Jūsų egzistavimo tikimybė

Pradėjo _Anonimas_, sausio 21, 2014, 21:37:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

kiskis

Citata iš: Linas Esu  kovo 01, 2018, 20:53:29Nesuprantu paaiškinimo ir pagrindinės minties .
Parasiau butu nemalonu prisimint pati gimimo procesa. Ir poto paklausiau , kodel nieko neatsakai i tai
Citata iš: kiskis  kovo 01, 2018, 12:53:09Is kur toks juokingas , is pirsto lauztas teiginys "Žmogus atsitiktinumo dėka gimsta vieną kartą", jei  atsitiktinumas tave isstenejo viena kart, kodel draudziat jam tai padaryti dar 3( :D ) pvz kart (truputi keista, atsitiktinumas taip sakant ka nori ta daro, jam nepaliepsi :) ). Po teisybei, jei yra nors menkiausia tikimybe kazkam ivykt(o tai jau ivyko: tu -esi, vadinasi tikimybe nenuline), per amzinybe butu keista , kad tai nepasikartotu dar bent begalybe kart...cia mastau grynai materialistiskai (nors toks neesu).
Isivaizduok, kad padare tavo kopija(atspausdino su super 3d printeriu) iki atomo tiksliai nukopino. Sutik , kad kopija nebusi tu, jei kopija paleist i gyvenima, ji nugyvens atskira savo gyvenima. Ir jei tave nukopint dar nors begalybe  kart ir vel visos kopijos nebusi tu, taip  iseina, kad tarp visu begalybes identisku kopiju, tik 1 esi tu. Cia negrabei bandau aiskint, kad taves nukopint neina, nes tu nematerija.
Ir tavo tevai tiek pat sekmingai galejo pagamint 1 is begalybes tavo identisku kopiju(jei laikai save materija) taip iseina, kad taves tkimybiskai kaip ir nera.

Linas Esu

@kiskis kadangi nesupratau paaiškinimo ir pagrindinės minties .

kiskis

Citata iš: Linas Esu  kovo 01, 2018, 21:03:08@kiskis kadangi nesupratau paaiškinimo ir pagrindinės minties .
:D geras nesupratau , ko tu nesupratai, is anto kart supratau , ka parasei. Bandysiu, kazka aiskiau surasyt.

Linas Esu

Citata iš: kiskis  kovo 01, 2018, 21:11:04:D geras nesupratau , ko tu nesupratai, is anto kart supratau , ka parasei. Bandysiu, kazka aiskiau surasyt.

gerai

kiskis

Dabar gyvenimas labai prispaude, kai kazkiek atleis, atsakysiu.

vytra

#65
kovo 02, 2018, 10:13:32 Redagavimas: kovo 02, 2018, 10:17:53 by vytra
Citata iš: kiskis  sausio 25, 2014, 10:51:30Žodzis "beprasmiška" paprasčiausia reiškia, kad tu asmeniškai, kažkame tai nepagauni prasmės, nors ji vistiek yra.
- arba atvirkščiai, tu matai, tu žinai, tu supranti prasmę - tačiau neteisingai. Pats iš savęs tu negali įrodyti savo pasaulėvaizdžio objektyviai ir nešąliškai teisingai. Būtent čia kyla visų rūšių fanatizmai.

Citata iš: kiskis  kovo 01, 2018, 12:53:09Čia negrabei bandau aiškint, kad tavęs nukopint neina, nes tu nematerija.
- arba atvirkščiai, lavono materija ta pati kaip ir gyvo, lavonas visiškai sveikas - tik negyvas.


kiskis

#66
kovo 02, 2018, 11:07:57 Redagavimas: kovo 02, 2018, 11:17:37 by kiskis
Citata iš: vytra  kovo 02, 2018, 10:13:32- arba atvirkščiai, tu matai, tu žinai, tu supranti prasmę - tačiau neteisingai. Pats iš savęs tu negali įrodyti savo pasaulėvaizdžio objektyviai ir nešąliškai teisingai. Būtent čia kyla visų rūšių fanatizmai.
Cia ne atvirksciai, o salimais. Gincijames ar isvis yra  kazkokia prasme(nebutina ja zinot) ar jos nera.Materialistu atsiradimo atsitiktinumas(nes galejo ir neatsitikt(cia turiu omenyj konkretaus zmogaus atsiradima)) yra pats is saves visiskai beprasmiskas, o jei pagrindas beprasmiskas, tai isvis ner apie ka kalbet.

Linas Esu

Citata iš: kiskis  kovo 01, 2018, 22:29:35Dabar gyvenimas labai prispaude, kai kazkiek atleis, atsakysiu.
jasna

kiskis

Citata iš: Linas Esu  kovo 01, 2018, 21:03:08@kiskis kadangi nesupratau paaiškinimo ir pagrindinės minties .
Gal gali , kazkaip sukonkretint ( nes  gyvenimas neatleidzia :( , stogas beveik nunestas :( ) butu man lengviau.

elteide

Citata iš: kiskis  kovo 04, 2018, 09:13:48Gal gali , kazkaip sukonkretint ( nes  gyvenimas neatleidzia :( , stogas beveik nunestas :( ) butu man lengviau.
kas nutiko, kiski... >:(

kiskis

Citata iš: elteide  kovo 04, 2018, 21:28:38kas nutiko, kiski... >:(
Попрыгунья Стрекоза Лето красное пропела; Оглянуться не успела, Как зима катит в глаза.
Va kas nutiko.

vytra

Citata iš: kiskis  kovo 04, 2018, 22:55:29Лето красное пропела; Оглянуться не успела, Как зима..
- tai kad žiema irgi jau baigiasi..

:)

kiskis

Pas ka baigias , o pas ka tik prasideda.

kiskis

#73
kovo 05, 2018, 13:27:58 Redagavimas: kovo 05, 2018, 15:09:43 by kiskis
Citata iš: Linas Esu  kovo 01, 2018, 21:03:08@kiskis kadangi nesupratau paaiškinimo ir pagrindinės minties .
Mintis butu mazdaug tokia: Jei tu,tai  kazkaip tai sukofiguruota materija (turbut daugiausia smegenys), tai daleidziam, kad yra galimybe, pakortot visa tavo materialia konfiguracija(padaryt tiksle tavo kopija) tuomet iseitu, kad tu turetum pasidvigubint, nes tu materija ir nieko lysno(nes be materijos(kazkas kieto ar tai kitam buvyj, laukai visokie) nieko nera). Bet is kitos puses aisku, kad tu nepasidvigubinsi: busi tu ir bus tavo tiksli kopija. Nes tu tai, TAVO smegenys , kurios vienos tavo galvoje, o kopijos galvoje kitos(nors tokios pat). Jei primust kopija tau neskaudes, jei ja uzmust tu liksi, kaip ir atvirksciai(nors jau girdziu priestaravima is Vudu magu, bet jie tikrai nematerialistai, todel ant ju nepykstu). Tai galima kartot iki begalybes(tave kopint), bet tu vistiek net nepasidvigubinsi(ka jau kalbet apie pasibegalybibinima , atsiprasau).Iseina priestaravimas, nors tu materija, bet taves net teoriskai neina pagamint dar karta is materijos, pasigamina toks pat kaip tu , bet vistiek ne tu.Darom isvada, kad teisus nemarerialistai, tu tai materija ir dar kazkas, kas visiskai unikalu ir nesikopina(siela , dvasia ).Tur but greiciausei dvasia , o kunas tai instrumentas tik.


Linas Esu

#74
kovo 06, 2018, 13:20:53 Redagavimas: kovo 06, 2018, 13:22:29 by Linas Esu
Citata iš: kiskis  kovo 05, 2018, 13:27:58Mintis butu mazdaug tokia: Jei tu,tai  kazkaip tai sukofiguruota materija (turbut daugiausia smegenys), tai daleidziam, kad yra galimybe, pakortot visa tavo materialia konfiguracija(padaryt tiksle tavo kopija) tuomet iseitu, kad tu turetum pasidvigubint, nes tu materija ir nieko lysno(nes be materijos(kazkas kieto ar tai kitam buvyj, laukai visokie) nieko nera). Bet is kitos puses aisku, kad tu nepasidvigubinsi: busi tu ir bus tavo tiksli kopija. Nes tu tai, TAVO smegenys , kurios vienos tavo galvoje, o kopijos galvoje kitos(nors tokios pat). Jei primust kopija tau neskaudes, jei ja uzmust tu liksi, kaip ir atvirksciai(nors jau girdziu priestaravima is Vudu magu, bet jie tikrai nematerialistai, todel ant ju nepykstu). Tai galima kartot iki begalybes(tave kopint), bet tu vistiek net nepasidvigubinsi(ka jau kalbet apie pasibegalybibinima , atsiprasau).Iseina priestaravimas, nors tu materija, bet taves net teoriskai neina pagamint dar karta is materijos, pasigamina toks pat kaip tu , bet vistiek ne tu.Darom isvada, kad teisus nemarerialistai, tu tai materija ir dar kazkas, kas visiskai unikalu ir nesikopina(siela , dvasia ).Tur but greiciausei dvasia , o kunas tai instrumentas tik.
Tu bandai paaiškinti , kad kūnas ir dvasia ( siela kaip daugelis mėgsta sakyti ) skirtingi dalykai ?

Kaip manai kas , nutinka kai miršti ?

Aukštyn