Vizualizacija: nusipieškite sėkmę

Pradėjo Benamis, lapkričio 12, 2013, 15:30:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Idomu, kaip galejau iteigti Ievai po 4 metu pertraukos man siaip sau paskambinti (nieko nedarant, o tiesiog galvojant)? Butent Ievai, ne Onutei, ne Marytei, ne Zosei, bet Ievai? :)

Aisku cia galima prisiminti populiariausia paaiskinima: atsitiktinumas :) Arba tai, kad per ta laika man skambino ir Onute ir Maryte ir Zose, bet kadangi as akcentavau ir norejau Ievos skambucio, kitu skambuciu nesureiksminau. Ir ne, mano atveju tokiu skambuciu nebuvo :)

Teroras

Kaip jus dristate tiketi vizualizacija? Nebukit tamsuoliais. Cia tiesiog paragrafo anti-misticizmo fenomenas suveike taip ir gavote visus issvajotus dalykus. Nepamirskite, jokios mistikos nera ;)

paragraf 78

Tiesiog, atsakiau į konkrečią žinutę: kai kažko sieki, tai pasieki. Prikūrėt čia visokių dalykų.
Dauguma, atvejų kai suveikia "traukos dėsnis" viskas būna pagrįsta siekimu kažko, dalis sutapimais, dalis mistikos gal irgi yra. Tiesiog ne kiekvienas skambutis ir ne kiekviena svajonė būna dėl stebuklingosios viszualizacijos.
Va pabandom paprastą eksperimentą. Kuris nors vizualizuokite milijoną. Duodu metus laiko, kad jis pas jus ateitų.

Benamis

Nezinau kaip kiti, bet as toli grazu kiekvieno dalyko savo gyvenime nelaikau vizualizacijos pasekme ;D Jeigu penktadieni prisigeriu, tai tikrai nemanau, jog tai atsitiko del to, kad pirmadieni butent svajojau (vizualizavau) prisigerti :D

eternal.bliss

Su tokiom žiniom tau tik ir pasakas sekti.


Kaip palanku tau tokį "paprastą" eksperimentą numesti. Aš ir turiu vieną.

Jeigu tiki Jėzumi pereik per ežero  vandenį, duodu tau metus.


Teroras

Citata iš: Benamis  lapkričio 13, 2013, 21:19:04
Nezinau kaip kiti, bet as toli grazu kiekvieno dalyko savo gyvenime nelaikau vizualizacijos pasekme ;D Jeigu penktadieni prisigeriu, tai tikrai nemanau, jog tai atsitiko del to, kad pirmadieni butent svajojau (vizualizavau) prisigerti :D


Tuoj pala sulauksi klausimo kodel tu vizualizacijos issipildymu nelaikai penktadienio prisigerimo, atvirksciai nei Ievos nelaukto skambucio po 4 metu pertraukos ;D


eternal.bliss, jis gi netiki Jezumi, jis juo abejoja ;D :D

TinSoldier

Benami, tą patį pavyzdį su skambučiu kartoji jau senokai. O ar ką nors naujo privizualizavai? :)

Atsitiktinumų būvą įvairiausių. Ir neįtikinamiausių.

http://listverse.com/2007/11/12/top-15-amazing-coincidences/

Nesakau, kad visi ten aprašyti atvejai - būtinai tikri. Tačiau vis tiek puikiai iliustruoja, kokie dalykai gali įvykti (visų mūsų gyvenimuose būta atrodytų nerealių sutapimų).

Tačiau nuo realias priežastis turinčių įvykių, tokie žvėriški atsitiktinumai skiriasi vienu svarbiausiu dalyku - pakartojamumu.

Jei pagal poreikį gali vėl ir vėl įgyvendinti kažkokį neįtikėtiną įvykį - greičiausiai tai nėra atsitiktinumas. O, jei negali - na, greičiausiai, įvykio priežastys buvo ne planuotos, o tiesiog atsitiktinių įvykių seka, sukūrusi prasmingo įvykio iliuziją.

Taigi, įdomu, ar turi dar bent porą ryškesnių savo vizualizacijos pavyzdžių? Bent jau aš nemanau, kad įsitikinęs jos veiksmingumu, numetei, ir niekada nebebandei?

Benamis

Ne, dabar kazkodel neuzsiemu vizualizacija. Anksciau tai darydavau pries miega, bet veliau tai tapo kaip rutina tai lengvai nuluzdavau ;D

O pavyzdziu yra. Pavyzdi su skambuciu naudoju daugiausiai todel, kad butent siam ivykiui maziausiai galejau tureti itakos. Kiti pavyzdziai labiau zemiski todel jeigu racionaliai juos aiskinti galima pradeti nuo to, kad nesamoningai ju sekiau, iki to paties atsitiktinumo. Vizualizacija praktikavau mazdaug pusmeti man rodos. Po sios temos gal vel reikes pabandyti, tik nezinau kada geriausia man butu ja daryti, pries miega kaip minejau nelabai sekasi :-\

Teroras

Citata iš: TinSoldier  lapkričio 13, 2013, 22:03:05
Atsitiktinumų būvą įvairiausių. Ir neįtikinamiausių.

http://listverse.com/2007/11/12/top-15-amazing-coincidences/


Jeigu Pranui tai atsitiktinumas, tai Juozui gali buti likimas.

czech-kuolis

Citata iš: eternal.bliss  lapkričio 13, 2013, 21:21:29
Su tokiom žiniom tau tik ir pasakas sekti.


Kaip palanku tau tokį "paprastą" eksperimentą numesti. Aš ir turiu vieną.

Jeigu tiki Jėzumi pereik per ežero  vandenį, duodu tau metus.

Labadieną, duotom sąlygom, užtenka išmanyti metų laikus ir vandens fizikines savybes  8)

eternal.bliss

Oj koks tu protingas, gal aš gyvenu Brazilijoje.

Asasinas

Dažnai darau tokias vizualizacijas. Vizualizuoju su menkiausiomis smulkmenomis, bet deja... nelemta išsipildyti. O šiaip esu svajoklis didis :)

TinSoldier

#42
lapkričio 14, 2013, 10:48:34 Redagavimas: lapkričio 14, 2013, 10:57:50 by TinSoldier
Citata iš: Teroras  lapkričio 13, 2013, 22:15:01
Jeigu Pranui tai atsitiktinumas, tai Juozui gali buti likimas.


Kad ir kaip pavadinsi, abejotina, ar patys žmonės galėjo turėti įtakos tiems įvykiams. Jie nuo jų nepriklausė.

Benami, būtų labai faina, jei eksperimento vardan pabandytum išvizualizuoti dar ką nors, kas mažai nuo tavęs priklausytų, ir pasidalintum :)

Pavyzdžiui, kokį atlyginimo pakelimą, ar pas tave atklystantį šunį (kokį nors iš skelbimų, apie dingusius) ar dar ką nors..

EDIT: Tas pasiūlymas su dingusiu šunimi, man pačiam patiko :))))
Tai, kad konkrečiu laikotarpiu, konkretus dingęs šuo atsiras prie tavęs, - mažai tikėtina galimybė. Ir nuo tavo pastangų praktiškai visiškai nepriklausytų šitas įvykis. Tai ir gerą darbą padarytum, gražindamas jį šeimininkams, ir dar visai neblogas pliusas vizualizacijos veikimui būtų :)

Teroras

Vizualizacija veikia tik jeigu zmogus pats to troksta. Vargu ar Benamis tikrai nores atklydusio suns vien todel, kad tu taip panorejai ar jam uzduoti davei. Geriau tegul pats sugalvoja koki nors nora.

Paragrafe, dalink tu tuos ispejimus ;D Kam cia mane gasdinti privaciomis zinutemis nesuprantu. Kuo anksciau uzbaninsi tuo greiciau tavo nuomone forume liks teisingiausia :D

TinSoldier

Citata iš: Teroras  lapkričio 14, 2013, 12:00:28
Vizualizacija veikia tik jeigu zmogus pats to troksta. Vargu ar Benamis tikrai nores atklydusio suns vien todel, kad tu taip panorejai ar jam uzduoti davei. Geriau tegul pats sugalvoja koki nors nora.


Savaime suprantama :) Tiesiog norėjau duoti kokį pasiūlymą. Nes, manau, visai sunku sugalvoti troškimą, kuris nuo pačio žmogaus nepriklausytų, ir būtų visai realus/paprastesnis (ne laimėti milijoną) :) Bet, aišku, aš čia reikalavimų nerašau, kad įvykdyti mano kažkokias užgaidas :)

Aukštyn