Būrėjos

Pradėjo Neisha, spalio 01, 2012, 20:45:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Boruze

Daugiau speja apibudina emocinius jausmus kuriuos mes visi esame patyre  tada ir galvojam kaip jo gali viska zinoti tai ka tu jauti. Zinoma tikiu kad yra tikru kurios mato kaska bet sunku rasti

Princese1

Nera reikalo pasitiketi visomis burejomis. Vienos tik prigauna ir pliurpia niekus kad pinigus atimtu o kitos tikros buna

Slapuke

Sveiki visi. Tikėti ar ne burejomis yra kiekvieno asmeninis reikalas. Aš asmeniškai esu kelusis kortas kelis kartus pas skirtingas būrėjas. Ir viena iš jų tikrai manau verta dėmesio. Tačiau gera būrėja turi turėti įvairių žinių ir gebėjimų tokiu kaip ne tik kortas dėlioti bet ir skaityti iš delno. Beja pas tokia aš ir papuoliau. Tai ką ji perskaitė iš delno mane privertė pasiurpti. Pasakė viską apie praeitį ir tokius dalykus kurių niekas nežinojo. Gailiuosi tik kad anksčiau aš tos būrėjos nebuvau atradusi gal būčiau uzbegusi įvykiams už akių dėl kurių dabar kenčiu taip kad atrodo jau nebe gyvenu. Sunku sveiku protu suvokti kad žmogus su kuriuo tu pragyvena 15 metu, pagimdė jam 2 vaikus, rūpinasi, mylėjai ir laikei Dievu tave gali kaip nereikalinga šiukšle siekti išmesti iš bendrai užgyventų namu, mušti, manipuliuoti vaikais ir jais dangstantis bandyti pabėgti nuo atsakomybės. Beja 4 metus turėjo kita moterį. Prieš mane naudojo ir psichologinį ir finansinį ir galiausiai fizinį smurtą.

Karolina1989

tikiu burejomis tik atsirenku kurios fiziskai traukia o kurios atstume n kartu buvo atejau apsisukau ir isejau

Supernatural

aš pvz. gerai kortas dėlioju, bet pas mane patekti neįmanoma, nes neimu žmonių, o neimu todėl, kad neimu pinigų, o dykai irgi nedėlioju, o žmogus neturi dažniausiai mainams to, ko man reiktų. Šiaip reiktų gal kokius kursus surengti, vis siūlo ir siūlo man kitos raganos ir būrejos, sako pamokink žmones - galės patys sau žiūrėtis sritis, nebeklausinės pas bet ką belen ko. Bet vėlgi - o kam mana tai? tai va, esmė tokia, kad pas tokias patekti neįmanoma, jei ne jų draugės ar draugai esate, nes tiesiog žmogus "iš gatvės" neturi kaip atsiskaityti kortoms apart pinigų, o jei ta ragana ar būrėja jų neima? o dykai laiko niekas negaišta. kita vertus, dažnas žmogus nepasiruošęs išgirsti neigiamų dalykų, pvz. klausia - ar būsiu turtingas (banalybių mėgėjai), o kortos rodo, kad ne tik kad turtų turimų nepasididins, bet dar tiek nubiednės, kad gatvėj liks be nieko išvis - oi kaip pasiunta, taip būti negali, ne ne ne...jūs nusišnekat. arba pvz. kortos aiškiai rodo, kad išsiskirs su žmona, nes ji neištikima, sako ne ne neįmanoma, mes ką tik susituokėm, čia meilė seilė belen kokia - po kelių metų rašo - taip, išsiskyriau, prigavau su kitu..yra dali būrėjų/raganų, kurios nesako neigiamų dalykų, aš tai vadinu žmonių apgaudinėjimu, nors visos tiesos nedasakymas kaip ir nėra melas, bet vistiek prilygintina apgaulei. Vakart pvz. atvejis buvo: oteris klausė žinių iš delno linijų, visos kad klega oi kaip gražu, oi kaip fainai gyvenat, oi tas ir anas. nebeiškenčiau jau - sakau kuri iš jūsų jai pasakysit apie gyvenimo liniją? sakau jei ne viena, tai aš pasakysiu. esmė ta, kad moteris nei 50 nesulaukus mirs. Tai kaip supuolė, kad ji to neklausė, ji klausė apie vaikus ir bla bla - sakau - o tai vaikai - ne gyvenimas? taip kad visokių yra..

Egluce_8

Gal galite man padeti su vaikinu? Labai prasau..🙏🙏🙏

Kamikaze

Aš pilnai tikių, kad yra tokių žmonių, bet jų labai mažai. Realiai man močiutė papasakojo, kad būdama kūdikis labai sunkiai sirgau, gyvenome kaime, nebuvo jokių gydytojų. Temperatūra mano buvo begalo aukšta, mane vežė į artima kaimynystę kur gyveno būrėja, realiai jei ne jos žolelės tikriausiai manęs jau senai nebūtų tarp gyvųjų

Informacija

Bureju yra tikrai visokiu, geru psihologu, pinigus traukianciu ir tt, jeigu zmogus jau apsisprende apsilankyti, tai bent jau pasidometu atsiliepimais.

Supernatural

Citata iš: paragraf 78  spalio 01, 2012, 21:28:52Mano senelis buvo kaimo burtininkas. Bet šiaip dauguma būrėjų yra apsišaukėliai, labai gerai gebantys manipuliuoti žmogaus psichologija. Gal iš 100 būrėjų atsiranda koks 1 ar 2 tikri, kiti šarlatanai.
pas mus čia vienoj temoj jau irgi įsisuko šarlatanka...pažiūrėkit daugiau pasisakymų. Iškart jaučiasi asmens energetika, iškart

Supernatural

Citata iš: Informacija  spalio 17, 2021, 12:11:23Bureju yra tikrai visokiu, geru psihologu, pinigus traukianciu ir tt, jeigu zmogus jau apsisprende apsilankyti, tai bent jau pasidometu atsiliepimais.
Mes šiaip dažniausiai dažniausiai žinom, pas ką siųsti ar ne, šiuo klausimu mums lengviau tikrai. Atsiminkit, jei ragana jums išdėjo kortas - tai ji atsakinga bus iki galo už tą likimą, o ne į krūmus dės. Geriau tada išvis nesiima jos, jei atsakomybės per daug pamato. Negalima pasakyt žmogui smulkmenų ir pamest jį. Vakar kaip tik juokiausi iš situacijos, išmečiau kortas, rodo, kad žmogus guli lovoj ir du kvadratiniai įrenginiai veikia - keičiasi (tv ir telefonas), o šalia kortos rodo, kad langas neužtrauktas :) rašau žinutę, užsitrauk langą :) sako atgal, o kam, šiandien nenoriu. Tai va, iki tiek gerai gali rodyt kortos. Iki tokių smulkmenų, kur kartais net keista. Arba pvz draugė, susipažįsta su kokiu vyru, viskas ojai kaip gražu, pažiūrim paveikslėlius, man rodo - pas jį trys vaikai, sakau kam tau toks alimentinis tėvelis :) o ta net nežinojo, kad vaikai yra, kad žmona yra, aš pasakiau, nes man taip rodė..vėliau paaiškejo ir ta žmona, ir tiek vaikai trys - tiesa. Bet kortos anuomet rodė, kad jie bendraus praktiškai iki gyvens..kiek besibarė besipyko - va jau 7-8 metus bendrauja..ir bendraus..

Supernatural

Citata iš: Neisha  spalio 01, 2012, 20:45:19Peržiūrėjau, tai tokios temos lyg ir nebuvo.. :)
Įdomu sužinoti jūsų nuomonę apie būrėjas. Ar tikit, kad jos iš tiesų turi tam tikrų antgamtinių sugebėjimų, ar manot, kad jos tiesiog apsišaukėlės?

Pačiai porą kartų teko lankytis pas būrėjas, įdomumo dėlei. Pirmoji labai teisingai apibūdino mane, mano praeitį (pasakė tokių dalykų, kurių pašaliniai žmonės nežino ir jų paprasčiausiai neįmanoma atspėti), o kas laukia ateity ir ar tai išsipildys - bus matyt :) kitos dvi paliko ne tokį gerą įspūdį, bet po dalelę tiesos taip pat buvo.
Nervina naminiai reikalai? išsikėlimai? Nervina tik meiluže būti? :D Ko čia dabar toks susidomėjimas? Geriau pasaugokit kur gyvenat vietą, nes kai krenta 8 kardai - tai arba žiauri atmosfera, vagystė jei fiziškai, o jei rimčiau - kaliuzės grėsmė kažkam, kurios išvengt turėtų pavykti, bet išvykti tektų vistiek lauk..Jums nepasiseks iš vyrų naudos gauti jei tokiais klausimais ėjot pas raganas..ir santykių ramių gražių neturėsit..kaip tarpinė stotelė esat jiems ir būsit, kol atsibos..mano ciro dar nepamelavo niekad, nors ir neįtikimai rodytų.

Aukštyn