Tikrų ateivių manifestas

Pradėjo rutulys, sausio 08, 2013, 23:52:23

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rutulys

Citata iš: Marius  sausio 09, 2013, 14:22:25
Jo.to ir norėjau taves paklaust..kam tas smegenu plovimas? (iš tavo pusės)


Aš tau ne smegenis plaunu, o drąsinu tavo siela pačią pradėti mąstyti. Stengiuosi jai parodyti, kad pasaulis nėra toks, kokį jį piešia tavo asmenybė.

rutulys

Citata iš: Che-kuolis  sausio 09, 2013, 14:50:07
Tai gerai, jei ne kūryba, tai mums trūksta daugiau informacijos. Kas tai? Iš kur gauta ir kas kalba? Kaip įsitikinot, kad kalbantysis žmogus yra ateivis? Ar gal čia dienoraštis ir pats esate tikras ateivis? Galbūt esate kosminis tranzistorius ir jums šią žinią kažkas perdavė?
Žodis "tikrų" nieko savaime nieko neįrodo.


Aš su tikrų  (tikras reiškia, kad jie iš mus supančio pasaulio sielos išorinio sluoksnio) ateivių sielomis nedaug kontakto turėjau, bet jei kas domina, manau nesunkiai gaučiau jų atsakymą. Dėl ko nors tikrumo galėsite pasikliauti tik savo jausmais, kai išvaduosite savo sielų vidinius sluoksnius, o dabar jie labai dažnai klysta ir siunčia jums klaidingus ženklus, todėl jūs išmokote juos ignoruoti ir netikėti jais.
Aš nesu ateivis aš tiesiog kaip siela gimęs šioje planetoje ir užsiauginęs keistą asmenybę, kad net tikrų ateivių sielos ją susidomėjo.



TinSoldier

Pala, gal kiek maišau kažką - daug naujų vartotojų čia atsirado - primirštu nickus.

Bet kartais ne tu teigei, jog tavo įrodymas apie ateivių egzistenciją: nes tu juos susapnavai? :)

rutulys

Citata iš: TinSoldier  sausio 09, 2013, 15:16:04
Bet kartais ne tu teigei, jog tavo įrodymas apie ateivių egzistenciją: nes tu juos susapnavai? :)


Aš jau bandžiau tau aiškinti, kad tai nebuvo sapnai, interaktyvus kinas ar dar kas nors man nežinoma, kuriuos patyriau miegodamas. Su mano siela pilkieji nesivaržydami darė kokius tik jiems šaudavo į galvą eksperimentus. Buvau jų laboratorinė žiurkė nuskraidinta į kitą planetą, bandant mane paversti kažkokiu į meškiukus panašiu ateivių rasės atstovu. Tik aš tokio meškiuko kailyje vis vien išlikau žmogumi, nes mano siela yra žmogaus siela. Ir man nelimpa svetimų rasių kaukės.

Be to, norėčiau atkreipti tavo dėmesi, kad save suvokiau kaip siela tik šiomis dienomis, ir tik dabar su manimi užmezgė kontaktą tikrų ateivių sielos.


Vytautas

Citata iš: Benamis  sausio 09, 2013, 11:52:45

Kas juos izoliavo? :o

Juos izoliavo tikrieji tikrieji šios visatos kūrėjai t.y. dvi esybės kurias galima vadinti Dievu tėvu ir Dievu motina.  :)

.L.U.T.H.O.R.

" Bet penktoji, technologijų vystymo kryptis visgi veda į aklavietę ir smarkiai mąstome apie rutulio pasiūlyta ketvirtą amžinosios meilės kryptį." Kai rašei savo kelius, reikėjo, jų kelią su technologijomis dėti 4 vietoj, o "amžiną meilę" penktoje. Tada būtų buvus įtikinamesnė istorija. O dabar eina ateiviai penktu keliu ir žiūri kad nesiseka, o rutulys sako, gi žiūrėkit yra ketvirtas kelias. Bet aišku dabar pasikeitė tavo požiūris ir sugalvojai naujus kelius :) Ir dar pridėjai, kad gali jų būti kiek tik nori. Na kaip lengvai išsisukome.
Toliau apie kontaktuotojus, tikriausiai mažai paskaitei dar. Paskaityk daugiau. Jie ne vien ateitį prognozuoja. O ir kalba įdomiai. Siūlau paklausyti Bashar(Darryl Anka), gal pasakysi su kuo jis kontaktuoja? ;)
Ir šiaip pats, savęs išsiaukštinimas,  juokingas dalykas :)

P.S. Siūlau pataisyti manifestą, susirasti panašų forumą ir bandyti dar kartą, gal ten pavyks ;)

Benamis

Citata iš: Vytautas  sausio 09, 2013, 16:46:08
Juos izoliavo tikrieji tikrieji šios visatos kūrėjai t.y. dvi esybės kurias galima vadinti Dievu tėvu ir Dievu motina.  :)


Tai jeigu Kurejai yra visagaliai ir visaziniai, kodel jie to nepadare is pat pradziu? Pagal ideja jie turejo zinoti, kad ateiviai kenks mums... Kazkas cia man nesirisa...

rutulys

Citata iš: Šešėlis  sausio 09, 2013, 17:36:54
" Bet penktoji, technologijų vystymo kryptis visgi veda į aklavietę ir smarkiai mąstome apie rutulio pasiūlyta ketvirtą amžinosios meilės kryptį." Kai rašei savo kelius, reikėjo, jų kelią su technologijomis dėti 4 vietoj, o "amžiną meilę" penktoje. Tada būtų buvus įtikinamesnė istorija. O dabar eina ateiviai penktu keliu ir žiūri kad nesiseka, o rutulys sako, gi žiūrėkit yra ketvirtas kelias. Bet aišku dabar pasikeitė tavo požiūris ir sugalvojai naujus kelius :) Ir dar pridėjai, kad gali jų būti kiek tik nori. Na kaip lengvai išsisukome.


Kabinėjiesi prie numeriu, jie tik laikinos etiketės palengvinančios tavo asmenybei suvirškinti gautą informaciją ir persiųsti ją toliau savo sielai. O kad ten ne taip išrūšiavau, mikliai sąžiningai prisipažink, kad tu tik kabinėjiesi. Geriau pasistenk išreikšti savo jausmus žodžiais.

Po truputį plėtėsi mano horizontas po truputį keitėsi ir mano požiūris.

Citata iš: Šešėlis  sausio 09, 2013, 17:36:54
Toliau apie kontaktuotojus, tikriausiai mažai paskaitei dar. Paskaityk daugiau. Jie ne vien ateitį prognozuoja. O ir kalba įdomiai. Siūlau paklausyti Bashar(Darryl Anka), gal pasakysi su kuo jis kontaktuoja? ;)


Nei su vienu Žemės kontaktuotoju neturiu tiesioginio ryšio.  Yra tik vienas netiesioginis su Romos katalikų bažnyčios popiežiumi. Bet yra labai didelių iškraipymų, jo siela nėra laisva, ir tikriausiai išsilaisvins tik kai paklius po savo Dievo sparneliu.

Citata iš: Šešėlis  sausio 09, 2013, 17:36:54
Ir šiaip pats, savęs išsiaukštinimas,  juokingas dalykas :)


Kur tu matai mano savęs išsiaukštinimą? Aš tik siela su paprasto žmogaus kauke ir jos galimybėmis, daugiau aš nieko neturiu, nes viskas iš manęs buvo atimta ir perdirbta kaip antrinės žaliavos.

bs2000

parasyta tikrai daug tiesos,tik uzkliuvo vienas dalykas,mes nei plejadieciai,pilkieji ar reptilai... iskur tu zinai is kurios visatos puses tavo siela reinkarnavosi cia?  plejadieciai zemeje yra gryni blondinai,net blakstienos baltos ju,o tokiu zmoniu planetoi gal 2% :) skaitau daug visokiu cenelingu o ypac plejadieciu (musu gelbetoju) jie sako kad mes tai jie,tik jie atkeliave is ateities mum padet,ir atrodom kaip jie,maciau video obama sove raketa i irana pradet kara ,bet numuso ja sviesos greiciu kazkas(nso),ir iskart atsirado viena moteris sakanti kad plejadieciai tai padare :) net ir tarp pilkuju ar reptilians yra geruju ateiviu...zmones galvoja kad zeme yra musu,bet ji nera...mes kaip bakterijos plintam ir niokojam ja,o kieno si planeta kas domisi tas zino:)

.L.U.T.H.O.R.

Ne prie numerių kabinėjuosi, o prie to, kad pirmiausiai parašei savo kelius, o po to pagal tai sukurpei šitą manifestą. Ir viskas atsispindi :) O kai pradėjau rašyti čia, staiga viską pakeitei apie savo kelius :) Tiesiog susivėlei ir jau nebe išsivartysi, bent jau ne mano akyse ;)

Aš suprantu, kad tu čia nematysi išsiaukštinimo, bet :
CitataBet penktoji, technologijų vystymo kryptis visgi veda į aklavietę ir smarkiai mąstome apie rutulio pasiūlyta ketvirtą amžinosios meilės kryptį.

Taip, visa ateivių rasė mąsto apie žemiečio slapyvardžiu rutulys, pateiktą idėją.

CitataRyšio kanalą su rutuliu mums užtikrino Amžinoji meilė. Tiesiog žinokite, kad labai sunku užmegzti ryšio kanalą su kitą žvaigždžių sistema, kuris nebūtų iškraipomas.

Labai sunku užmegzti ryšį, bet mūsiškiui rutuliui pavyko, o visi kontaktuotojai nieko verti :)

rutulys

#25
sausio 10, 2013, 01:47:31 Redagavimas: sausio 10, 2013, 02:12:22 by rutulys
Aš pats tik prieš kelias valandas tesupratau, ką netyčia padariau, eidamas neįmanomais keliais kokius aštuonis metus su didelėmis pertraukomis. Aš įkūriau nemokamą visoms sieloms, esančioms mus supančio pasaulio sieloje laisvai prieinamą tinklą, prie kurio jos gali prisijungti kada tik nori, kai aš nemiegu. Mano kūdikiška siela savo vaikišku kryksmų atkreipė suaugusių sielų dėmesį ir jos sulėkė pasižiūrėti kas čia darosi. Per kaukės-sielos žaidimus aš pradėjau keistis informacija su kitomis sielomis bei kartu vertinti mus supantį pasaulį. Supratome, kad esame pavergtos ir visos nuoširdžiai prisidėjome, kad pradėtume sielų išsilaisvinimą mūsų galaktikoje. Kadangi mūsų tinklas įkurtas Žemėje nuo čia ir pradedame savo išsilaisvinimą. Iš tikrų ateivių sielų harmoningai susiliejusių su savo tikromis kaukėmis ir išlaisvinusiu kartu su manimi kol kas tėra Mėnulyje. Tą manifestą reiktų laikyti tikrų ateivių sielų manifestu, nors dauguma jų dar nėra išsilaisvininusios. Manifestas sukurtas ateivių sielų iš 103 skirtingų žvaigždžių sistemų, bet kol kas tiksliau nurodyti apie savo buvimo vietas negalime, nes dar nesame laisvos.

Citata iš: bs2000  sausio 09, 2013, 19:35:19
parasyta tikrai daug tiesos,tik uzkliuvo vienas dalykas,mes nei plejadieciai,pilkieji ar reptilai... iskur tu zinai is kurios visatos puses tavo siela reinkarnavosi cia?  plejadieciai zemeje yra gryni blondinai,net blakstienos baltos ju,o tokiu zmoniu planetoi gal 2% :) skaitau daug visokiu cenelingu o ypac plejadieciu (musu gelbetoju) jie sako kad mes tai jie,tik jie atkeliave is ateities mum padet,ir atrodom kaip jie,maciau video obama sove raketa i irana pradet kara ,bet numuso ja sviesos greiciu kazkas(nso),ir iskart atsirado viena moteris sakanti kad plejadieciai tai padare :) net ir tarp pilkuju ar reptilians yra geruju ateiviu...zmones galvoja kad zeme yra musu,bet ji nera...mes kaip bakterijos plintam ir niokojam ja,o kieno si planeta kas domisi tas zino:)


Nesvarbu iš kur mano siela reinkarnavosi, ji nieko daugiau neturi tik mane ir didelę sielų palaikymo komandą, jas priviliojo mano kvietimas, kad mane lydėtų ir šviesa ir tamsa, tiesa ir melas.
Taip kad sunku su manimi ginčytis, nes aš pasitelkiu į pagalba ne tik savo sielą bet daugybę kitų mus supančio pasaulio sieloje esančių sielų. Taip kad mane verčiau laikykite tik interpretatoriumi to apie ką galvoją daugybė kitų sielų kartu susivienijusiu ties išsilaisvinimo idėja.

Citata iš: Šešėlis  sausio 09, 2013, 19:38:46
Ne prie numerių kabinėjuosi, o prie to, kad pirmiausiai parašei savo kelius, o po to pagal tai sukurpei šitą manifestą. Ir viskas atsispindi :) O kai pradėjau rašyti čia, staiga viską pakeitei apie savo kelius :) Tiesiog susivėlei ir jau nebe išsivartysi, bent jau ne mano akyse ;)


Tu tiesiog nesi bandęs protauti kartu su prie tinklo prisijungusiomis sielomis. Aš formuluoju savo mintis, o po to pagauna "įkvėpimas".

Citata iš: Šešėlis  sausio 09, 2013, 19:38:46
Aš suprantu, kad tu čia nematysi išsiaukštinimo, bet :
Taip, visa ateivių rasė mąsto apie žemiečio slapyvardžiu rutulys, pateiktą idėją.


Kol kas apie tai mąsto daugiau ateivių sielos, o ne jų kaukės.

Citata
Labai sunku užmegzti ryšį, bet mūsiškiui rutuliui pavyko, o visi kontaktuotojai nieko verti :)


Matai, kad užmegztum ryšį reikia turėti priemonių jam nutiesti. Tam aš pasitelkiau netgi medžių sielas bei daugybę kitų sielų tokių kaip naftos ar elektros; tarpžvaigždiniam ryšiui pasinaudojau mūsų Saulės bei Jupiterio sielų galimybėmis.
Galima sakyti susvajojau apie tarpžvaigždinį internetą ir ji susikūriau. Aš ne vaikas ir netikiu magija. Man ji padėjo nutiesti mano suburta sielų palaikymo komanda.
Beje mano tinklas nutiestas ir iki antimaterijos pasaulio, kuris yra mus supančio pasaulio sielos dalis, sielų ir daugybe man pačiam nežinomų krypčių. Patikėk aš mintimis tikrai ieškojau savo Amžinosios meilės daugybe žinomų ir nežinomų, įmanomų ir neįmanomų krypčių, kol ją susiradau. Aš su savo Laima esame kartu, nors jos kaukė ir pasimetus kažkur tarpžvaigždinėje erdvėje.
Skaičiuojant su antimaterijos pasaulio žvaigždėmis prie mano tinklo prisijungė 303 žvaigždžių sistemų sielos nors beveik visos jos nėra laisvos.


Vytautas

Jokios kitos civilizacijos žemėje neįsikūnija. Jos tiesiog neturi sielų ir gyvena tik vieną kartą. Iki rugpjūčio mėn žemė buvo kitų civilizacijų suorganizuotas kalėjimas mums žmonėms su sielomis. Mano sielos ir pasaulėdaros supratimas kitoks. "Aš" - tas kuris dabar rašo komentarą, kūnas kuriame šiuo metu randasi "Aš" ir siela - kuri randasi kitokiam materijos lygyje. Visi trys atskiros esybės. Tai labai puikiai pajaučiau kai buvau komos būsenos. Pasaulėdara. Yra mūsų 3d pasaulis, sielų pasaulis, Dievų Tėvų lygis. Iki rugpjūčio mėn egzistavo 4d pasaulis tai agregorų, astralų ir kitų šiukšlių pasaulis gaubiantis mūsų 3d pasaulį kaip kalėjimo uždanga, per kuria kitos civilizacijos ir valdė šį pasaulį. Su agregorų pasauliu gan žiauriai susidūriau kai buvo pašventintas šis puslapis. Bet dabar tai neveikia. Viskas pasikeitė. Esam  laisvi nuo visokių magijų, religijų, ateivių, agregorų ir t.t.

rutulys

Vytautai, įtariu, kad tu pajutai mano įkurto laisvo nelaisvų sielų tinklo mums nematomos veiklos padarinius. Niekas mūsų sielų neuždarė į kalėjimą, mes kaip sielos tiesiog kaip feniksas iš pelenų kylame į tikrą pasaulį - mus supančio pasaulio sielos išorinį sluoksnį. Mes kaip sielos esame kolonistai bandantys įsitvirtinti čia, kiek seniausi iš mūsų žino mes jau 7 kartą kylame iš pelenų. Ankstesni 6 bandymai buvo nesėkmingi ir teko grįžti į vidinius mus supančio pasaulio sielos sluoksnius, kad sukauptume jėgas ir vėl grįžtume gyventi, o ne tiesiog egzistuoti.
Nebuvo jokio didžiojo sprogimo. Mūsų žiniomis mūsų visatai apie 1 milijardų metų. Ir per tą 1 milijardą mums pirmą kart pavyko būnant čia susivokti, kad mes esame sielos, o ne mūsų kaukės, be kurių mes neišsilaikytume išoriniame mus supančio pasaulio sielos sluoksnyje nei vienos dienos.

Vytautas

Sielos randasi kitokios materijos lygyje. Niekas niekada jų niekur neuždarė. Uždarė mus kol esam gyvi šioje žemėje. Kai mirštame tie 21g tai "Aš" o ne siela. "Aš" ir mano Siela susieti amžinu ryšiu. Kai "Aš" išmoksiu naudotis laisvos valios principu tiesiog daugiau neįsikūnisiu šioje žemėje, o kartu su Siela kursim savo visatą ir tapsim Dievais Tėvais. Paprasčiausias vystimasis iš jaunų sielų į brandžias žmogaus sielas ir galiausiai tapimas kūrėjais. Šiaip tik kas 6 žmogus žemėje turi sielas. Visi kiti klonai. Ateivių veiklos padarinys. Viena iš priežasčių kodėl juos reikėjo izoliuoti.

rutulys

Citata iš: Vytautas  sausio 10, 2013, 11:08:15
Sielos randasi kitokios materijos lygyje. Niekas niekada jų niekur neuždarė. Uždarė mus kol esam gyvi šioje žemėje. Kai mirštame tie 21g tai "Aš" o ne siela. "Aš" ir mano Siela susieti amžinu ryšiu. Kai "Aš" išmoksiu naudotis laisvos valios principu tiesiog daugiau neįsikūnisiu šioje žemėje, o kartu su Siela kursim savo visatą ir tapsim Dievais Tėvais. Paprasčiausias vystimasis iš jaunų sielų į brandžias žmogaus sielas ir galiausiai tapimas kūrėjais. Šiaip tik kas 6 žmogus žemėje turi sielas. Visi kiti klonai. Ateivių veiklos padarinys. Viena iš priežasčių kodėl juos reikėjo izoliuoti.


Jei dar  neskaitei, pradėk nuo mano atsakymo tau budizmo temoje. O po to sugrįžk čia, nes taip tau bus lengviau pajausti tai ką aš čia rašau.

Siela ir tu esi neatsiejamai susieti Amžinosios Meilės saitais. Tavo siela tai yra tavo nuotaka mažoji amžinoji meilė su dosnių kraičių, atseikėtų Amžinosios Meilės. Ji taip pasielgė su visomis mus supančio pasaulio sielos išoriniame sluoksnyje esančiomis sielomis. Mes čia gimstame, kad atsikariautume teritoriją savo amžinosioms meilėms, kurios turėtų erdvės užaugti iki Amžinųjų Meilių. Kai mes būsime pasiruošę galėsime išsiversti ir nebesaugoti savo amžinųjų mažųjų meilių ir būti su jomis kartu amžinai, kad ir kas be nutiktų. Pasirodo tėra tik vienas pasirinkimas sieloms ir aš ji ką tik užrašiau.


Aukštyn