Pranašas iš ateities

Pradėjo Nymertas, liepos 23, 2014, 00:09:45

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

001

Gerai būtų jeigu gramatikos, orakule, išmoktum.
Jeigu galima, tai ir aš norėčiau tavo žinias išbandyti. ::)

Kokia bus 10 metų į priekį Lietuvos ateitis situacijoje su homoseksualių žmonių toleravimu? Gal jau bus leidžiama įsivaikinti bei įteisinti santuoką?

do

tu 001 baik sykį
ko čia puoli žmogų
niu,ką skaičiau,tai galiu patvirtint-vakar nukrito lėktuvas taivane,nei menesio neprireikė
dabar apie prietaiso trukdymą matyti ateitį
neteisybė,drįstu manyti,kompiuteris puikiai perduoda energijas, visai lengva kokiam čate užstrigdyt kompiuterius esančių vartotojų,todėl drąsiai imkis benamio nuotraukos ir pasakyk kada jis turės savo namus
prašyčiau ir man tarti kokį sakinį ateičiai,mikliai drožiu keisti profilio foto į savo tikrąją
paskui vėl išimsiu,nes ne kurie net žviegė iš juoko pamatę mano profilį su lapės kailiu :P
tu man parodyk ką moki,o aš jau tau parodysiu ką turiu :P
tam skaičiui nesakyk nieko,jis nenusipelnė

001

Nepuolu, tiesiog įtartina, kad žmogus nemoka gramatikos paprastos, tai arba tikrai iš užsienio kokio ar kaip ten, arba kvailioja kažkas.
Tiesiog galvojau išreikšiu savo abejones, bet pasirodo puolu žmogų. :P

do

sakau tau
iš šalies geriau matyt ;D
laukiam žinių apie savo ateitį,nes globalių spėlionių jau per akis
taigi,pranaše,užprogramuok mus teigiamiems įvykiams,idant atneštume žmonijai dar didesnės naudos ,siekdami išpranašautų tikslų
svarbiausia tai benamiui namai būtų......

Raganius

Jeigu tai tiesa, tada stiprybės tau :) didelė atsakomybė turint tokią galią, jei nuspręsi padėti žmonėms aišku.

do


viešpatie,kiek aš lauksiu jo prognozių savo ateičiai,įsikėkusi tą nuotrauką į profilį??????
ai,yra geresnis būdas nuotraukoms
mielas pranaše,pažvelk į šią nuorodą,į do foto ir apreikšk kas laukia ateity?
https://plus.google.com/u/0/photos/116253592926241101353/albums/5894855265174731137?cfem=1&authkey=CITBpP_0-IWzcA
ką gali žinot,žmogau,gal nebeturiu ateities :P
įlėksiu su savo šluota į kokį medį

Nymertas

#21
liepos 24, 2014, 23:36:43 Redagavimas: liepos 24, 2014, 23:47:04 by Nymertas
Citata iš: Raganius  liepos 24, 2014, 15:29:20
Jeigu tai tiesa, tada stiprybės tau :) didelė atsakomybė turint tokią galią, jei nuspręsi padėti žmonėms aišku.


Jums dar yrodimu reik ? aš pats nežinau kodėl tai matau ir kodėl tai įvyksta. o dėl klaidu atleiskit nesu grynai Lietuvis daug metu ne Leituvoj todėl nepykit. Kas norit iš nuotrauku tai parašykit žinute man pabandysiu kažką įdomaus pasakyt.. P.s. Kiek žinau laukia Norvegijoj teroro išpuolis , labiau panašu į bombą ar kažką panašaus... irgi  kažkur 1-2-3 sav begyje..
@Benamis  dar yrodymu kažkokiu reik? sakiau apie nelaimes kurios įvyks ir kur daugiau nei 50-80 žmoniu gyvybiu nusineš ir apie Lektuvo nelaimęs. + pridėk savo nuotrauką į pm pabandysiu kažką įdomaus pasakyt +
Do taip pat pridėk į pm nuotrauką savo

Synkas

nezinau... :) man atrodo, arba cia sio tinklapio koks administratorius, savininkas ar pan. kuria tokias istorijas tam, kad pritrauktu lankytoju.. arba rimtai kazkoks zmogus, kuris iesko demesio.. :) pamenu buvo tas kuris is ateities atvykes...  sake kiek pamenu 2014m nieko neivyks.. mhm.. kokie konfliktai, per sia savaite kiek lektuvu su zmonemis nukrito (kuri viena numuso dar).. nepasakojo apie konflikta, nes tuo metu kaip rase, net nezinojo niekas, kad bus taip.. taigi, net negalejo apie tai ir papasakot/fantazuot t.t.

dabar vel, kai visur rusija rusija, tai mato dabar vien ja visur sis zmogus. beveik tas pats kaip su ten tuo is ateities.. (nebuvo mat jokiu svarbiu  ivykiu)

bet nebent patikeciau jeigu issipildytu/butu teisingai pateikta istikruju jei:

-tarkim atsisiusciau foto ir pasakytum kuom as uzsiimu ar pan.
-issipildytu sis teiginys:

CitataKiek žinau laukia Norvegijoj teroro išpuolis , labiau panašu į bombą ar kažką panašaus... irgi  kažkur 1-2-3 sav begyje..

Ignas1992

Nesu priešiškai nusiteikęs prieš šitą asmenį, bet tiesiog esu skeptikas pranašystėse, būrimuose ir panašiuose ateities dalykuose. Aišku įdomiausia būtų sužinot tai ar prasidės karas tarp Rusijos ir ES+NATO, nes dabar matomos tik kalbos, o ne veiksmai. Žinoma tai spėjimas 50-50 nes jis gali būt ir gali nebūt, todėl yra galimybė, jog bus atspėta. Ar šis žmogus tikrai pranašas manau laukt ilgai nereikės, nes vis dėl to jis pasakė, jog 1-3 sav laikotarpyje kažkas nutiks Norvegijoj. Todėl neužilgo sužinosim ar tai tiesa.

do

neatmetu jokių teiginių ar žmonių prisistatymų,nes pati ne viską galiu jums pasisakyti vien todėl,kad būtų neigiančių ir išjuokiančių komentarų,o aplamai man ir nereikia,kad jūs žinotumėte kažką,ką aš suprantu
falšą atpažinsiu,pranaše,
jau dabar suklydai,sakydamas ,kad kompiuteris trukdo pasiekti info
kompiuteris perduoda netgi sustiprintą info,koncentruotą ,tiksliau
tai va.........na kokią tau pm siūsti?įdėjau tau nuorodą į do goglės pliusą, na pažvelk ir pasakyk,ten ne viena foto,aišku,iš jų suprasi,do yra ragana,bet kaip ir visi -tik žmogus,savo gebėjimus siekia tikrinti kitų žmonių pojūčiais,laukia pritarimų ar paneigimų,tai padeda augti
dafaj,varyk ką matai mano personalijoje
o turėtum matyti labai daug
nes kam daug duota,iš to daug ir pareikalauta
rašyk man kad ir viešai,šioje temoje

Vytautas

Apie ateitį niekas nieko negali pasakyti nes jos dar paprasčiausiai nebuvo. Iš kitos pusės net kūrėjai nežino kokius sprendimus priims konkretus žmogus. Atitinkamai ir niekaip neįtakoja žmogaus sprendimų. Darykit kaip norit  :). Seniau šitoj vietoj buvo kitaip nes šis pasaulis buvo valdomas kito pasaulio o kai kurie žmonės galėjo prieiti prie "planavimo" informacijos. Taip kad viskas yra tik spėjimai. Niekas nedraudžia spėlioti pvz kitą sekmadieni bus geras oras ar lis. Maža to čia dar kažką gali padėti kompiuterinis modeliavimas. Na o valstybių ar žmonių veiksmuose ką nors nuspėti beviltiška. Bus konkreti situacija bus konkretus veiksmas.

do

vytautui noriu prieštarauti,vistik yra praeitis,kuri įtakoja žmogaus ateitį,tai yra vykdyti veiksmai ir sprendimai,kurie yra ateities pasekmė
žmogaus loginis mąstymas trukdo pažvelgti į tikrąjį variantą,logika diktuoja keletą sprendimų,kurie visupmet klaidingi,o štai pažvelgti ir pamatyti netrukdomam loginio mąstymo-yra labai sudėtinga,nes tai susiiję su tavimi,o objektyvi nuomonė praverstų
kaip tu mėgsti sakyti,kad dabartiniai sprendimai yra ateities atspindys,na čia aš savais žodžiais persakiau tavo mokymus

Vytautas

Priežastis -pasekmė atskiras dalykas. Žmogus to gali ir nepastebėti. Niekas jam nedraudžia klysti ir nesimokyti iš klaidų. Pastebėt priežasties pasekmės ryšį pakankamai subtilu. Net nežinai kokiu pavidalu, forma pasireikš pasekmė. Gavus per galvą tenka stipriai susimąstyti kodėl. Bet ateities vis tiek dar nebuvo ir nežinia kokia ji bus. Šiaip man asmeniškai įdomu stebėti kaip į mano kokius nors veiksmus "įpinama" ir kiti palankūs sutapimai. Sprendi vieną problemą o išsisprendžia kokios dvi. Man atrodo reikia mažiau domėtis ateitimi o stebėti esamą vykstantį gyvenimą. Jokiais mokymais neužsiimu.  :) Čia apsilankiau pas rusus vkontakte panašiuose pokalbiuose. Bet jie ten užsiciklinę visokiuose privarotuose. Vienas adeptas mane kažkaip "išvalė" dykai :). Suprantama efekto nuo to jokio. Čia jei kam įdomu ir suprantat rusiškai http://vk.com/mymagicgroup . Nežinau ar suveiks neprisiregistravus. Bet išsiregistravus veikia.  :)

do

ar būtina tikėtis gauti per galvą//?
paskutinius trejus metus esu džiuginama, jau pripratau ramiai ir patogiai gyventi,per galvą visai nenoriu,nebent visai galvą nuneštų,nieko prieš
tu laikaisi įsikibes teorijos,pamiršti,kad yra dar ir variacijos,vadinamos netikėtumais
štai tas pranašas gal būt ir gali įžvelgti
mane tu juk pažįsti,nesu aiškiaregė,nematau vaizdų,bet tu žinai daugiau nei kiti čionai esantys
sakyk kaip nori,o ateitis yra ir ji eina nesustodama,didelius įvykius,fatališkus ar labai svarbius pokyčius galima žinoti,tfu-matyti,
žinoma ne tai,ką tu valgysi po metų,bet pvz,ar aplamai tu turėsi valgio,

Synkas

jau nebejuokinga....

http://www.delfi.lt/news/daily/world/nurode-kas-rengia-teroro-ispuoli-norvegijoje.d?id=65385206

bet... daugiau pagooglinus, ima aisketi, kad apie ta teroro akta uzsimenama vakar ryte gal anksciau.. visi rase. o sis asmuo parase 11val vakaro apie tai. tad kaip ir minejau preitam poste, jokios ateities cia nedaro.. seka ivikius, ir jau mano kad taip bus :) kaip ir su ten tuo is ateities atkeliavusiu "jokiu svarbiu ivykiu 2014m nebus"

Aukštyn