Egipto Piramides

Pradėjo 2Pacas, liepos 18, 2013, 08:24:41

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

Trumpai ir aiskei,kaip manot kas jas pastate?
Man kaskaip sunku suvokt kad zmones tais laikais galejo pastatyt tokius neitiketinus statinius,kurie stovi posei dienai.Ir turbut dar stoves tukstantmetcius,skaitciau daug ivairiausiu teoriju kad tas piramides galejo pastatyt ateiviai,bet tai pat yra teoriju kad jas pastate tesiok darbininkai.Bet man yra tikras mindfuckas KAIP??Dabartinei arhitektai nieko panasaus nestato.

paragraf 78

Na yra daug racionalių paaiškinimų kaip galėjo žmonės gana lengvai pastatyti tas piramides.

ponaitis

O tu žinai kad tu žmoniu buvo labai daug,nestate 5,6,ar 100 žmoniu.

paragraf 78

Na taip, žmonių buvo daug. Egiptologai mano jog statė laisvai samdomi darbininkai, nors yra paplitęs mitas jog statė vergai.
Tačiau vergai juk nebūtų galėję paskelbti streiko, kai nebuvo atvežti akių dažai.
Daugiau yra liudijančių faktų jog buvo statyta natūraliai, o visokie paleokontaktų ar panašios teorijos labai jau pritemptos ir daug kam neturi įrodymų apart išvedžiojimus.
Vakar kaip tik žiūrėjau vieną dokumentinį filmą apie tai kaip ateiviai statė piramides. Ten kalbėjo Erikas fon Danikenas. Tai jo argumentacija, švelniai tariant, neįtiikinama

ponaitis

Man rodos jog tikru vergu buvo labai mazai,ten state valstieciai,ir streika serenge del duonos neatvezimo buvo.

paragraf 78

Daug tų streikų buvo, bet kažkodėl paleokontaktų šalininkai į tai nekreipia dėmesio.

Aukštyn