Ar bijote to kas laukia musu po mirties?

Pradėjo Benamis, rugsėjo 09, 2011, 16:17:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

yutu

tikiu kad prie mirdami zmones kazka mato, buvo toks idomus nutikimas gimineje, kai senyvo amziaus zmogus gulejo galima sakyti be samones, ten jau buvo skaiciuojamos minutes,  tai paskutinem minutes susnibzdejo brolio varda ir bande persizegnoti ir ta akimirka mire. Tai kas mate si ivyki sake,kad turbut ji pamate artimuosius ir ana pasauli ,- atrado kaip sakoma ta ramybe:)

Master

Gali tuo tikėti, jei tik nuo to pasidarys lengviau.
Bet tai gali būti neracionalus elgesys. Akcentuota mintis jo galvoje. Žmogus su energijos deficitu gali tapti itin nesąmoningas (pasiklausykite kokias aš simboliais šneku antrą badavimo dieną :DD). Jis galėjo būti susikoncentravęs į save ir nejausti aplink jį esančių žmonių, todėl ir neriboti savo elgesio (kalbėjimo), kadangi jis neturėjo jėgų apdoroti mintį, dar daugiau ištarti paskutinį sakinį, todėl jis galėjo ištarti tik dalį jo nuotrumpos.
Toks veiksmas neturėtų būti mistifikuojamas, nes pasireiškia ir kasdieninėje aplinkoje (tik velniškai tai sunku paaiškinti).

TernoX

#242
rugpjūčio 11, 2014, 12:22:53 Redagavimas: rugpjūčio 11, 2014, 12:38:30 by TernoX
Nu tu sugalvok mirties akimirka persizegnuot ir atsisveikint,. As tai cigarete rukiau ir mirties akimirka uzpuciau mirtina duma tai net pakritau :DD eh smagu prisimint ta mirti :D j


Benamio Neurochirurgas: Musu samone..
     „Jeigu prieš šį įvykį būtumėte paklausę, kiek žmogus, pabudęs iš komos, gali atsiminti, būčiau sakęs, kad nieko. Mane ištiko šokas, kad prisiminiau savo patirtį. Tai buvo turtinga ir ypač reali dvasinė odisėja. Tiesą sakant, ji buvo vienintelis dalykas, kurį prisiminiau atgavęs sąmonę", - viename interviu pasakojo E. Aleksanderis.

...., komos metu jo sąmonė atsiskyrė nuo kūno ir patyrė dvasinę kelionę, kurią jis iki smulkiausių detalių prisiminė pasveikęs.
„Tikrasis mąstymas yra ne smegenų produktas", - sak

yutu

neverciu jusu tiketis, tik pasidalinau savo mintimis  :) mes to nezinome  kas ir kaip ten vyksta, galime tik spelioti, niekas dar is ten nera grizes :)

Master

Na pradžioje nesutikai su vieno žmogaus asmenine nuomone, pamaniau, kad Jūs, žmogus, linkęs į kraštutinumus  :)
(o mano asmeninis išgyvenimas- labai nemėgstu nereikalingos mistifikacijos. Tai nėra taip šviesu, kaip tai piešiama. Tai veidmainiška. Užslėpiama reali situacija ir neleidžiama su ja kovoti. Mmmm... Tai lyg užsimerkti ir įsivaizduoti, kad viskas gerai. )
Aišku, ir tai jau mano nuomonė. Nieko asmeniško.

massuer

Tenka susidurti su daugybę žmonių kurie patyrė klinikinę mirtį, komą. Ištikro daug įvairių pasakojimų, bet dažniausia kontrastas būna dviejų tipų. Vieni jaučia baimę, tamsą mato, šešėliai. Kiti ramybę šviesą, didele dauguma žmoniu kurie jaučiasi gerai taip pat mato akmenis, akmenukus, smėli, žolę.
Interpretuojant tai vieni peklą kiti rojų patiria.

Master

Juk sapnuojame taip pat skirtingus sapnus..... Manau, kad tai daug ką paaiškintų.

Bet tie, kurie nenori apsiriboti racionalia užuomina, gali prisiminti dažnių teoriją. Kiekvienas patenka į jo dažnio sferą (kadangi paraleliniai pasauliai kyla vienas iš kito ir jų yra daug). *

* Tai dar viena iš daugelio teorijų :)

nereikalinga

Žinoma,kad mirties bijau,ypač per ankstyvos. Bet juk čia klausimas Ar bijote to kas laukia mūsų po mirties ? Aišku ,kad ne,man svarbu šis gyvenimas DABAR ,ir kad nebūtų trumpas. Teko pagalvoti,kad ,bijau kažką praleisti ČIA :) O kas bus po to man nerūpi,jau kaip minėjau,jei prireiks ten ir pergyvensiu anuo metu. Man svarbu šis :)

Gabriel Eli

nebijau, labiau kyla klausimas ar vėl reikės trenktis į 3 ar į 5 dimesiją.

Vid3L

Ai, kam bijoti to ko neišvengsti, aš tai stengiuosi negalvoti kas bus mirus, bet mano nuomonė tokia kad kaip mirsim tiesiog atsijungsim kaip užmigdami ir vsio.

Jimas

Aš bijau ne mirties, o to, kad aš ten neturėsiu ką veikti.

paragraf 78

Citata iš: Jimas  gegužės 04, 2015, 14:57:05
Aš bijau ne mirties, o to, kad aš ten neturėsiu ką veikti.


Manau kad turėsi ką veikti :) tiesiog mūsų protas nesutvertas suvokti amžinybę. Įsivaizduok, kad tavo gyvenimas tėra skaičiavimo mašinėlė, o anapusybė yra kvantinis kompiuteris. Čia kaip mano močiutei, skaičiavkę ji suvokia, 2x2 bus 4, bet va ji niekaip nesuvokia ką galima tiek laiko veikti prie kompo. Tai čia panašiai, nes kiekviena religija, nors apie anapusybę kalba simboliais, tačiau visos sutinka, kad ten atsivers beribės galimybės.

Jimas

Tikėkimės  :)

TinSoldier

Citata iš: paragraf 78  gegužės 04, 2015, 15:11:59
Citata iš: Jimas  gegužės 04, 2015, 14:57:05
Aš bijau ne mirties, o to, kad aš ten neturėsiu ką veikti.


Manau kad turėsi ką veikti :) tiesiog mūsų protas nesutvertas suvokti amžinybę. Įsivaizduok, kad tavo gyvenimas tėra skaičiavimo mašinėlė, o anapusybė yra kvantinis kompiuteris. Čia kaip mano močiutei, skaičiavkę ji suvokia, 2x2 bus 4, bet va ji niekaip nesuvokia ką galima tiek laiko veikti prie kompo. Tai čia panašiai, nes kiekviena religija, nors apie anapusybę kalba simboliais, tačiau visos sutinka, kad ten atsivers beribės galimybės.


Jeigu žmogaus protas nesutvertas suvokti amžinybę, ko, tuomet, vertos religijų kalbos apie anapusybę ir kas joje laukia?

Nebūtų paprasčiau ir sąžiningiau tiesiog pasakyti: niekas nežino :)

paragraf 78

Citata iš: TinSoldier  gegužės 04, 2015, 17:11:21
Jeigu žmogaus protas nesutvertas suvokti amžinybę, ko, tuomet, vertos religijų kalbos apie anapusybę ir kas joje laukia?
Nebūtų paprasčiau ir sąžiningiau tiesiog pasakyti: niekas nežino :)


Tai normali religija ir nekalba šiais klausimais konkretybėmis. Jos nesako kad bus taip ir taip. Jos kalba simboline kalba tai ką per amžius atskleidė logika ir dvasinė patirtis. Normali religija nesako: bus taip ir taip; ji kalba apie tai kaip gali būti kad ten yra. Kiti dalykai paremti tikėjimu, kiti dvasine patirtimi, bet paprastai tai remiasi įžvalgomis padarytomis loginio mąstymo pagalba.
Tiems apmąstymams buvo daug laiko, juk religija egzistuoja nuo pat žmogaus atsiradimo :) negana to, praktiškai neabejojama, kad neandartaliečiai irgi turėjo savo religiją ir tikėjo anapusyniu gyvenimu

Aukštyn