Netikėtas Pietų Televizijos transliacijos pertraukimas 1977 metais

Pradėjo inthelight, kovo 21, 2016, 23:38:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

inthelight

https://en.wikipedia.org/wiki/Southern_Television_broadcast_interruption

1977 m. lapkričio 26 dieną, 5:10 PM Jungtinėje Karalystėje per patį piką įvyko netikėtas televizijos  transliacijos pertraukimas, kai asmuo pasivadinęs "Vrillon of the Ashtar Galactic Command" perdavė pranešimą:


 
Po šito įrašo peržiūros kelis kartus vidury nakties prabusdavau ir girdėdavau ta pulsuojantį garsą. Nežinau ar čia mane taip paveikė ar taip sureagavau, tiesiog pasidalinu įspūdžiais.

Benamis

#1
kovo 21, 2016, 23:50:12 Redagavimas: kovo 21, 2016, 23:52:14 by Benamis
Kazkada labai domejausi siuo atveju. Nors manes irasas taip stipriai ir nepaveike.

Pats pranesimas tikrai puikus.

Buvo labai panasus atvejis: https://en.wikipedia.org/wiki/Max_Headroom_broadcast_signal_intrusionJis ivyko 10 metu po pirmojo ivykio. Taciau antrasis buvo tiesiog trollinimas. Beje, kas liecia antraji ivyki, tai nors oficialiai niekas taip ir nezino, kas slypi uz jo, taciau reddit platformoje galime perskaityti labai idomu vieno zmogaus pranesima, kuris tikina, kad nujaucia kas buvo uz visa isdaiga atsakingas: https://www.reddit.com/comments/eeb6e/i_believe_i_know_who_was_behind_the_max_headroom/

Asmeniskai manau, kad ir pirmasis ivykis yra labiau zemisko pobudzio. Jeigu i zmonija kreiptusi ateiviai, tai abejoju, kad jie tai darytu tik labai siauram zmoniu ratui.

Aukštyn