Anomalija.lt forumo parduotuvė

Pradėjo Anomalija, lapkričio 28, 2014, 14:15:42

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Citata iš: Strategas  sausio 07, 2015, 19:52:26
Aš taip manau. :)


Teisingai. Nes cia butent tavo potyris su sia sapnazole.

Taciau kiek skaiciau internete yra tikrai daug ir teigiamu atsiliepimu :)

Strategas

  Dėl ta aš čia ir parašiau, kad mažiau tikėtumėt internautais ir nesivaikytumėt vaivorykščių... Neverta. Ir viskas.

Jei kas pasakys, kad mano siuntinys blogas, būsiu nustebęs... Skanaus. :)

Benamis

Citata iš: Strategas  sausio 07, 2015, 19:58:04
Dėl ta aš čia ir parašiau, kad mažiau tikėtumėt internautais


O tai tu kas mums jeigu ne internautas? :)

Kazkaip keistai skamba logika is tavo lupu: manimi tikekite, kitais ne :D

_Anonimas_

Citata iš: PusiauŽmogus  sausio 07, 2015, 00:21:15
Labai ilgai ten viskas vyksta, o dar ir negaut gali Ir už pristatymą sumoki kone daugiau negu už pačią prekę. Juolab to e-bay išvis nemėgstu..


Nenusikalbėk, matau, kad jau seniai šia paslauga nesinaudojai. Daugybei prekių siuntimo mokesčio net nėra, o ten kur jis yra, tai dažniausiai labai nedidelis. Jei prekės negauni, tau pinigus grąžina arba pats pardavėjas arba jau Ebay. Galiu patvirtinti, nes man pačiam taip buvo.
O jei Ebay per brangu visada yra alternatyvų, viena geriausių - Ali Express.

paragraf 78

Na va, jau apsipirkau forumo parduotuvėje :)
Švykuoklė jau mano kišenėje.

Sirius

Gavęs informaciją iš ES valstybių narių kompetentingų institucijų Departamentas 2008 gruodžio 10 d. raštu Nr. S - (4,3-11)-790 kreipėsi ir pateikė siūlymą Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Sveikatos apsaugos ministerijos išnagrinėti galimybę prevenciniais tikslais įtraukti Argyreia nervosa (gyslotasis vyklys), Banisteriopsis caapi (svaigusis kvaitulis), Calea zacatechichi (actekiška sapnažolė), Echinopsis pachanoi (kvaitulinis echinopsis), Hoodia gordonii, kava kava (svaigusis pipiras), Leonotis leonurus (tikroji liūtausė), Mimoza tenuiflora (siauražiedė mimoza), Nymhaea caerulea (žydroji vandens lelija), Peganum harmala (sirijos rūta), Psychotria viridis, Rivea corymbosa (morning gloria), Trichocereus peruvianus į Narkotinių ir psichotropinių medžiagų sąrašus, patvirtintus Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2000 m. sausio 6 d. įsakymu Nr. 5


Calea zacatechichi (actekiška sapnažolė)
Patariu išimti iš savo parduotuvės, kol dar jūsų  prekėmis, nepradėjo domėtis teisėsauga :)

.L.U.T.H.O.R.

Na manau, anomalija tikrai pasidomėjusi yra visu šituo. ir be to čia parašei, kad pateikė pasiūlymą, o tai jį priėmė? :D

Anomalija

Citata iš: Sirius  birželio 05, 2015, 21:48:32
Patariu išimti iš savo parduotuvės, kol dar jūsų  prekėmis, nepradėjo domėtis teisėsauga :)


Dėkojame už rūpestį, tačiau tai yra legali medžiaga Lietuvoje. Tiesiogiai gavome patvirtinimą iš VVKT.

linceiv

Sveiki, taigi susidomiejau claea z (dream herb) gal žinot kur isigyti butu imanoma geriau kad butu Kaune.

Aukštyn