Ugninis žybsnis danguje Rusijoje

Pradėjo exopolitics.lt, lapkričio 19, 2014, 01:20:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

exopolitics.lt

Kaip manote kas tai galejo buti? Ar yra teke kam stebeti ka nors panasaus?Straipsnis (RT) apie incidenta - http://rt.com/news/206691-sverdlovsk-urals-sky-flash/

Steiblys

#1
lapkričio 19, 2014, 09:59:22 Redagavimas: lapkričio 19, 2014, 10:01:04 by Steiblys
Įdomu, šį reiškinį stebėjo daug žmoniųNa vietinė valdžia praneša, kad tai tiesiog vietinio karinio dalinio sprogmenų utilizacija (nors šio blyksnio liudytojai jokių sprogimų negirdėjo).

http://www.e1.ru/news/spool/news_id-414866.html

snofru

Citata iš: Steiblys  lapkričio 19, 2014, 09:59:22Na vietinė valdžia praneša, kad tai tiesiog vietinio karinio dalinio sprogmenų utilizacija (nors šio blyksnio liudytojai jokių sprogimų negirdėjo).
kiek supratau, žurnalistai taip išvartė, neva tai utilizacija, kažkokia ten administracijos darbuotoja išsakė šią versiją.

lexx

Čia gal dar vienas gerųjų ateivių numuštas "meteoritas". :)

panašiai kaip Čeliabinske tik čia naktis ir tankūs debesys.   

https://www.youtube.com/watch?v=WaQIPBqoQ-Q ;

omcikas

Rusija iš pykčio žybtelejo savo HARP analogu ir amerikai nusiunte 1.8metro pusnis.  :)

Benamis

15min.lt: Vietinės naujienų tarnybos šio šviesos pliūpsnio priežastimi įvardijo bandymus karinėse bazėse, tačiau aplink Sverdlovską nėra jokių karinių bazių, o kariūnai patikino, kad niekaip nėra susiję su šio šviesos pliūpsnio pasirodymu danguje, rašo iflscience.

Kitas loginis paaiškinimas - šviesulys susijęs su Leonidų meteoritais. Tačiau čia visiškai netiko oranžinė šviesa, nes bolidai - nepaprastai ryškios šviesos, atsirandančios meteoritams sudegant atmosferoje, paprastai dėl jų temperatūros būna baltos, žalios ar mėlynos.

Tiesa, egzistuoja tikimybė, kad spalvą galėjo pakeisti aplinkos sąlygos ar debesys, šviesos trajektorija yra visai ne tokia, kokia būtų sklidusi iš meteoritų.

Daugiau aiškumo apie mįslingą šviesos šaltinį buvo sužinota po to, kai internete atsirado dar vienas šviesos pliūpsnio įrašas, kuris parodė naują filmavimo kampą - mat maždaug 20 vaizdo įrašo sekundę buvo pastebėta, kad šviesos šaltinis yra ant žemės.Taigi įmanoma, kad šviesa kilo ne iš dangaus, o iš Žemės, ir vėliau atsispindėjo nuo debesų. Daugelis spekuliavo, kad įraše esantis objektas primena raketos paleidimą, tačiau šalia esantis Plesetsko kosmodromas nebuvo numatęs jokių skrydžių.

Greičiausiai šviesos šaltinio kilmė paaiškės, kai internete atsiras daugiau panašių vaizdo įrašų.

snofru

Kosmopoisk rašo (rusiškai suprantama) jog išsiaiškino (yra ir video (taip pat rusų kalba)) http://kosmopoisk.org/novosti/novosti_grupp/prichina_vspyshki_na_urale_14112014_ustanovlena_1795.html
nors tiesiai šviesiai ir neįvardino kas konkrečiai kaltas, bet galima spėt, kad kažkas susieta su kariniais objektais.

Enigma

#7
balandžio 16, 2015, 00:58:47 Redagavimas: balandžio 16, 2015, 01:00:37 by Enigma
Slapti rūsų kariuomenės bandymai per daug pasklidę į viešumą..Ir sukėlę gyventojų susirūpinimą gyvenimu po ne itin mėlynu dangumi, kad perkeltinę prasme šių dienų politikoje visa realu. :D

Aukštyn