Bitėnuose nufotografavau NSO?

Pradėjo Arvydas, rugpjūčio 05, 2015, 19:22:44

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Citata iš: Visažinis  rugsėjo 09, 2015, 20:48:06Sutikčiau jeigu padarytume lažybas: jeigu efektas bus identiškas - moku aš. Jeigu eksperimentas nepavyktų - moki tu :)
Jei būtų gyvybės ir mirties klausimas tada mielai taip ir padarytume :) o dabar iškėliau hipotezę nes...

CitataBūtent todėl ir sakau, kad žmogus kuris ruošiasi man įrodyti, kad viskas bus taip, o ne kitaip, turėtų turėti kažkokias bazines žinias apie tai apie ką kalba. Jeigu ir neturi prožektoriaus šiuo metu, tai peršasi išvada, kad kažkada kažką panašaus bandei, tad ir rezultatai tarkime fotografijų pavidalu turėtų būti.
...buvo netyčia gavusios panašios nuotraukos nuotraukos, šviečiant žibintui, bet jas kaip nekokybiškas ištryniau. Taigi mano subjektyvi patirtis ir diktuoja tokią hipotezę, o hipotezė visada liks hipoteze ir ji nebūtinai turi būti teisinga. Ar ne?

Beje, fotoaparatais dažnai gaunasi keisti dalykai, vos jį pakreipus gali gautis neįtikėtinai skirtingi efektai. Pvz. nuotraukos apačioje, su fotiku nieko nedaryta apart to kad truputį pasuktas buvo, o efektas visiškai kitoks, kitoks apšvietimas ir t.t. Dažnai fotikas fiksuoja visk ne taip kaip mes matome, tad labai tikėtina, kad esant tam tikram apšvietimui galėjo gautis toks efektas kokį mes matome temos autoriaus nuotraukoje. Tai tikėtina ir nėra neįmanoma.







Visažinis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 09, 2015, 21:02:46...buvo netyčia gavusios panašios nuotraukos nuotraukos, šviečiant žibintui, bet jas kaip nekokybiškas ištryniau.
Nuo to ir reikėjo pradėti. Sakiau, kad turi būti kažkokios bazinės žinios (ar jos realios ar ne tai jau kitas klausimas).

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 09, 2015, 21:02:46Beje, fotoaparatais dažnai gaunasi keisti dalykai, vos jį pakreipus gali gautis neįtikėtinai skirtingi efektai.
Sutinku. Bet ne šioje situacijoje.

Aš turiu du savo variantus/paaiškinimus:

1) Nufotografuotas žemiškas objektas ir autorius pagražino visą istoriją.
2) Nufotografuotas NSO (ne žemiškos kilmės).

Gaila, kad autorius apleido temą.

paragraf 78

Citata iš: Visažinis  rugsėjo 10, 2015, 16:46:29Nuo to ir reikėjo pradėti. Sakiau, kad turi būti kažkokios bazinės žinios (ar jos realios ar ne tai jau kitas klausimas).
Aš niekur rodos nesakiau, kad moku išgauti tokį efektą, tik tiek kad taip gali gautis. Manau koks fotografas be vargo jį išgautų.


CitataGaila, kad autorius apleido temą.
Tai tik dar labiau kelia įtarimą, jog nuotraukoje nieko nežemiško nėra, nes vos pasipylė bandymai paaiškinti kad tai ne NSO autorius pasiplovė. Tikėtina, kad pasiplovė todėl, kad pamatė jog čia ne lengvatikių saviveiklos būrelis :) na bent jau taip atrodo, nors kaip ten yra iš tiesų nežinome, gal autorių ateiviai pagrobė už jų aparato nuotraukos paviešinimą

Visažinis

Citata iš: paragraf 78  rugsėjo 10, 2015, 17:09:11Aš niekur rodos nesakiau, kad moku išgauti tokį efektą, tik tiek kad taip gali gautis. Manau koks fotografas be vargo jį išgautų.
O aš rodos nesakiau, kad tu moki išgauti tokį efektą :) Turėjau omenyje, kad jeigu teigi, kad tai prožektoriaus efektas, tai tikriausiai turėtum būti kažkada susidūręs su tuo asmeniškai (ką ir patvirtinai - tik nežinia kiek žodžiuose tiesos).

Linas Esu

#64
birželio 09, 2017, 17:00:24 Redagavimas: birželio 09, 2017, 17:03:31 by Benamis
Citata iš: Arvydas  rugpjūčio 05, 2015, 19:22:44Sveiki visi. Dirbu prie elektros skirstyklų Bitėnuose ir liepos menėsį buvau liudininkas tiesa pasakius nežinau ko.

<...>
Bandžiau nuotrauką daryti kaip ir žadėjau , niekas panašaus nesigavo , nofotografavus nieko nesimato , ždž tragikomedija su veidrodžiu ir žibintu .
Parsisiunčiau tik ką visas nuotraukas . .

Autorius teigia jog nuotraukos darytos apie 21 h .

Keli mano pastebėjimai :

A. 3 nuotraukos iš 5 yra indentiškos , truputį skiriasi , nes yra skritingai priartintos ir retušuotos . Atlikti brgihtness redagvimai daugiau negu 2,5 karto kiekvienoje nuotraukoje iš 5 pateiktų . Fotografavimo laikas 20:34 .

B. Kitos dvi nuotraukos darytos 20:35 , jos taip pat daugiau negu 2,5 karto retušuotos nauduojant brightness opciją .


Byla uždaryta , keliauja į x failus :D
Jeigu pasirodys autorius , norėčiau paklausti , dėl ko retušavote nuotraukas > ?

Benamis

#65
birželio 09, 2017, 17:02:59 Redagavimas: birželio 09, 2017, 17:10:48 by Benamis
Citata iš: Linas Esu  birželio 09, 2017, 17:00:24A. 3 nuotraukos iš 5 yra indentiškos , truputį skiriasi , nes yra skritingai priartintos ir retušuotos . Atlikti brgihtness redagvimai daugiau negu 2,5 karto kiekvienoje nuotraukoje iš 5 pateiktų . Fotografavimo laikas 20:34 .
Su kuo tikrinai? Kiek zinau brightness galima redaguoti ir fotografuojant. T.y. netycia paspausti ir padides sviesumas (bent jau mano S7 uztenka tiesiog pirstu i virsu siek tiek perbraukti).

P.S. Necituok paklodziu.

Linas Esu

Citata iš: Benamis  birželio 09, 2017, 17:02:59Su kuo tikrinai? Kiek zinau brightness galima redaguoti ir fotografuojant. T.y. netycia paspausti ir padides sviesumas (bent jau mano S7 uztenka tiesiog pirstu i virsu siek tiek perbraukti).

P.S. Necituok paklodziu.
Samsung Galaxy S5 (Snapdragon), manau taip pat turi tokią funkciją prieš fotografuojant pašviesinti nuotraukas , bent jau tai paaiškina šiuos nustatymus Brightness Value 2.81 tada .
Trys nuotraukos darytos nauduojant snap modą , kada per kelias šimtąsias sekunžių dalių judinant objektyvą padaromos keletos nuotraukų . Todėl tos trys praktiškai indentiškos skiriasi tik keliomis šimtosiomis sekundžių ir visos turi neįprastą Brightness value .

Jeigu tikrinu nuotraukas tai šitą nauduoju , nes tada galima pamatyti to ko per properties atsidarius nematai , ką galima ištrinti iš details , matysite šioje programoje . Programa sako jog nuotraukos redaguotos ( PROBABLY ) :D
http://imageedited.com/

Aukštyn