violetpink1 - Vienis, Para ir kitos temos

Pradėjo violetpink1, birželio 09, 2019, 06:39:30

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

violetpink1

1. Visus gamtovaizdžius ir peizažus, net didžiausius ir šviesiausius naktį miestus, apima žvaigždėto dangaus skliautas...
2. Visas dangus, nusėtas žvaigždžių, priklauso Vieniui, esti Vienio viduje.
3. Svarbi yra gyvenimo dovana, nes dėka jos mes turime galimybes pažinti taip, kaip dabar pažįstame, o be jos pažinimas ir būvis būtų kažkoks kitoks, arba jo visai nebūtų...

violetpink1

Jei priimti, jog Vienis yra Visi ir Viskas vienu metu, tai mes esame to transformuotojai esamuoju laiku, nes savo pasirinkimais kuriame ateitį, kurią paskui jaučiame esamuoju laiku ir kuri tampa praeitimi, tačiau, net tapusi, vis dar įtakoja mus ilgą laiką...
...iš to seka išvada, jog verta atidžiai kurti, nes 'belekaip' sukurta realybė netenkina egzistavimo noro, nes norisi dažniausiai ne belekaip, o kaip nors ypatingai.
Kad ir kiek bus lenktyniaujama tarpusavyje dėl teritorijų, turtų ir kitų dalykų - tiek tos teritorijos, tiek turtai ir patys lenktyniautojai galiausiai išnyks... liks tik kažkoks tęstinumas tos 'su' ir 'susi' 'kurtos' realybės, Vienio, pasekmėse.
Neišspręstos problemos niekur nedingsta, o jei ir dingsta, tai turi tam tikrą kainą ir net po to, gali būti, jos egzistuotojai, nuskriausti karo ir kitų negandų, nesutiks atsiverti naujai realybei, net jei visiems ten švies kokia nors šviesa, nes praeityje sukurtos žaizdos ir jų sukeltos nuoskaudos gali išsivystyti į jų naujas vidines nuostatas ir naują poziciją...

violetpink1

...jei suklydai, nenusimink, atsiprašyk egzistuotojo ar egzistuotojų susijusių su tavo klaida, jei negali tiesiogiai - maldoje, taip pat atsiprašyk Vienio, kuris suteikė tau gyvenimo dovaną plačiaja, Kosmine plotme;
pajusk esamos akimirkos grožį ir taurumą;
įsiklausyk į tau patinkančius garsus, pastebėk dar kartą patinkančio vaizdo grožį;
prisimink ir atrask tau patinkančias sąvokas;
nors sako, jog viskas laikina, tačiau aš manau, jog ištikrųjų viskas yra amžina, o laikina tik dėl to, jog kinta visko išraiška;
ir taip pat mes visi savo būtimi kuriame realybę, pirmiausiai savo, tačiau taip pat ir kitų;

elteide

regis, sunkiausiai atleisti sau...

violetpink1

rugpjūčio 19, 2019, 22:55:24 Redagavimas: rugpjūčio 20, 2019, 06:28:18 by violetpink1 Priežastis: Įrašas papildytas; tekstu ir nuoroda.
Naktis.
Šviečia žvaigždės.
Ramus būties taurumas ramiai ir tauriai dega po žvaigždėtu dangumi...
...Paravienis manifestuoja Save, Savo taurumą ir grožį:
https://www.youtube.com/watch?v=OUqASYL8akA...

violetpink1

O atleisti reikia, ir ne tik sau, tačiau ir kitiems, ir netik aukštesniems, tačiau ir lygiems ir žemesniems taip pat.
Atleidimas suteikia galimybei kitai, naujai, šviesesnei perspektyvai, o esant kokiai neišspręstai problemai - išsprendimo ar išsisprendimo būdus.
Prie to paties, '...jei suklydai, ...' - labai gerai ir padeda turėti pasirašius kokią maldą ar tiesiog norus Vieniui apjungiant juos su asmenų sąrašu: tai gali būti bet kas, nuo jūsų pamėgtos dievybės, žmonių, dalyvavusių ar dalyvaujančių jūsų gyvenime, iki net gyvūnų ar daiktų, kurie, jūs norite, jog būtų išsaugoti tolimesniame vystymuisi, apsaugoti nuo neigiamų veiksnių ir saugomi toliau; tokią seką prašymų ir tokius juos aš naudoju pasirašęs savo maldoje, po asmenų, gyvūnų ir net daiktų sąrašo; tie daiktai - tai mano vaikystės žaislai, kurių liko tik 3 pas mane, o kiti net nebežinau kur, nes buvo atiduoti kitiems. O nepaisant to, jog yra teiginių, jog gyvūnai neturi sielos, o daiktai išvis ne, širdis sako, jog būtų gerai ir juos įtraukti į maldą, ne tai kad būtų gerai, o tiesiog - prašo, norisi to... ...nežinau kaip kiti, tačiau aš darau išvadą, jog tiesa yra tokia, jog net daiktai įkūnija tam tikras išraiškas, kurios, dėka dvasinio pasaulio, tampa gyvos toje anapusinėje plotmėje ir gali kisti ten, ko pasekoje, artėti prie natūralaus biologinio kūno.
Paimkime pavyzdį: robotas yra gyvas sutvėrimas ar ne?.. :) ypač jei su dirbtiniu intelektu, o jei dar su 'random' (atsitiktinio) rezultato generatoriumi... juk nei taip, nei taip, kažkas tarpinio, tiek dėl tų užprogramuotų intelekto algoritmų, tiek dėl random algoritmo... O pvz. žaislas, ypač jei išraiškingas - argi nėra nešėjas tam tikros emanacijos, dvasios, kurią įkūnija ta materija, iš kurios jis pagamintas?
Ryšium su vaikystės prisiminimais ir daug kuo, ko čia neišvardinsiu, aš įtraukiau į maldą ir šiuos kūrinius, kurie lydėjo mane vaikystėje.
Na ir kas be ko, katinai, vėžliai, žmonės...  :)
Norėjau visu tuo pasakyti, jog toks pasirašymas padeda, jei pradeda kilti gailestis, pvz., mirusioms gyvoms būtybėms, išmestiems daiktams, kažkada neįvertintiems gyvenimo aspektams ir t.t.
Su tokiu parašymu - išvardinimu ir malda už visa tai Dievui - galima visa tai išspręsti... ...žinoma, tolimesni sprendimai bus kažkokios sekančios patirtys su visu tuo, kažkada ateityje, tačiau pradžia tikrai gali būti toks raštas.
Rašau tai dėl to, jog tiesiog žinau, jog pilna žmonių, kurie jaučia gailestį juos palikusiems artimiesiems, gyvūnams, ar net prisimena vaikystės atributus. Su amžiumi iš naujo tai įvertini, nenori to prarasti ateityje ir net gali pasiekti atjautą visam tam, ką čia išvardinau. Rezultate gali kilti noras realizuoti tai kažkokiu sprendimu.
Dėl to ir siųlau panaudoti raštu išvardijimą ir maldą.
Galima ir kompiuteryje, tik reikia į vieną failą rašyti, ir išvardijimą ir maldą, net jei būtų daug teksto - vistiek į vieną failą, jame turi viskas būt. Jei norisi kurti kitus, tai galima irgi, bet vienas būtinai turi būti centrinis, tarsi tam tikras objektas, per kurį ir aplink kurį sukasi maldos energija, 'antena'...  :)
Bent man tai labai padėjo.

violetpink1

'Einu keliu, žinau, kuriuo nueisiu, einu ir ketinu, lengvai ir be versmės,
gal ne šitam gyvenime aš Tai pakeisiu, tačiau tikiu aš, jog ir Tai padės, ...', ...
EyeScream - A Seir

violetpink1

Visumoje turbūt teisingiausia teigti, jog niekas nieko nežino, dėl tam tikrų priežasčių, tokių kaip visko buvimas iliuzorinėje kūryboje, vadinamoje 'matrica', 'maja' ir kitaip, dėl to, jog nevaldome savo egzistavimo niekaip kitaip, išskyrus materialaus fizinio kūno lygį, dėl tų pačių dėsningumų nebuvimo ir t.t. ir pan., tačiau...
...kaip sakoma liaudies posakiuose, šluotą įmanoma perlaužti, tik reikia tai daryti šapelis po šapelio...
...tas pats manau ir su tikslų siekimu bei norų išsipildymu, bent jau asmeninių, o gal ir kolektyvinių taip pat, nes akivaizdu, jog net per vieną visą savo gyvenimą ne visiems duota jų išsipildymas, arba kitiems duota tik dalinai.
Tad teks daryti kaip tame liaudies posakyje ir bent jau traukyti iš tos šluotos tuos šapelius, kad ją išardyti...
The Intangible - Evolution

elteide

aš irgi einu keliu...
būsim pakeleiviais ;)

violetpink1

:) Įdomu kaip ten yra... yra buvę, man atrodė, jog visi taip eina kaip apibūdinai - po kažkiek, kartais net grupėmis, o yra buvę man atrodė, jog visi ištikrųjų eina po vieną, o grupės yra tik laikinas susibūrimas materijoje, bet ne 'ten', anapus... Sunku pasakyti kaip yra ištikrųjų.
Nors jei atsižvelgti į sapno būsenas, tai panašu, jog grupės yra ir ten, bent taip aš matau tą erdvę...

elteide

gal ir po viena visgi einame , bet tikrai sutinkame pakeleivių ir daugiau net t.y. bendražygių ir einame tam tikras atkarpas kartu, o gal net taip ir visą tą kelią..

violetpink1

spalio 01, 2019, 20:53:31 Redagavimas: spalio 01, 2019, 21:31:02 by violetpink1 Priežastis: Ištaisytos gramatinės klaidos, papildyta.
Kas yra tai, kame yra viskas ir visi?
Tai yra tai, kas yra vienas arba viena, priklausomai nuo to, kokį vardą tam suteiksime, tačiau tuo pačiu metu teisinga manyti, jog aukščiausioji sąmonė nėra viena tame.
Suteikime tam vardą Vienis arba Vienovė.
Vienis arba Vienovė, yra uždara nuo tamsios ir juodos tuštumos, šviesa šviečianti erdvė.
Vienyje arba Vienovėje yra viskas ir visi: praeitis, esatis, ateitis, visi jų variantai, visi materijos lygiai, visi antimaterijos lygiai, visos visatos, visos žvaigždės, visos planetos, visos būtybės, visi gyvenimai, visos sąmonės...
Vienyje arba Vienovėje yra mažiausiai dvi aukščiausiosios sąmonės: viena vyriška sąmonė, o kita moteriška sąmonė.
Kuomet aukščiausią sąmoningumo ir sąmonės laisvės lygį pasiekia aukščiausioji vyriška sąmonė, tai būna Vienis.
Kuomet aukščiausią sąmoningumo ir sąmonės laisvės lygį pasiekia aukščiausioji moteriška sąmonė, tai būna Vienovė.
Tačiau nepriklausomai nuo to, jie išlieka abu. Visuomet.
Vienyje ir Vienovėje, tamsa egzistuoja vietose, uždarose nuo šviesa šviečiančios erdvės, tačiau visos tos vietos taip pat yra Vienyje ir Vienovėje ir taip pat visuomet. Nėra nieko, kas būtų atskira nuo Vienio ir nuo Vienovės.
Apie Paražmones.
Būna, kad mums kartais suteikia įspūdį kitas žmogus, tos pačios arba priešingos lyties.
Neretai toks įspūdis būna lydimas sustiprėjusio pasitikėjimo savimi, Vieniu ir Vienove, sustiprėjusiu noru gyventi.
Paražmogus - tai asmuo, nedelsiant ir neabejotinai suteikiantis kitam asmeniui teigiamą įspūdį ir jausmus, norą gyventi, pasitikėjimą savimi, juo ar ja, Vieniu ir Vienove, taip pat tikėjimą geresne ir teigiama ateitimi, vien jį ar ją pamačiusiam ar pamačiusiai. Norą būti atviram ar atvirai. Santykio su Paražmogumi vystymas toliau vysto šį poveikį. Pvz. pokalbis su juo ar su ja.
Tą poveikį gali turėti ir kokio nors pobūdžio kūriniai, pvz., muzika, paveikslai, monumentai.
Tą poveikį gali sudaryti šių ir kitų veiksnių visuma.
Tai - gyvenimo džiaugsmas, džiaugsmas gyvenimo dovana.
Viena iš egzistavimo, gyvenimo prasmių, yra Vienio ir Vienovės visumos kūryba savo gyvenimu. Pagal rytietišką mąstymą, turėtume sakyti, gyvenimais, nes rytuose pripažįstama, jog gyvenimų yra ne vienas, o begalybė.
Kiekvienas esamasis laikas yra praėjusio laiko tęstinumas, o kiekvienas būsimasis laikas bus esamojo laiko tęstinumas.
Žvelgiant iš esamojo laiko į perspektyvą, būtų teisinga daryti išvadą, jog verta dėti pastangas tobulesnei ateičiai sukurti. Ypač jei atsižvelgsime į margą Žemės žmonijos istoriją.
Vienis ir Vienovė palaiko tokį sprendimą: tokią išvadą galima daryti dėl to, jog realybė tobulėja kūryboje, o ne naikinime.
Pagal tai galima daryti sekančią išvadą, jog realybė yra užprogramuota kūrybai ir tobulėjimui, o ne nakinimui ir degradavimui.
Su kūryba ir tobulėjimu susijusios vertybės yra pagarba kitiems ir kitoms egzistuojantiesiems, jų gyvenimo dovanai ir jų gyvenimo džiaugsmui, jei šie išsaugo tą patį kitų atžvilgiu.
Čia neina kalba apie pagarbą naikinimo, degradavimo, prievartos ar kitų neigiamybių keliamam džiaugsmui, tiek kitų, tiek savo atžvilgiu. Tokie dalykai yra liga ar net dar blogiau.
Visų išsakytų teiginių, sąvokų, žodžių visuma yra skirta suteikti skaitytojui ar skaitytojai - o ir sau pačiam... - sąmonės aiškumą, pozityvumą ir kryptingumą. Ypač tiems, kuriems to trūksta, kurie yra nuskriausti, nusivylę ir t.t.
Būtent toks mąstymo būdas ir būtent toks mąstymas man padėjo pasveikti ir padeda išsaugoti save ir viską, ką gebu, net jei tai nėra daug.
Ačiū už dėmesį.
"...please don't go, I want You to stay,": https://www.youtube.com/watch?v=8w98yJ7gRu8.
(susijęs įrašas: 'jei suklydai, nenusimink,': https://anomalija.lt/forum/index.php?topic=5434.0)

violetpink1

.L.U.T.H.O.R.

Hey @violetpink1 , jei neišėjo blog'o susikurti, tai nedaryk to čia. Jei rašai tai rašyk į vieną bendrą temą.

violetpink1

Gerai, rašysiu į vieną temą. Šiaip jau turbūt viską parašiau, apie ką norėjau parašyti iki šios dienos, tačiau gal dar kada kils koks apibendrinimas ar naujas apmąstymas. Nors pagrindinės temos jau aprašytos: Vienis, merginos...  :) Na bet nesakau 'niekada', nes taip jau yra buvę, jog atrodė, neberašysiu, o kilo minčių ir štai vėl parašiau.

Aukštyn