Turistas Kanados kalnuose nufilmavo sniego žmogų?

Pradėjo Besidomintis2, gruodžio 07, 2014, 15:42:59

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Besidomintis2

gruodžio 07, 2014, 15:42:59 Redagavimas: gruodžio 07, 2014, 16:51:56 by Benamis
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2620822/Is-Sasquatch-caught-camera-Canadian-mountains.htmlMyles Lamont kalnuose nufilmavo keistą padarą. Jis įsitikinęs, kad pavyko nufilmuoti sniego žmogų.


paragraf 78

Iš tokio atstumo, jis galėjo bet ką palaikyti sniego žmogumi.
Šiaip ufologijoje yra taikoma 150 metrų taisylė. Jei koks ateivis ar dar koks padaras buvo toliau nei 150 m. tada laikoma, kad greičiausiai buvo klaidingai identifikuotas objektas. O čia atstumas N kartų didesnis.
Ten gali būti ir kalnų ožys ir vienišas keliautojas ir taip pat sėkingai gali būti tas past sniego žmogus :)

Benamis

Patiko vienas komentaras:

CitataMy question is, why did it never occur to these people that the moving figure might be a person who is lost and needs help? Wouldn't it be tragic if these idiots hd an opportunity to save someone's life and blew it.


Rimtai kodel kokius gelbetojus su sraigtasparniu neiskviete? :-X

snofru

jeigu toliau nuo magistralės ar gyvenvietės galėjo ryšio nebūt paprasčiausiai, jei tarkim ir norėtu pranešt pagalbos tarnybai, patiems leistis, gali užtrukt gana ilgai, kalnai tai ne pasivaikščiojimas parke, o BK ten tokių vietų yra, kad but zdorof. kai nunersi tai paskui pačiam gelbėtojų reikės.
šiaip tai ten aišku gali bilekas būt, nors objektas ir tolokai, bet galima matyt, kad jis ko gero dvikojis ir juda be jokių suvaržymų. vaikšto jis sakyčiau ne visai turistų takais. mano nuomone: arba ten koks mėgėjas vienas pablūdint, ta prasme patyręs kalnuose ir jam viskas pofig, arba ten kažkoks idiotas kurio sušalęs lavonas dar dabar turėtu ten voliotis kokių 2 mylių spinduliu.
nors gali būt ir sasquatchas, BK juos dažnai mato, niekam jie ten ne naujiena, ypač šiauriau  :)

Besidomintis2

#4
gruodžio 08, 2014, 15:43:59 Redagavimas: gruodžio 08, 2014, 16:00:30 by paragraf 78
Nesinori kurti naujos temos. Jei galima patalpinkit i ta pacia.

Seriale "Alone in the Wild"  aktyvaus "presingo" pavyzdys. Yra teorija kad tokiu budu sniego zmogus gina savo teritorija.
Ziurekite nuo 1h 18m. Atkreipkite demesi kaip jis reaguoja i plesrunus ir palyginkite. IMHO akivaizdziai uzfiksuotas presingas.
Veiksmas vyksta Kanados Jukone.

Aukštyn