišku..

advena

as irgi rasau eilerascius. esu lakios fantazijos. istiesu oras turi itakos eilerasciams, nes kai lyja eilerasciai buna liudni, kai sviecia saule norisi kazko linksmesnio.      ::)

RoxiO

Iš to paties albumo:

Smygolas


Beelzebub

Aš tai nemėgstu poezijos (aišku, būna kartais išskirtiniai atvejai).

O šiaip piešiu. Dar kartais lipdau. Retkarčiais ir prie pianino prisėdu.

Deivis95

#27
gegužės 12, 2012, 11:21:47 Redagavimas: gegužės 12, 2012, 11:28:20 by Deivis95


Praitais metais uzfiksavau ;)

Smygolas


Smygolas

Citata iš: Beelzebub  gegužės 12, 2012, 10:48:55
Aš tai nemėgstu poezijos (aišku, būna kartais išskirtiniai atvejai).

O šiaip piešiu. Dar kartais lipdau. Retkarčiais ir prie pianino prisėdu.


Na, tai jei nori/gali, įmesk savo piešinių :) Aš irgi piešiu/braižau... Tik pastaruoju metu kažkodėl visokios abstraktybės gaunasi..

Aukštyn