Adolfas Hitleris

Pradėjo 2Pacas, birželio 30, 2013, 17:47:33

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

2Pacas

Taigi norejau pakalbet apie sita turbut visiem gerai zinoma veikeja..Man pasidare idomu kaip jis mire, o ji gal kas nuzude dar yra pilna informacijos kad jis suklastojo savo mirti..ir pabego i Argentina?Oficiali versija yra kad jis nusizude.Bet situo as tikrai netikiu.Koke jusu nuomone?

(Tikiuosi nebuvo diskutuota sita tema)

Marius

#1
birželio 30, 2013, 17:59:40 Redagavimas: birželio 30, 2013, 18:04:04 by Marius
O ką apie tai mano gintaras? :o 

Kas dėl visų vaikų mylimo dėdes Adolfo,tai didesnė tikimybė,jog oficiali versija yra teisinga..
O kas dėl samokslo teorijų,tai patys pagalvokit,jei ir argentinoi jis būtų pasislėpes,juk visą gyvenimą nesedėtų rusį ir tikrai būtų sučiuptas,kaip ir kiti Nacistai.
Taip yra teorijos,kad jis mėnulį,kad antarktidoi,ar dar bala žino kur..bet šitos istorijos labiau kuriamos nepaklusniems žydų vaikams gazdinti,jei jie nenori miegot eit,ar macos nesuvalgo iki galo.


illuminati

Kaip jum tokia samokslo teorija - po karo ypatingai pradejo tobuleti medicina - pasidare zmogus plastine operacija ir niekur nesislepe , gyveno ten kur niekam nei y galva neateitu mintis ieskot - gimtojoi austrijoj ar vokietijoj ... va mano spejimas net ne nuomone tai jei smarkiai sunu pro saly labai neteiskit ...

.L.U.T.H.O.R.

Prajuokini, Mariau :D

Na dar yra tikrų faktų, kad naciai ir pats Hitleris okultizmu domėjosi, tai gal jiem pavyko atidaryti portalą iš to bunkerio, o kūnus pakišo kokių nors pakalikų  :o

Ezekiel

Citata iš: Marius  birželio 30, 2013, 17:59:40
O ką apie tai mano gintaras? :o 

Kas dėl visų vaikų mylimo dėdes Adolfo,tai didesnė tikimybė,jog oficiali versija yra teisinga..
O kas dėl samokslo teorijų,tai patys pagalvokit,jei ir argentinoi jis būtų pasislėpes,juk visą gyvenimą nesedėtų rusį ir tikrai būtų sučiuptas,kaip ir kiti Nacistai.
Taip yra teorijos,kad jis mėnulį,kad antarktidoi,ar dar bala žino kur..bet šitos istorijos labiau kuriamos nepaklusniems žydų vaikams gazdinti,jei jie nenori miegot eit,ar macos nesuvalgo iki galo.



O kas dėl operacijos "Sąvaržėlė" kai nacius priglaudė CŽV?

2Pacas

Citata iš: Marius  birželio 30, 2013, 17:59:40
O ką apie tai mano gintaras? :o 
Baik kabinetis.Ir nedarom oftopic.

Marius

Tebunie ir operacija '' segtukas '' ok.priglaudžia mokslininkus ir kitus naudingus veikėjus,o kam sau an galvos ir kupros imt paliegusį,prisidirbusį visam pasaulyje senioką?rizikuot,jog tai paaiškėt ir poto raudonuot prieš visą planetą pavadinimu žemė.? palikit dėdę
adolfą ramybėje,betkokiu atveju jis mires..Nebent kur mėnulį kyborgo pavidalu renka ketvirtą reichą...hmm..

illuminati

Kad jis dabar nuo senatves mires tikriaisiai niekas nesigincins , bet kad yra galimybe jog tada nemire visai sutinku . Kita vertus ir apie Elvy Presly ejo kalbos , kad jis nemires , o tik .......... :D

Ezekiel

Jo, Hitleris jau praeitis. Dabar labiau nerima kelia šiuolaikiniai diktatoriai, ypač tie kurie yra neįtariami.

.L.U.T.H.O.R.

Elvis Presley išskrido į savo planetą, pasižiūrėk dokumentinį filmą "Vyrai juodais drabužiais" viskas ten paaiškinta ;D 

O realiai dėl Adolfo tai man atrodo gana įtikinama oficiali versija.

preacher

Skersai išilgai žydų "mossad" medžiojo nacius, garsiausias pvz: http://en.wikipedia.org/wiki/Adolf_Eichmann

Manau greičiausiai jis nusižūdė ir jo kūną labau gerai paslepė, nes kur rado tipo jo kaulus, tai ten moters kaukolė buvo. Aišku, galima būtu ir iškelti hipotezę, kad jis pabėgo į Afriką ar Lotynų Ameriką, tačiau nebent labai užsislepęs visą laiką jis buvo ir galbūt pasidarė plastinę operaciją, tačiau reliai tokia galimybe tikiu labai menkai, greičiausiai, kad jis ir mirė 1945.

illuminati

Seseli , atrodo skaitai mintis :D kaip tik apie ta ,, rimta dokumentiny filma '' as ir pagalvojau kalbedamas apie Elvy Presly .... na , rimtai kalbant yra iskelta daugybe teoriju apie zymiu zmoniu mirtis ir dabar teisybe isiaskinti tikrai nelabai lengva ...

_Anonimas_

Citata iš: Marius  birželio 30, 2013, 18:31:39
Tebunie ir operacija '' segtukas '' ok.priglaudžia mokslininkus ir kitus naudingus veikėjus,o kam sau an galvos ir kupros imt paliegusį,prisidirbusį visam pasaulyje senioką?rizikuot,jog tai paaiškėt ir poto raudonuot prieš visą planetą pavadinimu žemė.? palikit dėdę
adolfą ramybėje,betkokiu atveju jis mires..Nebent kur mėnulį kyborgo pavidalu renka ketvirtą reichą...hmm..

Šiaip naciai garsėjo įdomiais savo kariniais projektais, taigi daug kam jų žinios galėjo būti įdomios. Nors nebūtinai jų hipotezės turėjo būti teisingos, bet vis dėlto juk verta patikrinti. Jei nežinai, patariu pažiūrėti filmą "Naciai ir ateiviai: Sąmokslo teorija. (Nazi UFO Conspiracy)". Išdėstomos gan įdomios hipotezės su intriguojančiais faktais :)


Marius

Mačiau mačiau..Ką aš ir noriu pasakyt,kad Nacių mokslininkus tikrai priglaudė Amerika ir kiti sajungininkai,bet ko jiem tikrai nereikėjo,tai senojo Adolfo..jis nei mokslininkas,nei dar kuo naudingas,nebent kabėtų an sienos kaip trofėjus.

Aukštyn