OOBE

Pradėjo Slender, birželio 20, 2012, 18:39:02

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

OKULTISTE

Slender, čia jums visai ne OOBE išeina, o tik "plaunate smegenis" sau... Jeigu duodamas "nupušimas", tai irgi jį reikia "griebti"?

Slender

Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 20:34:50
Slender, čia jums visai ne OOBE išeina, o tik "plaunate smegenis" sau... Jeigu duodamas "nupušimas", tai irgi jį reikia "griebti"?


Aš į šitą ginčą kištis nenoriu. Jeigu tu netiki OOBE gali susikurti atskirą temą ir ten įrodinėti.

rainiukee

Suprantu sveiką diskusiją, tačiau OKULISTE jūs tik teparodot savo skeptiką OOBE. Gerai supratom, kam toliau kištis į temą, kuri jums neaktuali?

OKULTISTE

Aš nesakiau, kad netikiu OOBE (ir nesakau, kad tikiu). O skepticizmas ir padeda neteigti to, ko nežinome... Tai gal "labadiena":
Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 13:19:08
Tai aš kažkada irgi to esu "ragavusi", bet nematau, kas iš to gero...


Kas norės, pasižiūrės, ką iš tikro sakiau, o ne ką interpretavo...

Slender

Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 21:11:21
Aš nesakiau, kad netikiu OOBE (ir nesakau, kad tikiu). O skepticizmas ir padeda neteigti to, ko nežinome... Tai gal "labadiena":
Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 13:19:08
Tai aš kažkada irgi to esu "ragavusi", bet nematau, kas iš to gero...


Kas norės, pasižiūrės, ką iš tikro sakiau, o ne ką interpretavo...


Gerai, pasitaisysiu, tu esi pesimistė šia tema. Klausimas : O kas taip blogai tame OOBE?

OKULTISTE

Tai sakiau - nieko gero... Tiesiog tuščias laiko švaistymas (kaip ir mano "kikimarinimas" anomalijos forume), o jei dar toks siekimas, kaip Jūsų, tai dar ir gali būti psichikos traumavimas...

Slender

Čia galima sakyti atsakymo nėra. Savo nuomonės nepagrįsai, tik pasakei kad tai laiko švaistymas.
Pagal tavo teoriją, visi žmonės kurie bando OOBE ankčiau ar vėliau taps psychiniais ligoniais. O tų žmonių milijonai....

OKULTISTE

Citata iš: Slender  birželio 21, 2012, 21:35:21
Pagal tavo teoriją, visi žmonės kurie bando OOBE ankčiau ar vėliau taps psychiniais ligoniais. O tų žmonių milijonai....

Ne.

Aukštyn