astralinė kelionė ar ne??

Pradėjo D.W. I know, balandžio 20, 2013, 15:54:36

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

Jokiu asmeniskumu. Perspeju is anksto.

rutulys

Citata iš: Strategas  rugpjūčio 19, 2013, 21:25:34
Astralas nekelia abejonių, čia mano tokia nuomonė... :-\

Jei tiksliai žinotum, kas tas astralas yra, gal ir nekeltų abejonių,
Kad pakliūtum į astralą, ar būtina išeiti iš kūno? (Kartais sapne gali iššokti iš kūno.) Ar astralas kiek nors, tegu ir netiksliai, atitinka mūsų realybės versiją? Pavyzdžiui naktį, astrale irgi būna tamsu, bent kambaryje, kuriame miegi? Jei nėra oro ir negali kvėpuoti, ar tai astralas? Klausimų galima daugybę prigalvoti, tik įtariu niekas negalės į juos deramai atsakyti.

Strategas

  Manau būnant Astrale, abejonių nekiltų, o kai pajunti Lucidinį sapną, jis panašus į Astralą, bet tai nėra tai, ko siekia tam tikri žmonės. Tu paminėjau daug kur Liucidą. Atsakytų į klausimus tikrai vienas LTU žmogus, bet jis jau nebepasiekiamas kiek supratau - Mangirdas. Bet apie jį jau kalbėjau berods...

exdead

nu jo, tam "sapne" buvo prieblanda, rytas, ankstyvas rytas.  o koks laikas tada turejo but astrale? Ar kuris nors is jusu bent buves tame astrale, ar tik diskutuojat apie tai ko ne nezinot

D.W. I know

no idea koks laikas turetu buti  ir yra astrale, bet bent jau man tj buvo tikrai ne sviesu. gal todel kad keliabau nakti
o sjp, ar diena kasnors bent bande keliaut?as nope

ir be yo, kazkuris narys klause,.ar negali tu photo ikelti. tai kaip?

exdead

as snd, desimta ryto pabandysiu,

rutulys

Citata iš: exdead  rugpjūčio 19, 2013, 23:22:54
Ar kuris nors is jusu bent buves tame astrale, ar tik diskutuojat apie tai ko ne nezinot

Tai visgi kas tas astralas yra? Aš pavyzdžiui esu buvęs kitoje planetoje su 3 saulėmis.

Aukštyn