Illuminati

Pradėjo unco, gruodžio 05, 2011, 21:26:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

la.benas

Juk taip ir yra. Šiaip labai geras žaidimas. Labai. Jei kas domisi istorija, tamplieriais, Illuminatais, įvairiais dievais, ir pražuvusiom civilizacijom - patariu pažaisti. Labai daug serijų yra, taigi ir daug įdomiai praleisto laiko. Puiki žaidimo istorija, puiki grafika, daugybė detalių, nuostabus garso takelis, meniškos scenos, ir t.t... Jei turit galimybių, būtinai išmėginkit.

D.W. I know

Citata iš: astropasaulis  lapkričio 11, 2012, 12:09:21
Nauja illuminati narė:



nzn, sakykit ką norit, kad Ke$ha priklauso illuminati, bet jos dainos man ok. šita irgi.:DD

vitake

Kažin ar Ke$ha priklauso illuminatams... Kas ją priimtu?? Ji neturi jokios įtakos. Ir illuminatams priklauso tik apie 300 narių ir netikiu, kad vienas iš jų Ke$ha ar koks kitas nereikšmingas atlikėjas pasipuošes jų atributika...

.L.U.T.H.O.R.

Labai daug simbolizmo, akis, geometrinės formos, pentagrama paprasta ir apversta, apverstas kryžius ir dar daug visko.

eternal.bliss

Simboliai nieko nereiškia, pentagramas nešioja kas nori.
Grupuotė gali valdyti žmones tik tuomet  kai patys žmonės mano, kad ji valdo. Jeigu žmogaus valia stipri jo kryptį daug sunkiau pakeisti ir valdyti, praktiškai neįmanoma.

.L.U.T.H.O.R.

Taip ir jie tuos simbolius nešioja, nes jiems jie tiesiog gražūs, nieko daugiau.

D.W. I know

tiesą sakant, či ajau jų reikalas, ką jie tiki ar kam priklauso.
o šjp pentagrama(tik neapvertta) yra ir apsaugos simbolis, labai galingas, aišku, jeihu tiki tokiais dalykais. čia tik tarp kitko
:))

paragraf 78

iki XIX a. nebuvo jokio skirtumo kaip vaizduoti pentagramą, apverstą ar neapverstą, ji reiškė tą patį. Tik XIX a. toks Eliphas Levis sumąstė priskirti apverstą pentagramą blogiui.

D.W. I know

gali būt, aš nieko nesakau

astropasaulis

Citata iš: vitake  gegužės 28, 2013, 22:28:32
Kažin ar Ke$ha priklauso illuminatams... Kas ją priimtu?? Ji neturi jokios įtakos. Ir illuminatams priklauso tik apie 300 narių ir netikiu, kad vienas iš jų Ke$ha ar koks kitas nereikšmingas atlikėjas pasipuošes jų atributika...

Vienas iš naujausių jos video su illuminati simbolika (akis trikampyje, apverstas kryžius, vulgarumas ir kt...)

Galbūt nėra jokių illuminati ir visa tai tik eilinis šou, tačiau bent jau mane jis asmeniškai neigiamai nuteikia.

omcikas

"We're gonna die young"   kaži pati neprisikvies ankstyvos mirties..?  :)

2Pacas

#176
birželio 03, 2013, 20:11:01 Redagavimas: birželio 03, 2013, 20:13:44 by 2Pacas
Ta kesha yra marionetciu marionete plius narkomane slykstu man vien i ja ziuret apie muzika nekalbu.Man baisu pagalvot koki dabartinis jaunimas mato pavizdi ir koke zinute jie gauna klausydami tokios muzikos.pvz https://www.youtube.com/watch?v=cxWHSpHyAi8

la.benas

https://www.youtube.com/watch?v=xdeFB7I0YH4

Taip... Bjaurumo viršūnė pasiekta.
Dabar Illuminati ženklą naudoja dėl papildomų diskusijų, populiarumo. Todėl beveik kiekvienam video pastebėsit jį. Pvz ties 0:41
Ir šiaip tokių kaip Illuminati nėra, jie per daug žinomi. Bet yra kažkas panašaus į Illuminati, apie ką, kaip ir turėtume, mes nieko nežinom.

2Pacas

Illuminati gyvuoja jau labai daug metu.Ankciau jie slepdavosi nuo visuomenes noredavo viska paslapti islaikyt,o db viskas atvirkciai jie ta zodi illuminati ir tuos simbolius visokius naudoja kaip reklama labai didele reklama.https://www.youtube.com/watch?v=EPJ9bcEluv4 ps sitam video yra ir tas Richard Branson kuris lietuvoi tika viesejo.

la.benas

Aš tai manau kad tokia organizacija turėtų būti slapta. Nors atrodo kuo daugiau žmonės šneka, tuo mažiau tiki. Vat kaip ir aš dabar. Sakau, jog niekas slaptas nebūtų toks žinomas. O gal jie specialiai taip daro.

Aukštyn