ka tai gali reiksti?

Pradėjo D.W. I know, kovo 01, 2014, 17:13:53

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

D.W. I know

Sveiki,
Šią temą pradėjau dėl savo draugės.
Dar vakar ji man papasakojo savo sapną, ir taip pat sakė, kad sapnavo tą patį du kartus. Vieną kartą ji buvo likus namie viena savaitgaliui, o kitą - kartu su pussesere. Sutapimas buvo tas, kad abu kartus per tv rodė filmą _skerdyniu traukinys_
Ji sapnavo, kad buvo su kažkokia drauge namuose, jau vakaras, tamsu. O prieš vidurnaktį ji tiesiog pasakė "Tuoj viskas prasidės". Ji matė per langą, kaip tas žudikas iš filmo ėjo jų gatve ir žudė visus iš eilės, nieko nepalikdamas. Ir vis labiau artinosi prie jų namo. Ji matė, kaip jis viską sujaukė, visus išžudė, atrodė kaip per tikriausią siaubo filmą, o ji pati su drauge pasislėpė rūsyje ir laukė. Jos abi stovėjo prie sienos, kaip žudikas tyliai praslinko. Ji pasakė "Tai baigsis 4.20am, jau tuoj". Tuo tarpu, jos vis dar tebebuvo vienos rūsyje su žudiku. Tada laikrodis parodė 4.20, ir viskas tiesiog baigėsi. Namuose, gatvėje, viskas, ką žudikas padarė, nužudė, viskas grįžo į savas vietas: niekas nebuvo suversta, jokio kraujo, viskas kaip seniau. Tada ji atsibusdavo.
Ir abuu kartus sapnavo lygiai tą patį, ir viskas tiesiog pranykdavo 4,20.
Gal kas zinot, ką tai galėtų reikšti?
Ačiū :)

.L.U.T.H.O.R.

Reiškia, kad tegul mažiau žiūri siaubiakų, prisirūkius žolės :D
[spoiler][/spoiler]


O jei rimčiau, tai gal tiesiog labai paveikė ją tas siaubekas. Ir koks tarpas tų sapnų buvo?

D.W. I know

šiaip ji tą filmą žiūrėjo prieš kelis metus, pamatė tik tv programoj, kad ji rodys.
O tarpas buvo gal kokie 4 menesiai ar daugiau.

Master

Druwi :D ... Heh, kaip tik šią naktį sapnavau, kad valgiau (būtent valgiau) su draugais kruviną koksą... :D ir sapnas vyko toje pačioje ledo arenoje, kurią sapnavau, kai sapnavau, kad kėlėm revoliuciją (sapnavau tai prieš kokius gerus metus)... Svarbiausia, kad nuotaika ir asmenys buvo tie patys, kuomet dar seniau sapnavau, kad lankiausi rojaus sode (šiaip vieta iš dušo želės etiketės (facepalm)).... Kaži ką tai galėtų reikšti? :o

O jei rimtai, ką noriu pasakyti, kad ne visada sapnai turi prasmę. Kartais per juos pasireiškia tavo pasąmonė suteikdama tau galimybę žvilgtelėti kas joje dedasi.
Pamenu dar čia forume skundžiausi vis pasikartojančiais mėsos valgymo košmarais, kuomet jos atsisakiau. Tiesiog tai man buvo svarbu ir tai gyveno mano galvoje. Nieko čia keisto :) Vaikystėje sapnuoti skorpijonų karalių man buvo natūralus reiškinys. Į metus po kokius 3-5 kartus tai tikrai jį "šiap sau" prisapnuodavau..

Galbūt tas pranešimas programoje ir išjudino pasąmonę?
Kas dar tai galėtų būti? Ką pati manai?
Dėl pasikartojimo klijuočiau lervą, bet tikrai abejoju, kad tai yra tai.

O šiaip sapnas gan įdomus.


Jupiteris

Ji susapnavo , jai ir sifruot, tegul pamasto ka tai gali reiksti. :) Kazka nori pasakyti jos pasamone.

.L.U.T.H.O.R.

Jei visiškai rimtai tai:


Savi namai dažnai yra žmogaus vidaus simbolis sapnuose. Tas žudikas, nežinia ką galėjo reikšti, kažkokį išorinį pavojų, grėsmę jai. Draugė/draugystė vėl kažką simbolizuoja. Gal pati draugė kažkokią savybę jai simbolizuoja, gal draugystė. Gal jos abi yra susiję su tuo pavojumi/grėsme. Pasąmonė, gal nežino kaip geriau nurodyti, padėtį, todėl kartoja tą patį. Gal jos ką abi yra prisidirbę ir bijo bausmės. Daug čia galima prigalvot :) Paklausk, gal rimtai žolę rūkė? :D Prieš keturis mėnesius :D

Supera

Aš manau, kad tai tiesiog to filmo padarinys :). Aš irgi sapnuodavau the Silence iš Doctor Who, nes lb daug žiūrėjau ir įstrigo jie man kažkaip. O kad sapnas kartojasi tai šitas irgi pasitaiko, tik asmeniškai, kai sapnuoju tą sapną, kurį jau esu sapnavus, žinau kaip jis baigsis, bet nesibaigia lygiai taip pat, pabaiga panaši, bet kitokia xD . O jei ką blogo reikštų, tai manau pasirodytų per kitokius simbolius.

Aukštyn