Ar Lietuvoje vyksta masinis piliečių sekimas?

Pradėjo klajunas, sausio 14, 2016, 17:30:14

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

klajunas

Citata iš: klajunas  sausio 08, 2016, 11:58:03
Citata iš: Vienuoliktasis  sausio 07, 2016, 19:43:01Egzempliorių nedaug, bet kas norės, tas ras.
Tikrai labai įdomu, apie šią knygą lietuvių kalba nieko nežinojau. Žinau jo istoriją iš susirašinėjimo, tačiau bendravimas prieš kelis metus nutrūko. Gal galėtum pasakyti kaip ir kur šią knygą būtų galima gauti. Internete skaičiau, kad knygynai nepriima, bet yra išsiuntinėtos bibliotekoms. Iš bibliotekos pasiimti galėčiau, bet geriausia būtų - nusipirkti. Tik problema J.R. kontaktų neišsaugojau.
Kažkoks geras žmogus įdėjo J.R. knygos nuorodą mano tinklaraštyje, tai perkeliu ir čia.

https://www.dropbox.com/s/peoglx6tued0tcl/J.%20Radovi%C4%8Dius%20-%20Sekimas%20-%20asmeninis%20liudijimas.pdf?dl=0

Permečiau akimis, išvada viskas tikra, per kažką panašaus perėjau ir aš. Mobingas, gang stalkingas, gatvės teatras ir t.t.

Visažinis

Pradėjau skaityti knygą.

Galiu pasakyti, kad tikrai galima paranoja susirgti.

Aš gink Diev nerašau, kad pasaulyje toks sekimas neegzistuoja, tačiau kažkodėl labai abejoju, kad Lietuvoje veikia tokia struktūra. Čia reikėtų nežinia kiek žmonių, be to, Lietuva, ne JAV (arba kitaip Lietuva tai didelis kaimas), tad manau tokie veikėjai būtų labai greitai demaskuoti.

time

Citata iš: Visažinis  sausio 15, 2016, 19:34:33Aš gink Diev nerašau, kad pasaulyje toks sekimas neegzistuoja, tačiau kažkodėl labai abejoju, kad Lietuvoje veikia tokia struktūra. Čia reikėtų nežinia kiek žmonių, be to, Lietuva, ne JAV (arba kitaip Lietuva tai didelis kaimas), tad manau tokie veikėjai būtų labai greitai demaskuoti.
Nemanau, kad paprasti žmonės yra sekami gatvėse, nes niekam jie neįdomūs, nebent sekami tik internete, kur reikalinga informacija kokiose webuose daugiausia lankosi. Ir LT ir kitur tas galioja. Čia jau kaip ir privaloma sekti, kad sužinotu iš kokių vietų žmonės daugiausia lankosi, kiek kartų per dieną apsilanko, kiek laiko prabūna web'e - ši info reikalinga verslininkams, kurie bando nuspėti, ko visgi "reikia žmogui", jie atlieka antraeili ekstarensų darba. Patys norėjote patogesnio gyvenimo, informacijos amžiaus ir gavote, vėliau panikuojate, kad čia vos ne sąmokslas. Visada kas atsiranda yra ir priedas prie to dar kuriamas privalomai, kad būtu galima spręsti problemas. Internetas analogiška situacija, ip'ai ir visi kiti dalykai yra tam, kad būtu lengviau gauti prarastus slaptažodžius ir pan. Nematau nieko baisaus čia. Čia informacinės eros pasekmė.




 

tadasas99

Jei IT ieskai sekimo samokslo tai turetum ne ip mineti, ip seip gali but statinis arba dinaminis, ir aplamai nera sunku pasikeisti savo ip, bet mac adresas ypac tiems kuriu tiekejas pririsa prie mac addeso, pvz as, internete nepasikavosiu, galiu tik bandyti maskuotis, bet kas nores atrinks kada kur ir ka rasiau, ir ka narsiau.

time

Citata iš: tadasas99  sausio 15, 2016, 20:28:30i turetum ne ip mineti, ip seip gali but statinis arba dinaminis, ir aplamai nera sunku pasikeisti savo ip, bet mac adresas ypac tiems kuriu tiekejas pririsa prie mac addeso, pvz as, internete nepasikavosiu, galiu tik bandyti maskuotis, bet kas nores atrinks kada kur ir ka ra
Nėra nejokio samokslo čia. Čia netik ip renka, bet ir kitą info, tam kad galėtu "tiekti geresnes paslaugas". Čia verslninku triukas, pasipelnyti arba ne, jie nori kišti žmogui reikia ar ne "geresnes paslaugas", jie mano, kad vis dėlto reikia tobulinti jau esančias interneto platformos formas lengviau pasiekiamas žmogui. Jie siekia atrasti absoliutini patogumo jausmą žmogui. Ar tai būtų lengviau susisiekti, bendrauti, rašinėtis. Jiems reikalinga informacija apie kiekvieną, nes jie antraip nežinos ko reikia žmogui. Jie pagal tai kuo domisi žmogus siūlo tai, ką jis domisi. Nerasčiau įrodymu, kad visas šis procesas yra kvailas. Bet mano nuomonė apie šį procesą - jis nereikalingas.

Vienuoliktasis

Tell me more (:

time

#6
sausio 15, 2016, 21:05:40 Redagavimas: sausio 15, 2016, 21:09:15 by time
Citata iš: Vienuoliktasis  sausio 15, 2016, 20:58:58Tell me more (:
Aš nieko nesugalvojau. Taip rašo, kad neskaitote, ar pritingite skaityti instrukcijas ir aklai sutinkate su "Tiekiamų paslaugų nurodymais" jų neperskaitę to pasekmėje pradedate regzti samokslo teorijas. Siūlau pradėti skaityti instrukcijas ir viskas bus aišku.

Vienuoliktasis

#7
sausio 15, 2016, 21:19:59 Redagavimas: sausio 15, 2016, 21:22:17 by Vienuoliktasis
Citata iš: time  sausio 15, 2016, 21:05:40
Citata iš: Vienuoliktasis  sausio 15, 2016, 20:58:58Tell me more (:
Aš nieko nesugalvojau. Taip rašo, kad neskaitote, ar pritingite skaityti instrukcijas ir aklai sutinkate su "Tiekiamų paslaugų nurodymais" jų neperskaitę to pasekmėje pradedate regzti samokslo teorijas. Siūlau pradėti skaityti instrukcijas ir viskas bus aišku.
Tai parašiau visiems šio posto komentatoriams. Ir pasakykit tai žmogui, kuris su tuo gyvena kasdien :)

Citata iš: Visažinis  sausio 15, 2016, 19:34:33Galiu pasakyti, kad tikrai galima paranoja susirgti.
Nuo tiesos paranoja nesusirgsi. O vat išsigąst - galima.

Citata iš: time  sausio 15, 2016, 20:08:00Nemanau, kad paprasti žmonės yra sekami gatvėse, nes niekam jie neįdomūs
Tai tėra nuomonė. Verčiau paklauskit tų, kurie tai patyrė. O angliškai apie tai informacijos - apstu.

Citata iš: time  sausio 15, 2016, 20:08:00nebent sekami tik internete
Ne - ne tik internete žmonės sekami. Deja, ne tik.

Benamis

Citata iš: time  sausio 15, 2016, 21:05:40Siūlau pradėti skaityti instrukcijas ir viskas bus aišku.
Kitaip tariant, viskas vyksta taip kaip parasyta, parodyta, informuota ir jokiais budais negali buti kitaip?

time

#9
sausio 15, 2016, 21:31:18 Redagavimas: sausio 15, 2016, 21:36:36 by time
CitataTai parašiau visiems šio posto komentatoriams. Ir pasakykit tai žmogui, kuris su tuo gyvena kasdien :)

Aš irgi komentatorius, ar aš kažko nesupratau?

CitataTai tėra nuomonė. Verčiau paklauskit tų, kurie tai patyrė. O angliškai apie tai informacijos - apstu.

Va tokiais tu siūlai tikėti, kuriems nustato po to depresijas, o kad juos seka, tai psichinės ligos padarinys. Išskiriu atvėjus, kur suplanauotai sekami valdžiai nusikaltę žmonės, bet tai reti atvėjai. Kartais žmonės perdaug perdeda, kad juos seka. Bet jeigu tu jais tiki, tai čia tavo reikalas.

CitataNe - ne tik internete žmonės sekami. Deja, ne tik.

įrodyk

time

Citata iš: Benamis  sausio 15, 2016, 21:24:20Kitaip tariant, viskas vyksta taip kaip parasyta, parodyta, informuota ir jokiais budais negali buti kitaip?
Kodėl manai, kad gali būti kitaip?

Benamis

Nepyk, bet paklausiu be jokios ironijos: tu cia rimtai ar tiesiog trollini?

Vienuoliktasis

#12
sausio 15, 2016, 21:46:16 Redagavimas: sausio 15, 2016, 21:48:22 by Vienuoliktasis
Citata iš: time  sausio 15, 2016, 21:31:18Aš irgi komentatorius, ar aš kažko nesupratau?
Puikiai supratai - tu irgi komentatorius.

Citata iš: time  sausio 15, 2016, 21:31:18Va tokiais tu siūlai tikėti, kuriems nustato po to depresijas
Po to nustato depresijas? Na, jums geriau žinoti, kas ką nustato PO TO, ponas ekstrasense.
CitataNe - ne tik internete žmonės sekami. Deja, ne tik.

įrodyk

[/quote]
Juk sakiau, kad informacijos šia tema internete pilna. Ko jūs dar nesupratot?

time

Citata iš: Benamis  sausio 15, 2016, 21:34:21Nepyk, bet paklausiu be jokios ironijos: tu cia rimtai ar tiesiog trollini?
Tau spręsti.

time

Citata iš: Vienuoliktasis  sausio 15, 2016, 21:46:16Po to nustato depresijas? Na, jums geriau žinoti, kas ką nustato PO TO, ponas ekstrasense.
Aš nematau priežasties sekti paprastų žmonių, jeigu jie nėra niekuom nusikaltę. Ir dar būna atvėju kai žmonės nesupranta patys kad jiems negerai su psichika ir išsivaizduoja kad juos seka: yra ligų kurios tai sukelia( Šizofrenija, Paranoja, PA ir t.t.). Nebent tu ko nors nori pridėti ir užginčyti mano mintį.

CitataJuk sakiau, kad informacijos šia tema internete pilna. Ko jūs dar nesupratot?
Pateik tą informaciją. Ir dar įrodyk kad ji tikra.

Aukštyn