Voice in my mind (paragraf 78 klipas ir muzika)

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 12, 2012, 12:11:52

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

skerys

Citata iš: OKULTISTE  gruodžio 13, 2012, 13:47:33
Citata iš: paragraf 78  gruodžio 13, 2012, 05:49:47
Šiaip jau aš ne gotas, o fantastas.

Hm... Tai kokiu fantastiniu personažu, jei ne gotu, bent jau porą metų buvai?


Buvo Betmanu, ka nezinojai?

Markamis

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 13, 2012, 05:49:47
Šiaip klipas yra apie du žmones kurių gyvenimas eina greta bet jie vienas kito nemato. Tada kartą jie susitinka. Bet nelaimingai išsiskiria.


Kažkaip panašiai galvojau, tik apie išsiskyrimą kažkodėl nepagalvojau.

Benamis

Skery, nerasyk 2 pranesimu is eiles.

Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:04:49
Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ;D


Lupdavai 14-mecius kurie negalejo pasipriesinti? :) Tikrai yra kuom didziuotis ;)

TinSoldier

Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:04:49
Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ;D



Benamis

Citata iš: OKULTISTE  gruodžio 13, 2012, 13:47:33
Hm... Tai kokiu fantastiniu personažu, jei ne gotu, bent jau porą metų buvai?


Tai, kad gal apie dabarti kalba :)

RoxiO

Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:04:49
Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ;D


Išsigydyk galvą. Aš, pavyzdžiui esu labai spalvota asmenybė, nu tiesiog negalėčiau rengtis juodai, bet gerbiu žmones, kurie tą daro. Ir kito stiliaus žmones gerbiu, ir kitataučius, ir kitatikius, ir homoseksualus. Tai jų pasirinkimas ir tu turi teise pareigą gerbti tai ir nesikišti.

skerys

#21
gruodžio 13, 2012, 18:58:32 Redagavimas: gruodžio 13, 2012, 19:04:06 by RoxiO
Citata iš: RoxiO  gruodžio 13, 2012, 18:45:05
Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:04:49
Tuo-kad tokius gatvej lupdavau, kol jaunas buvau, pasenau, tai juoka tokie kelia, mol pasiklydusios sielos su kerzokais, eina ble vasara su tais plosciais, prisvinke.. ;D


Išsigydyk galvą. Aš, pavyzdžiui esu labai spalvota asmenybė, nu tiesiog negalėčiau rengtis juodai, bet gerbiu žmones, kurie tą daro. Ir kito stiliaus žmones gerbiu, ir kitataučius, ir kitatikius, ir homoseksualus. Tai jų pasirinkimas ir tu turi teise pareigą gerbti tai ir nesikišti.


Juoda sp. nera blogai- [cenzūra], as pats juodus rubus nesioju, sakai spalvota asmenybe esi?matau-tiesiog spinduliuoji zydrumu :D

Gauni +40% ispejimo uz izeidinejimus.
- Benamis

eternal.bliss

Ne pasipriešinime esmė, pats smurtas rodo, kad žmogus savyje turi nepilnavertiškumo kompleksą, ir kadangi neturi jokio kito būdo išlikti grupėje žmonių jis pradeda kartu smurtauti su panašiais žmonėmis prieš kitokius individus, taip susikuria savo statusą ir bendrumą su kitais neišsilavinusiais, sužalotais individais. Tai silpnų žmonių požymis burtis į grupes ir vienytis kažkokia neigiama įdėja, toks žmogus likęs vienas yra pažeidžiamas ir silpnas emociškai bei psichiškai. Be viso to visi žmonės toje taip vadinamoje vidutinybių bandoje net neutuokia kodėl jie nekenčia kažko, nes tai kyla iš instinktyvaus bandymo pritapti.

RoxiO

Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:58:32
Juoda sp. nera blogai- [cenzūra], as pats juodus rubus nesioju, sakai spalvota asmenybe esi?matau-tiesiog spinduliuoji zydrumu :D


Įdomu kodėl daugeliui "forsų" (nesakau visiems, nes jų tarpe yra ir tikrai labai gerų ir supratingų žmonių) žodžiai "spalvota", "mėlyna", "žydra", "vaivorykštė" iškart asocijuojasi su homoseksualumu?

skerys

#24
gruodžio 13, 2012, 19:21:36 Redagavimas: gruodžio 13, 2012, 19:25:41 by Benamis
Citata iš: RoxiO  gruodžio 13, 2012, 19:07:35
Citata iš: skerys  gruodžio 13, 2012, 18:58:32
Juoda sp. nera blogai- [cenzūra], as pats juodus rubus nesioju, sakai spalvota asmenybe esi?matau-tiesiog spinduliuoji zydrumu :D


Įdomu kodėl daugeliui "forsų" (nesakau visiems, nes jų tarpe yra ir tikrai labai gerų ir supratingų žmonių) žodžiai "spalvota", "mėlyna", "žydra", "vaivorykštė" iškart asocijuojasi su homoseksualumu?


Nera ka kalbet cia su forsais ar zydrunais

Atsisveikinam! Geru ir linksmu svenciu! ;)
- Benamis

astropasaulis

Sveiki. :) Kurį laiką nediskutavau forume, nutariau vėl pareikšti savo nuomonę įvairiose temose. :) Rašiau, kad daugiau nebekomentuosiu, tačiau tai suvaržo mano laisvę, bandžiau save apgauti. :)
Man patiko šis video ir muzika, net nežinau kodėl. Gal dėl to, kad patinka filosofinės, psichologinės idėjos. Dėl įsikaršiavusios diskusijos apie žmones, kurie elgiasi, rengiasi skirtingai, ne pagal standartus - tai nesupratimas, kad visi esame skirtingi. Vieni savo išskirtinumą parodo savo apranga, kiti savo idėjomis, dar kiti netgi savo darbe. Negalima taip užsipulti žmonių, kurie patiria laisvės skonį, gyvena laisvės ir saviraiškos idėjomis. Jeigu kitame žmoguje tau kažkas nepatinka, vadinasi pats nesi tobulas. Iš asmeninės patirties: aš visada buvau neutralus. Tiesiog nei aš tyčiodavausi, nei iš manęs. Tačiau suvokiau, kad reikia gyventi taikiai ir turime gerbti vienas kitą. Vis dėlto, visiems, kuriems būdavo sunku, tarsi automatiškai susisiekdavo su manimi ir tarsi guosdavosi man. Kažkaip esu prijaučiantis subtilių sielų žmonėms. :) Jeigu kam nors sunku dėl nepritapimo, kad esi ne toks, kaip ,,standartinis" jaunimas - nenusimink. Vadinasi esi išskirtinis ir tavo indėlis į pasaulį bus ryškesnis už kitų. Pats tuo įsitikinau. Matau kaip darbar kenčia ,,glavnieji".

eternal.bliss

Jei visi yra išskirtiniai- tai nėra standartinio jaunimo :)
Beto, visi žmonės kurie save tapatina su tam tikra grupe žmonių, tiesiog taip pat bando pritapti. Veikia tokie pat pagrindiniai instinktai kaip ir priešingu atveju. Tiesiog pirmuoju taip vadinami "forsai" turi mažą asmenybę, todėl jiems būtina būti kartu, kad išlaikytų savo pasitikėjimą. Bet kitoje pusėje- tarkim gotai, turi sureikšmintą asmenybę, kuri taip pat nori pritapti tačiau ji nori pritapti su savuoju išsiaukštinimu, todėl jiems nėra būdinga būti didelėse grupėse. Pagrindinė kibirkštis kuri kyla tarp šių dviejų tipų žmonių yra ta, kad - forsai negali pakęsti išsiaukštinusių asmenybių, nes patys esti nepasitikintys ir asmenybės nepasižyminčios gebėjimu išsiskirti.
Tai yra tiesiog dviejų visiškai kardinaliai skirtingų asmenybių nesuderinamumas, viena turi mažą savivertę ir pasitikėjimą, kita turi išaukštintą savivertę ir pasitikėjimą.

astropasaulis

Citata iš: eternal.bliss  gruodžio 13, 2012, 20:13:25
Jei visi yra išskirtiniai- tai nėra standartinio jaunimo :)

Tas standartinis jaunimas, turėjau omeny, kuris yra dirbtinai sukurtas. Daugelis bando pritapti, užsidėti kaukes, pamiršti savo asmenybės išskirtinumą dėl saugios būsenos. Taip visi esame skirtingi, tačiau kiti tai slepia. :)
Dėl tų forsų, ar šiaip ,,banditų". Kodėl kaikuriems jie asocijuojasi su kažkokiu autoritetu? Man kaip tik jie atrodo labiausiai ,,nuskriausti", kuriems reikia nuoširdžios pagalbos. Paprasčiausiai reikia parodyti, kad egzistuoja toks dalykas kaip meilė, šiluma. Jiems to labiausiai ir trūksta.

RoxiO

Bet ir tie forsai nėra visi tokie blogi. Mačiau mieste, kaip treninguotas, plikas 20 metų jaunuolis įmetė 10lt banknotą į gatvės muzikanto kepurę. Pakilo iškart mano akyse...

Markamis

Citata iš: RoxiO  gruodžio 13, 2012, 20:44:24
Bet ir tie forsai nėra visi tokie blogi. Mačiau mieste, kaip treninguotas, plikas 20 metų jaunuolis įmetė 10lt banknotą į gatvės muzikanto kepurę. Pakilo iškart mano akyse...


Treningai dar nereiškia, kad forsas. Ir aišku, visokių pasitaiko. Tiesiog kai sakoma forsas, akyse susidaro vaizdas - treninguotas, tuščia galva, kelis kartus sulaužyta nosim ir geriantis alų bei valgantis sėmkes. Tačiau ne visi tokie. Pats turiu vieną draugą, kuris labai linksta prie forsų, nepasakyčiau, kad labai jau protingas žmogus, bet realiai jis nėra toks, kuris dėl kažkokio nepatikusio dalyko muštų kitokius.

Aukštyn