Eksperimentas su svytuokle

Pradėjo Benamis, liepos 05, 2012, 23:21:38

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Benamis

I galva sove toks eksperimentas. Jeigu svytuokle labai retai klysta, tai galima butu pabandyti suzinoti ka nors apie kazkuri forumo dalyvi. Zinau, kad tai priestarauja taisyklems, del kito zmogaus laisves, BET:

Citata iš: Vytautas  liepos 05, 2012, 20:15:15
Pilietis klausia ar jį myli pilietė. Ar pilietė jums davė sutikimą prisijungti prie informacinių laukų ir atsakyti piliečiui. Aišku ne. Į tokį ir panašius klausimus negalima atsakinėti. Jūs neturit teisės, pažeidžiat laisva valią.


Tada taip iseina, kad jeigu kazkuris dalyvis (kaip pavyzdi nurodau TinSoldieri ;D ) sutiks isileisti kita asmeni i savo informacini lauka tai teoriskai mes nieko nepazeidziam?

Galima butu klausti panasiu dalyku kaip:

Ar X turi tamsius plaukus? Ar X turi daugiau negu 20 metu? ir t.t.

Pats as neesu igudes su svytuokle, taigi cia mano ideja kam nors kuris turi siokiu tokiu ziniu (Seselis arba pvz. Vytautas?). Taip pat reikalingas asmuo kuris sutiktu isileisti kita zmogu i savo informacini lauka (kazkodel manau, kad TinSoldieris sutiktu) :) Jeigu neatsiras, galiu sutikti as.

Dar tik ramybes neduoda 2 klausimai:

1. Ar tam, kad eksperimentas pavyktu/nepavyktu uztektu tik forumo dalyvio slapyvardzio ar reiketu daugiau informacijos?

2. Neimanoma patikrinti, ar dalyvis sutikes isileisti kita zmogu i savo informacini lauka nemeluos kai forume kazkas paskelbs rezultatus :-\

TinSoldier

Įdomu tai, kad kaip tik jau rašiau klausimus apie save, į kuriuos jis gal atsakytų. Matyt, čia telepatiją ką tik patvirtinom, Benami :)

Kol kas sugalvojau:

Ar aš turiu augintinį?

Mano laptop'o gamintojas: Dell, Lenovo, Asus ar HP?

Vidurinę mokyklą baigiau 2009, 2010, 2011m?


Leidžiu į tau visus tuos mano kanalus lysti(informacinius), jokiai mano valiai tai nepreištaraus. Gali švytuoklint bet ką apie mane - parašysiu kur pataikei, o kur ne :)

Benamis

As tai net nebandysiu, nes siandien tik pirma karta 'svytuoklinau'... Ir tai atsakymai buvo kuriuos tikejausi isvysti :) Palauksiu patyrusiu dalyviu :)

Buciau dekingas jeigu kas nors dar atsakytu i mano klausima:

Citata iš: Benamis  liepos 05, 2012, 23:21:38
Ar tam, kad eksperimentas pavyktu/nepavyktu uztektu tik forumo dalyvio slapyvardzio ar reiketu daugiau informacijos?

RoxiO

#3
liepos 05, 2012, 23:33:40 Redagavimas: liepos 05, 2012, 23:35:12 by RoxiO
Chebra, kas užsiemate švytuoklėmis, gal galit pasakyt koks metalas geriausias švytuoklės galui? Ryt nusipirkčiau kokį žiedą ar ką, o po poros dienų pasidaryčiau švytuoklę. Kažkada turėjau žalvarinę, tai veikė neblogai.

Benami, manau reik daugiau informacijos. :)

Benamis

Irgi paklausiu: ar tinka svytuoklei auksas?

Vytautas

Be reikalo neleiskit niekam įeiti ir gal būt keisti informacijos informaciniuose laukuose. Informacija ten fiksuojasi pagal vardą. Suformuluodami klausimą ir paklausdami kieno nors jūs jau automatiškai leidžiat prisijungimą. Prisijungti leidžiate tik tuo konkrečiu klausimu. Neatsidarinėkit, tai nesaugu ir nereikalinga.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Benamis  liepos 05, 2012, 23:21:38

1. Ar tam, kad eksperimentas pavyktu/nepavyktu uztektu tik forumo dalyvio slapyvardzio ar reiketu daugiau informacijos?



Kadangi slapyvardis jau susietas su tavimi, tai užtenka jo. Čia taikoma viskam (aiškiaregystė,telepatija, RW ir t.t.), ne tik švytuoklei.

TinSoldier

Citata iš: Vytautas  liepos 06, 2012, 08:26:52
Be reikalo neleiskit niekam įeiti ir gal būt keisti informacijos informaciniuose laukuose. Informacija ten fiksuojasi pagal vardą. Suformuluodami klausimą ir paklausdami kieno nors jūs jau automatiškai leidžiat prisijungimą. Prisijungti leidžiate tik tuo konkrečiu klausimu. Neatsidarinėkit, tai nesaugu ir nereikalinga.


Na, bet tai ar galėtum atlikti Benamio pasiūlytą eksperimentą? :) Nesvarbu ar su manimi, ar su kuo nors kitu, kas norėtų.

Aukštyn