Kas vyksta?

Pradėjo Evaldas2134, spalio 30, 2018, 13:53:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Evaldas2134

Zodziu papasakosiu keleta situaciju, kas mane glumina. Atrodo labai daznai girdisi kaip darinejasi namu lauko durys, per nakti tikrai ne karta ir ne du tai girdziu. Buvau viena syki garaze ir girdejau mergaites klyksma, uzbegau issigandes i antra auksta pas seimyna paklaust ar nieko negirdejo, jie tai paneige ir as vel grizes i garaza girdrjau ta pati klyksma, jis buvo su pertraukom. Girdisi zingsniai, bet retai. Pamenu buvau tuolete ir isgirdau 3 zingsnius einant link tuoleto ir zingsniam nustojus girdetis prasivere tuoleto durys(pilnai ju nebuvau uzdares) maybe tai skersvejis, del sito neesu 100% uztikrintas bet tie zingsniai kazkoks labai tai idomus sutapimas. Ir baisiausias dalykas, ka maciau ir ne as vienas.. Kalbejau su dviem klasiokais per skype, buvom isijunge kameras ir begulint man lovoj, kazkoks juodas siluetas uz manes prie uzuolaidos staigiai lyg nuskrido ar kaip kitaip tai pavadint ir mes tryse ziurejom butent i mano kamera tuo metu. Visi tai matem, o atsisuku uzuolaida judejo.. Nu ir dar daug kitu dalyku kuriu net nepamenu arba tiesiog nepasakoju, nes neuztektu poros valandu. Dar vienas turbut svarbus dalykas tai kad snekejau su visa seimyna, niekas nieko negirdi. Nemato. Tik as vienas?

Supernatural

Tai ka matei- apibudink ugi, forma, judejimo greiti, veiksma..kazka, kad butu galima atpazinti, kas tai :) del tos mergaites- tai gal kaimynu vaikas kur reke, ar del zingsniu...jei butu vaiduoklis- tai kartotusi be perstojo. Todel idomu- ka ten matei bekalbedamas galimai praskrendant, koks pasikartojantis daznumas ir panasiai?

Aukštyn