Ekstrasensorikos Lavinimas (Žaidimas)

Pradėjo Sirius, rugsėjo 26, 2014, 16:08:04

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Sirius

Deja, Jūs negalite matyti šio pranešimo lankydamiesi forume kaip svečias.

Kodėl verta užsiregistruoti?

- Matysite visą nuo svečių paslėptą turinį.
- Galėsite bendrauti su kitais nariais privačiomis žinutėmis.
- Matysite visus forumo prisegtukus.
- Galėsite kurti naujas temas ir dalyvauti jau esančiuose.

Nelaukite, prisijunkite prie didžiausios bendruomenės, nagrinėjančios paslaptingus reiškinius jau šiandien!


Prašome prisijungti arba užsiregistruoti.

Sirius

Tai kas nors bandys dalyvauti eksperimente ? Visi gali prisidėti.

Vytautas

#2
rugsėjo 27, 2014, 12:27:44 Redagavimas: rugsėjo 27, 2014, 12:29:57 by Vytautas
Gaila bet bent mano naudojimosi švytuokle taisyklės nenumato žaidimo galimybės. Tarpusavyje su savo siela gal ir pažaisiu laisvalaikio praleidimui. Bet suprantama ne viešai. Jokio viešo komentaro tuo klausimu nebus.  :) Taisyklės yra taisyklės niekur nepabėgsi. Iš kitos pusės nemanau kad yra būdų kaip prisikapstyti iki tavo informacijos.  :) Tiesiog analogišką variantą galima pritaikyti tavo atžvilgiu ir įtariu kad lygiai taip pat nebus jokio rezultato iš pačio pusės.  :)

Sirius

Pabandyti verta. Gal kai kas nors pataikys, net nesitikėjo, galės gyliau krapštytis savo pasąmonei,
- Kaip  man pvž taip išėjo ? Gaudyti tuos kabliukus vis gyliau ir gyliau, kai visą techniką bus išanalizuota. Tada lengviau bus pačiam rasti teisinga atsakymą į savo klausimus.

Pasikartuosiu pirma užduotis, tik atspėti, kas tai per daiktas. O jei sunku atspėt tai galit apibūdinti formą, svorį. Arba apie jį papasakot su kuom tai susyje.

TinSoldier

Gaila, bet kad šitame forume visi magai, būrėjai, astrologai, švytuoklininkai ir ekstrasensai labai priešiškai nusiteikę prieš bandymus, eksperimentus ir žaidimus.

Niekada jiems neturi nei noro, nei laiko, nei galimybių :/

Sirius

Citata iš: TinSoldier  rugsėjo 27, 2014, 14:25:59
Gaila, bet kad šitame forume visi magai, būrėjai, astrologai, švytuoklininkai ir ekstrasensai labai priešiškai nusiteikę prieš bandymus, eksperimentus ir žaidimus.

Niekada jiems neturi nei noro, nei laiko, nei galimybių :/


Gal todėl, kad saugo savo autoritetą ir bijo prašauti.

Vytautas

Kad realiai nelabai čia kam yra tame žaidime dalyvauti. Kad tokių žaidimų nežaidžiu pasakęs labai seniai kai susimoviau su sofkutėm.  :) Iš klaidų reikia mokytis. Tiesiog tuomet nesupratau esmės.  Jei kas man pateikia tik mane liečiančią informaciją ir tik kai tai svarbu sako kad nežaisiu tai tuo visas mano netradicinis žinojimas ir pasibaigia. Kaip ir galėčiau sužinoti savo senų tėvų sveikatos problemas ir norėčiau padėti, bet tiesiog tokia informacija neteikiam kad nesikiščiau į kitų žmonių gyvenimą. Tam jie turi savo antras puses anapusiniame pasaulyje kurios tuo rūpinasi. Pažiūrėjus iš šalies į tėvų amžių ir jų atliekamus darbus tiesiog nėra ko kištis. Jų sielos jais rūpinamasi tikrai gerai. Na o dėl kažkokio pasirodymo ar kam kažko įrodymo iš viso nėra jokios prasmės. Lieka tik Siriaus atžvilgiu suorganizuoti analogišką žaidimą, nes žino kažkokias praktikas.  :) Daugiau čia niekas tirai nežino nieko analogiško. Gal klystu?  :)

omcikas

kadangi ekspertai tyli pamėginsiu paspėliot. . Nutraukoj kubas, rubiko kubiko draugas. Panašaus dydžio ir svorio.

Sleeping_angel

Aš irgi tik iš žaidėjų-mėgėjų. Mano spėjimas - mėlyna akis :D

sleephaker

Man kažkodėl pirmas į galvą atsakymas atėjęs arbatos maišelis

Benamis

Tebunie puodelis, vidutinis, sviesaus kastono spalvos 8)

Sleeping_angel

Citata iš: Sirius  rugsėjo 26, 2014, 16:08:04
Užduoties Trūkmė Nuo 2014-09-26 iki 2014-09-29

Tai koks atsakymas?

varpainis

#12
rugsėjo 30, 2014, 21:13:00 Redagavimas: rugsėjo 30, 2014, 21:45:08 by Benamis
Mano spejimas: Juodaode moteris su afro sukuosena.

Sirius

Norėjau pratęsti eksperimentą.
Deja.
Arčiausiai buvo palei forma tai omcikas.
bet, tai yra knyga.

хостинг фото

Norėčiau , kad kitam eksperimentui , kai patalpinsiu susikauptumėt.

paragraf 78

Čia kaip suprantu Papius knyga?

Aukštyn