Jus ka, visai isprotejote?

Pradėjo Mokyoja, gruodžio 11, 2012, 14:07:22

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Marius

Manau metas ''Anomalijai'' ofialiai įvest lankytojų amžiaus cenzą,ar tiesiog prieš ieidamas žmogus į puslapį gautų perspėjimą apie puslapio turinį ir galėtų rinktis ar užeiti ar ne..nes prasideda visokių pasipiktinimų ir pasibjaurėjimų,nors žmonės turėtu nutuokt kur eina.

Markamis

Citata iš: invisible  gruodžio 22, 2012, 20:49:58
Uhh, pagaliau ta tema. Norėčiau aš pasireikšti. Nors man nėra 14 metų, bet įlindau į tą straipsnį, galvoju nieko baisaus nebus, bet kaip pamačiau pirmą nuotrauką atrodo širdis iššoks iš krūtinės, toks pat jausmas kaip peržėjau straipsnį "mirtį nešantis video" tas senyvas žmogus vis dar stovi atmintyje, o ir dėl to įvykio atsargiai verčiu tokius straipsnius, kadangi tada tiesiog pašokau iš kedės pamatęs tą fotografiją, bet dėl jos manyčiau, jog psichiką labai žeidžia.


Būtent todėl ir buvo N-18. Jaunesnių žmonių psichikoje labiau įsirėžia tie vaizdai. Man, tarkim, nieko - ar šitas nuotraukas, ar "Juodam Humore" žiūrėdamas galiu laisvai valgyti ir man nieko nebus. Nors realybėje bijau kraujo.

deamero

Citata iš: Markamis  gruodžio 22, 2012, 21:45:04
Citata iš: invisible  gruodžio 22, 2012, 20:49:58
Uhh, pagaliau ta tema. Norėčiau aš pasireikšti. Nors man nėra 14 metų, bet įlindau į tą straipsnį, galvoju nieko baisaus nebus, bet kaip pamačiau pirmą nuotrauką atrodo širdis iššoks iš krūtinės, toks pat jausmas kaip peržėjau straipsnį "mirtį nešantis video" tas senyvas žmogus vis dar stovi atmintyje, o ir dėl to įvykio atsargiai verčiu tokius straipsnius, kadangi tada tiesiog pašokau iš kedės pamatęs tą fotografiją, bet dėl jos manyčiau, jog psichiką labai žeidžia.


Būtent todėl ir buvo N-18. Jaunesnių žmonių psichikoje labiau įsirėžia tie vaizdai. Man, tarkim, nieko - ar šitas nuotraukas, ar "Juodam Humore" žiūrėdamas galiu laisvai valgyti ir man nieko nebus. Nors realybėje bijau kraujo.u
Tai va siap na man jei kazka ziauraus pamatyti 1-2 dienas o jai ta pati pamatyti reliai tai jauciu i psichine po poros dienu izvestu

ponaitis

Man ten nieko blogo(aplamai , aš nors 14, bet pasiruošes biški psichologiškai).Net valgiau kol skaičiau ir nieko nevimdė ar pnš.O šeip džiaugiusi kad tėvas pamiršo pažadą panašei apsaugot kompa, nes nupirko nauja šeis metais.

Puutuls

Šeip labai lengvai galima sumažinti paauglių lankomumą. Kai registracijoje prašote gimimo datos reikia padaryti taip, kad pvz: kada gimėte? atsako TARKIM 1996 BOOM 16 metu negali cia sedet, banas 4iem metam :D atsako 1994 BANAS 2iem metam :D ir nebus jokių mailių, kurie nežino apie ką šneka :)

tikiuosi supratot apie ką aš

Benamis

Tai, kad forume registruojasi manau maksimum tik kas 50 lankytojas ;)

Iron Tara

Patys kalti kad lenda kur nereikia. Jūsų pareiga pranešti, įspėti, kad N18 ar pan., o jei jie negali nepatenkinę smalsumo, tegul paskui dorojasi su pasėkmem.

Markamis

Pritariu šiaip Mariui - įeinant į puslapį galėtų iškilti lentelė su amžiaus patvirtinimu ar pan. Kaip su facebooku dabar.

ponaitis

nors paspausti taip yra lengva kaip du pirštus tarp duru ikišt

Kaul

Citata iš: Puutuls  gruodžio 23, 2012, 00:00:03
Šeip labai lengvai galima sumažinti paauglių lankomumą. Kai registracijoje prašote gimimo datos reikia padaryti taip, kad pvz: kada gimėte? atsako TARKIM 1996 BOOM 16 metu negali cia sedet, banas 4iem metam :D atsako 1994 BANAS 2iem metam :D ir nebus jokių mailių, kurie nežino apie ką šneka :)

tikiuosi supratot apie ką aš


Nenoriu nuvilti, bet dažniausiai tokiais atvejais atsiranda netikros gimimo datos :)

O dėl silpnų nervų žiūrovų, tai jei jau atsidarėt tinklapį su įspėjimu, būkit malonūs ir susitvarkykit su pasekmėmis. Įspėjimai yra, reiškia, jog žiopsotojas turi būti sąmoningas nuspręsti ar jam reikia/norisi pamatyti tai nuo ko įspėjama. Žinai, jog naktį nemiegosi pamatęs litrą kraujo, tai ko žiūrėt?

O dėl vaikų, tai tėvų pareiga prižiūrėti ir teisingai išauklėti.

Iron Tara

Citata iš: Kaul  gruodžio 23, 2012, 20:44:12
O dėl vaikų, tai tėvų pareiga prižiūrėti ir teisingai išauklėti.


Auklėk nauklėjęs, smalsumas nugali. Tačiau tėvų pareiga yra sužiūrėti vaikus ir žinoti kuo jie užsiima.

Kaul

Citata iš: Iron Tara  gruodžio 23, 2012, 22:23:36
Auklėk nauklėjęs, smalsumas nugali. Tačiau tėvų pareiga yra sužiūrėti vaikus ir žinoti kuo jie užsiima.


Aš nelaikau auklėjimu "nedaryk, negalima" - dažnai tai kaip tik veikia priešingai.
Tėvai turėtų paaiškinti ką reiškia tas įspėjimas ir aiškiai nurodyti, jog tai, ką pamatė nėra gerai/normalu ir labiausiai turėtų būti aišku, jog to daryti negalima.
Tėvai turi auklėti, o ne auginti  vaikus muilo burbule, kur gyvenimas nuostabus.

Aukštyn