Hipnoze

Pradėjo Teroras, gruodžio 05, 2011, 19:39:12

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Teroras

Man labai butu idomu suzinoti ar kas nors is Jusu buvo nors karta uzhipnitizuotas? Nes tiesa sakant, as hipnoze nelabai tikiu. Taip pat del hipnozes iki siol nesutaria ir mokslininkai, egzituoja ji ar ne?



Kokia jusu nuomone?

paragraf 78

Manau jog hipnozė yra įmanoma, tačiau nepasitikiu joje išsakomais dalykais, nes pasąmonė per mažai ištirta, kad galėtume drąsiai teigti jog užhipnotizuotasis tikrai pasako tai kas yra iš tiesų, o nėra vedamas hipnotizuotojo ar savo pasąmonės vaizdinių.

unco

Gal kas žinot ar hipnozė turi kažką bendro su "kodavaimais" nuo blogų įpročių (ir išviso, ar šitas reiškinys tik 21a. išmyslas? )? Visgi, manipuliavimas smegenimis... :-[

Benamis

Idomus video. Manau sunku butu taip suvaidinti :-\

2012

kaip is siaubo filmo

mirabele.mira

nelabai tikiu ta hipnoze. ??? neįsivaizduoju kaip galima taip lengvai paveikti žmogaus elgesį :-\

Benamis

#6
liepos 17, 2012, 13:01:07 Redagavimas: liepos 17, 2012, 13:03:26 by Benamis
Na matai, galima paveikti:





;D :D

RoxiO

Benami, šelmi tu :D

shamanaz

Štai kur hipnozės aka smegenų plovimo meistrai, jau antrą tūkstantmetį mūsų galvas pumpuojantys tuo pačiu mėšlu. Jesus is Lord! Jesus will save us! Heil Jesus!


Bildukas

Daug metu atgalios teko man atostogauti Jaltoje ir buvau nuejes i susitikima su , tada dar nelabai zinomu, hipnotizuotoju Kaspirovskiu . Na ka galiu pasakyti - keli simtai zmoniu sedejusiu saleje , matyt , buvo jo paveikti  :o , kratesi , lingavo . Manes jokios hipnozes nepaveike . Buvo smgu ziureti ir tiek.Gal cia nuo zmogaus priklauso , nezinau.

V

Dauguma tų vaikų nežino net kaip tas Jėzus atrodo.


O kas dėl hipnozės,tai aš tikiu tokio reiškinio egzistavimu. Ir manau, kad su hipnoze esame susidūrę, vienaip ar kitaip, kiekvienas. Paimkim Bažnyčia. Smilkalai, žvakės, įtaigus kunigo balsas, muzika - visa tai sukuria hipnotizuojančią aplinką, kuri veikia žmogų. Vieni asmenys tam pasiduoda, o kiti - ne. Tai priklauso nuo nusiteikimo ir tikėjimo.
       

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: shamanaz  liepos 17, 2012, 19:06:05
Štai kur hipnozės aka smegenų plovimo meistrai, jau antrą tūkstantmetį mūsų galvas pumpuojantys tuo pačiu mėšlu. Jesus is Lord! Jesus will save us! Heil Jesus!



Ir taip atsiranda sektos ;D

Beelzebub

Na aš tai visai tikiu hipnoze. Nežinau ar čia tinkamas pavyzdys, bet kažkokia nepažystama moteris, paskambinusi mano močiutei į duris ir su ja trumpai pašnekėjusi, sugebėjo įkalbėti ją nusipirkti du fotoaparatus, net nepabandžius jų ir nuotraukų albumą. (Nors paprastai mano močiutė dažniausiai neatidaro durų nepažįstamiems, ir nesiklauso tų visokių pasiūlymų ir pan. iš nepažystamų). Paskambinusi mano mamai ji pasigyrė, kad va aš čia nusipirkau du fotoaparatus, ir tik tada ji staiga sako: bet pala, aš gi net neišbandžiau jų, o gal jie neveikia? Nu ir aišku, kad jie neveikė, aš kai juos pamačiau tai išvis pusiau kaip žaisliniai atrodė. Ir dar nusipirko ne 1, o 2 tokius. :D Ir po to mes klausėm ką jai ta moteris prišnekėjo, kad ji patikėjo ir nusipirko, tai močiutė sakė, kad nieko atsimint nebegali ką jai ten pripasakojo.

.L.U.T.H.O.R.

Citata iš: Beelzebub  liepos 18, 2012, 17:09:46
Na aš tai visai tikiu hipnoze. Nežinau ar čia tinkamas pavyzdys, bet kažkokia nepažystama moteris, paskambinusi mano močiutei į duris ir su ja trumpai pašnekėjusi, sugebėjo įkalbėti ją nusipirkti du fotoaparatus, net nepabandžius jų ir nuotraukų albumą. (Nors paprastai mano močiutė dažniausiai neatidaro durų nepažįstamiems, ir nesiklauso tų visokių pasiūlymų ir pan. iš nepažystamų). Paskambinusi mano mamai ji pasigyrė, kad va aš čia nusipirkau du fotoaparatus, ir tik tada ji staiga sako: bet pala, aš gi net neišbandžiau jų, o gal jie neveikia? Nu ir aišku, kad jie neveikė, aš kai juos pamačiau tai išvis pusiau kaip žaisliniai atrodė. Ir dar nusipirko ne 1, o 2 tokius. :D Ir po to mes klausėm ką jai ta moteris prišnekėjo, kad ji patikėjo ir nusipirko, tai močiutė sakė, kad nieko atsimint nebegali ką jai ten pripasakojo.


Esu skaitęs daugiau tokių istorijų. Žmonės pinigus atiduoda savo noru taip :D

Aukštyn