Voice in my mind (paragraf 78 klipas ir muzika)

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 12, 2012, 12:11:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Marius

#30
gruodžio 13, 2012, 21:01:40 Redagavimas: gruodžio 13, 2012, 21:18:56 by RoxiO
Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ''


Aš ir pasigirsiu..o aš lupdavau TOKIUS kurie tokius lupa...Tikriausiai niekad vienas eidamas net neužkabini nieko,tiesiog eini prikroves kelnes is baimes akis nuleides,o kai su kokiais draugeliais tai plunksneles ir skiauterėle iškėles vaikštai,kabinėjies prie žmonių,tada kietakas pasidarai.Esmė kad tokie m*šliai yra didžiausi bailiai ir tik su gauja,kaip pasiutę šunys puola.Tikriausiai pats tu kerzų norėtum,bet juk draugeliai ''užd**hins'' ane?Tai ir vaikstai taip kaip kiti nori ,o ne pats,kaip koks zoninis ''skiauterėtasis''

Sutvarkiau cenzūrą. RoxiO

OKULTISTE

Kad švelniai nuo aktualaus "oftopo" nueitume įmesiu, kad ir ne itin geros kokybės video, bet man atrodo ypatingas reiškinys Lietuvoje, ir paskui pabandysiu "surišti" pakomentuodama...

Šiaip man nepatinka nei forsų stilius, nei repas, bet šitais žaviuosi. Taigi "galų suvedimas": "Voice in my mind" filmuota Kaune (prie bažnyčių) - forsų krašte, kur vyks LJD, o 3 "paloskės" įgauna naują reikšmę - šitie iš video dainuoja "Yra Vienas Dievas 3-juose Asmenyse". Kaunas, forsai, bažnyčios, paradoksai... Voice in my mind (paragraf 78 klipas ir muzika)...

P. S. Siūlau bent stengtis rašinėti "į temą"...

Smygolas

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 12, 2012, 12:11:52


Atradau savo seniai filmuotą klipą.
Filmavimas mano. Muzika mano. Vaidinome aš ir Okultistė


Gerb. Administratoriau, kodėl būtent ŠĮ klipą įdėjote?

Benamis

#33
gruodžio 21, 2012, 07:55:59 Redagavimas: gruodžio 21, 2012, 16:48:33 by Benamis
Teks ilgokai laukti atsakymo nuo paragrafo... :-\

My bad.

paragraf 78

Įdėjau šitą klipą, nes jis kolkas vienintelis kurį esu nufilmavęs. Bus daugiau, įdėsiu ir juos :)

ponaitis

nu, žinosiu maždaug kaip forumiečei atrodo :)

OKULTISTE

Nemanau, kad pagal du (ir dar draugelius, bendraminčius) reikia spęsti apie visus forumiečius... Manau, kad čia gana įvairūs žmonės...

ponaitis

turiu galvoj kad kuo tuoliau,tuo labiau žinosiu forumiečiu išvaizda ;)

Aukštyn