Visa tiesa apie tai kas mes esame ir kodėl pasaulyje egzistuoja kančia

Pradėjo Donatas Banaitis, kovo 24, 2016, 11:09:39

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Donatas Banaitis

Sveiki, pristatau savo asmeninę dokumentiką kuri yra paremta mano paties prisiminimais, bei suvokimais, taipogi atlikus informacinį tyrimą šioje srityje. Joje pasakoju apie tai kaip šviesos kariai/indigo žmonės atvyko į Žemės planetą tam kad padėtų jai išgyti nuo viruso kuris yra visos pasaulio kančios ir visų sąmokslo teorijų šaltinis.

https://www.youtube.com/watch?v=xmXSAeGa7M8

Ačių už dėmesį

Benamis

Puiku kai zmones stengiasi. Nemanai, kad verta butu visa teksta ne tik perskaityti, bet ir pasidalinti, kad kiti galetu perskaityti? Nes tikrai ne visiems e-book formato informacijos pateikimas priimtinas :)

Cia siaip, pastebejimas is salies :)

.L.U.T.H.O.R.

Tikriausiai viskas, kas tik galima sumalta į vieną vietą. Bet pliusas už įdėtą darbą :)

Donatas Banaitis

Citata iš: Benamis  kovo 24, 2016, 16:25:50Puiku kai zmones stengiasi. Nemanai, kad verta butu visa teksta ne tik perskaityti, bet ir pasidalinti, kad kiti galetu perskaityti? Nes tikrai ne visiems e-book formato informacijos pateikimas priimtinas :)

Cia siaip, pastebejimas is salies :)
Ačiū už komentarą, o dėl tekstinės versijos tai yra tikrai gera idėja, tad kada patvarkysiu tekstą ir įkelsiu kaip skaitymui skirtą versiją ačiū už patarimą.

Donatas Banaitis

Citata iš: Legionas  kovo 24, 2016, 16:35:34Tikriausiai viskas, kas tik galima sumalta į vieną vietą. Bet pliusas už įdėtą darbą :)
Ačiū už komentarą, pasirodo nėra taip lengva papasakoti viską vienu kartu, bet stengiausi kaip galėjau.

klajunas

Būtų įdomu sužinoti, kokia kosminės istorijos dalis paremta kažkokiais šaltiniais ir kokia dalis yra asmeninė patirtis? Jeigu tai yra išoriniai šaltiniai, tai kokie jie konkrečiai yra?
Ir dėl pirminės anomalijos - kas tai tiksliau galėtų būti, kažkoks vidinis Pirminio Tikrovės Šaltinio trūkumas ar iš išorės įsibraunantis visatų naikinimas? Kažkas panašaus į išorinę provokaciją?

Donatas Banaitis

#6
kovo 24, 2016, 17:53:28 Redagavimas: kovo 24, 2016, 18:06:16 by Donatas Banaitis
Citata iš: klajunas  kovo 24, 2016, 17:28:11Būtų įdomu sužinoti, kokia kosminės istorijos dalis paremta kažkokiais šaltiniais ir kokia dalis yra asmeninė patirtis? Jeigu tai yra išoriniai šaltiniai, tai kokie jie konkrečiai yra?
Ir dėl pirminės anomalijos - kas tai tiksliau galėtų būti, kažkoks vidinis Pirminio Tikrovės Šaltinio trūkumas ar iš išorės įsibraunantis visatų naikinimas? Kažkas panašaus į išorinę provokaciją?
Kosminė istorija yra daugiau mažiau bet mano asmeniniai prisiminimai, nes per savo sielos įrašus galiu daug pasižiūrėti, ne viską iki galo nes dar daug kas dar yra blokuojama, bet su laiku vis daugiau. Mano asmenine nuomone geri informacijos šaltiniai kurie man tik patvirtino mano realybės suvokimą yra Anglų kalboje:

Cobra portal2012
Bashar per Darryl Anka
Drunvalo Melchizedek
David Wilcock
Corey Goode

Negaliu su jais sutikti 100proc. bet tai yra natūralu juk kiekvienas tuos pačiu dalykus galime suvokti skirtingai.

Pirminė anomalija yra atsitiktinumas, tai atsirado dėl galima tai pavadinti klaidos, o galima tai pavadinti aukštesnio plano. Sunku yra ją suprasti užtat ir buvo atliekama tiek daug eksperimentų jos atžvilgiu ir negaliu teigti jog ji yra iki galo suprasta, nes ji neturi veikimo logikos algoritmo pagal kurį būtų galima ją suprasti, nes ji yra kaip atsitiktinių skaičių generatorius, kitaip tariant tu niekada nežinai ką ji gali sugalvoti. Mes galime tai pamėginti suprasti bandydami studijuoti psichiškai nestabilius žmones kurie yra neprognozuojami ir gali bet kada pasielgti bet kaip. Vieną akimirką toks žmogus gali būti ramus, o kitą užsipulti tave peiliu. Pas tokius žmones anomalija yra per didelė ir jie labai stipriai skiriasi nuo visų. Už tai tokių žmonių yra prisibijoma, nes ši trauma sukelta kritusių angelų vis dar glūdi mūsų pasąmonėje iki tol kol ji nebus iki galo išvalyta su šviesa ir meile.
p.s. viltis yra bent tokia kad išvalius mūsų planetą, daugiau tokiems nesusipratimams nebebus leista pasikartoti, nes dabar bent jau yra žinoma ko verčiau nedaryti, ir ką daryti atsitikus tokiai situacijai kokią dabar turime.
p.s.s. beje mano paties vienas iš asmeninių tiklų leidžiantis į šią kelionę buvo taipogi pamėginti suprasti kas priverčia vieną sielą stoti prieš kitą. Na dabar jau supratau kad tai tėra negatyvus programavimas per apgaulę ir traumą esant sudėtingoms sąlygoms savo paties viduje, bei išoriniame pasaulyje.
Tikiuosi atsakiau į klausimus. Ačiū

time

Citata iš: Donatas Banaitis  kovo 24, 2016, 17:53:28Tikiuosi atsakiau į klausimus. Ačiū
Dar nepabėk.

Turiu klausimą:

Kas bendro tarp taves ir globalios sąmonės? Kas leidžiau tau viską žinoti? O kas draudžia?

Kodėl manai, kad pasaulio pabaiga/'apsivalymas' turėtų būti būtent 2025 metais?

klajunas

Į užduotus klausimus atsakei, dėkoju. Bet šiaip klausimų yra labai daug, tačiau juos pasitaupysiu ateičiai. Starseed idėja susidomėjau ne taip seniai ir iki tokio lygio dar visko nesurišau, bet aš noriu eiti savo keliu ir laukiu kol tiesa atsivers pati.

Citata iš: time  kovo 24, 2016, 18:38:48Kodėl manai, kad pasaulio pabaiga/'apsivalymas' turėtų būti būtent 2025 metais?
Šio filmo viso iki galo nepažiūrėjau, maždaug du trečdalius, todėl turiu dar vieną klausimą, bet iš kito galo. Nežinau, gal filme į jį atsakyta. Kokioje stadijoje yra žemės vadavimas, kiek jis sėkmingas ir ar Karmos valdovai turi kokių nors šansų apsukti savo naudai įvykių eigą? Koks tada būtų artimiausias žemės likimas? Dėkoju už atsakymus.


Donatas Banaitis

Citata iš: time  kovo 24, 2016, 18:38:48
Citata iš: Donatas Banaitis  kovo 24, 2016, 17:53:28Tikiuosi atsakiau į klausimus. Ačiū
Dar nepabėk.

Turiu klausimą:

Kas bendro tarp taves ir globalios sąmonės? Kas leidžiau tau viską žinoti? O kas draudžia?

Kodėl manai, kad pasaulio pabaiga/'apsivalymas' turėtų būti būtent 2025 metais?
"Kas bendro tarp taves ir globalios sąmonės?"

Bendro yra tas kas yra ir pas visus, o tai yra tai kad visi esame sujungti per šviesos tinklą, skirtumas tik kad vieni tą labiau suvokia kiti mažiau, aš šiuo metu save pastatyčiau per vidurį tai yra kad esu tame sąmoningas tiek kiek galiu, bet pilno ryšio dar neturiu. Mano supratimu to nėra nes bendrinė kolektyvinė žmonijos sąmonė savyje turi milžinišką traumą sukeltą kritusių angelų ir pilnas prisijungimas reikštų kad galėčiau jausti viską ką jaučia ir galvoja kiti, kas nėra lengva nes šiame pasaulyje visi daugiau ar mažiau bet gyvena traumoje ir būtų sudėtinga nuolat patirti tai ką patiria visi. Be to skaliarinis laukas tai tikrai riboja kas yra viena pagrindinių atskyrimo priežasčių.

"Kas leidžiau tau viską žinoti?"

Man niekas nieko neleidžia ir niekada niekas nieko neleisdavo, aplamai užaugau stipriame modelyje jog turi būti tik šitaip, o ne kitaip. Bet man pavyko tai apeiti savo vidinės valios bei širdies pastangomis, nes norėjau žinoti tiesą. Dabar kai supratau kad galiu rinktis to pasėkoje nusprendžiau šia žinia dalintis su kitais, nes tai tikrai visi gali, tereikia suprasti kokios programos yra įdiegtos tavo prote, bei tuomet jas iš lėto savo tempu, be traumos pašalinti su šviesa ir meile. Tuomet kvėpuoti tampa žymiai lengviau.

"O kas draudžia?"

O draudžia atrodo viskas, turiu žmones kurie mane palaiko bet ir tai viskas šiame pasaulyje eina su sąlygomis, tu gali elgtis šitaip bet tik jeigu...

"Kodėl manai, kad pasaulio pabaiga/'apsivalymas' turėtų būti būtent 2025 metais?"

Ne manau kad tai turėtų būti 2025, manau kad tai turėtų būti šiandien, o geriau kad būtų jau nutikę vakar ar prieš dešimt metų, kad užbaigtų visą šią kančią pagaliau kas visiems jau iki gyvo kaulo seniai atsibodo. Ši data yra kai kas ko aš negaliu garantuoti, bet labai daug šaltinių kuriuos jau minėjau praeitame poste tvirtina kad iki tų metų šviesos šiame pasaulyje bus tiek daug kad jokios tamsos nebeliks. O tai yra dėl natūralių ciklų mūsų galaktikoje, nes pilnai baigsis taip vadinama galaktinė naktis ir prasidės galaktinė diena, o virusui veistis palankios sąlygos yra tik nakties cikle kai saulės yra mažiau. Beje daug kas tvirtina jog būtent šie 2016 metai bus kertiniai, nes sekantys 2017 metai bus galima pavadinti pirma brėkštančio ryto akimirka ir tuomet virusas tiesiog bus savaime dezinfekuotas laikui bėgant. Tai lyg imtum ir įjungtum šviesą kambaryje tamsos nebelieka, o kartų ir visų tamsos sukeltų šešėlių. Ir visa tai gali įvykti tiesiog vieną dieną, kurios mes visi ir laukiame bei dirbame ties tuo jau seniai. Iš tikro galaktinė saulė pradėjo brėkšti dar apie 1970m ir viskas būtų buvę gerai jei ne invazija įvykusi apie 2000m  

Atsakiau kiek galėdamas, ačiū už klausimus

.L.U.T.H.O.R.

@Vytautas , kažkur irgi link 2025 metų suki ar ne? Tik tavo įrodymų reikės laukti iki 2019 ar kada. Ką manai, apie Donato teoriją, ar kaip čia pavadinti.

Donatas Banaitis

Citata iš: klajunas  kovo 24, 2016, 18:51:11Į užduotus klausimus atsakei, dėkoju. Bet šiaip klausimų yra labai daug, tačiau juos pasitaupysiu ateičiai. Starseed idėja susidomėjau ne taip seniai ir iki tokio lygio dar visko nesurišau, bet aš noriu eiti savo keliu ir laukiu kol tiesa atsivers pati.

Citata iš: time  kovo 24, 2016, 18:38:48Kodėl manai, kad pasaulio pabaiga/'apsivalymas' turėtų būti būtent 2025 metais?
Šio filmo viso iki galo nepažiūrėjau, maždaug du trečdalius, todėl turiu dar vieną klausimą, bet iš kito galo. Nežinau, gal filme į jį atsakyta. Kokioje stadijoje yra žemės vadavimas, kiek jis sėkmingas ir ar Karmos valdovai turi kokių nors šansų apsukti savo naudai įvykių eigą? Koks tada būtų artimiausias žemės likimas? Dėkoju už atsakymus.


Stadija yra gera, nes paskutinėse operacijose kur dalyvavau per kas savaitine planetos išlaisvinimo meditacijas pagavom keletą labai stiprių kritusių angelų ir juos transformavome ko pasėkoje atgavome stiprias pozicijas kas leido imtis konkretesnių veiksmų. Cobra portal2012 teigia kad jiems viską apsukti jau ne be pavyks ir niekas jiems neleis pasprukti, tam kelias buvo užkirstas dar 2012 kai pradėjome visi globaliai medituoti dėl planetos išlaisvinimo. Coorey Goode teigia jog visai neseniai Drakonų vadas ar bent jau jis taip prisistatė, pasisiūlė įduoti visus savo pavaldinius jei tik bus leista jam pasprukti iš šios planetos. Deja tam nebus leista įvykti. To ko pats nepatyriau negaliu patvirtinti bet dalinai pasitikiu jų pateikiama informacija nes ji atitinka dagiau mažiau iš kitų šaltinių gaunamą informaciją kuria aš pasitikiu. Kažkuo gi reikia pasitikėti tiek kad visur reikia atsirinkti, ne kitaip ir su visa mano informacija ji yra vieša naudokitės ja bet mastykit blaiviai ir jei kas užkliūną pasitikrinkit tai savo širdyje.
Ačiū už klausimus

Donatas Banaitis

Citata iš: Legionas  kovo 24, 2016, 19:27:04@Vytautas , kažkur irgi link 2025 metų suki ar ne? Tik tavo įrodymų reikės laukti iki 2019 ar kada. Ką manai, apie Donato teoriją, ar kaip čia pavadinti.
"Donato teorija"

Čia yra įdomus išsireiškimas, bet iki kol mes neturime konkrečių fizinių įrodymų vis tik tai tėra teorija tad man belieka sutikti su šiuo teiginiu

Ačiū už komentarą.

klajunas

Citata iš: Donatas Banaitis  kovo 24, 2016, 19:39:15Stadija yra gera, nes paskutinėse operacijose kur dalyvavau per kas savaitine planetos išlaisvinimo meditacijas pagavom keletą labai stiprių kritusių angelų ir juos transformavome ko pasėkoje atgavome stiprias pozicijas kas leido imtis konkretesnių veiksmų.
Bet paprastų žmonių padėtis yra gana bloga, kiek apsidairai aplinkui, pagal jų sąmonės būklę ir gyvenimą, tai 90 proc. žmonių vis dar yra nuslopinti naudojant sąmonės lauko negatyvią moduliaciją. Tai gal daro ne tiesiogiai anapusinės būtybės. Greičiau tie patys žmonės vieni kitiems, kurie iš šių pasaulių gavo pažangias technologijas, kuriomis žmonija pavergiama, per kvantinį lauką, prie tam tikrų jėgos taškų prijungus slopinimo dažnius.

Pagal tai ką matau aplinkui ir tai, ką rodo žmonių sąmonė, kuri negali suprasti elementariausių dalykų, tai padėtis ne kokia. Tai jaučiu greitai pasimatys ir šiame forume, nebent tam tikros jėgos pasirinks susilaikyti.

Galima suprasti kodėl tai daroma, ir kodėl tai daro vieni žmonės kitiems, nes tokia sukurta socialinė paradigma ir sąmonės įjungimas ją sugriautų iki pamatų, nes tada neįmanoma būtų nieko paversti savo vergu ir išnaudoti. Taip gal atrodo todėl, kad gyvenu provincijoje, bet šviesos darbas čia merdėja. O ekranai apie padėtį platesnėje erdvėje - rodo ne ką geresnį vaizdą.

time

#14
kovo 24, 2016, 20:08:22 Redagavimas: kovo 24, 2016, 20:15:04 by time
Citata iš: Donatas Banaitis  kovo 24, 2016, 19:22:29Bet man pavyko tai apeiti savo vidinės valios bei širdies pastangomis, nes norėjau žinoti tiesą.
Jeremiah 17:9
CitataThe heart is more deceitful than all else And is desperately sick; Who can understand it?
Prisirinkus labai daug populiarios fantastinės informacijos tikiesi atrasti bendraminčių. Manai, kad vienintelis būdas suvienyti žmones yra per meilę. Su tuom gali nepasisekti, nes kada galima atsekti kiekvieno mintis ir perskaityti, galima žinoti planus. Tai laiku sustabdyti irgi galima.

Aukštyn