Ką augini/(-ai)?

Pradėjo JZZ, liepos 17, 2012, 21:05:19

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78

Turiu katiną. Prieš beveik metus, palaidojau žiurkę. Per savo gyvenimą turėjau tris šunis, katiną ir dvi žiurkęs.

Beelzebub

Citata iš: vitake  liepos 18, 2012, 19:14:02
Beelzebub, nuoširdžiai nepatariu tau augint gyvūnų.


Aww. :D Manai, kad aš netinkamas šeimininkas gyvūnams ar panašiai? Nes visi tie nelaimingi įvykiai buvo vaikystėje. Pvz triušio narvą ne aš dariau ir t.t. Turiu omeny, tai buvo kaip ir mano augintiniai, bet daugiau suaugusieji jais rūpinosi, o ne aš.

Citata iš: Benamis  liepos 18, 2012, 19:26:31
Beelzebub, nezinau kodel, taciau tavo istorijos mane prajuokino... Toks juodas humoras galima sakyti :D Pritariu Vitakei :D


Gal ir humoras jau dabar. :) Bet užtat tada daug ašarų buvo. :)

Greed

Auginau vezlio patele apie 12 metu, bet pasitaike viena vasara, o lytinis aktyvumas padarelyje matesi, karta sode issikase po aptvaru ir "patepe slides". :) Juokinga, kad vezlys gali pabegti. :D Auginau ziurkenu porele vaikysteje, kuri uzgyveno 8 vaikus, bet kadangi sie padarai nepasizymi ilga gyvenimo trukme, tai uzteko tiek patirties, kiek pasisemiau is ju laikymo. Turejau laboratorine ziurke, kuria pries 3 metus palaidojau. Turejau 4 katytes, kuriu kiekvienos gyvenimo trukme nebudavo ilgiau 2 metu, o katinas isbuvo visus 5. Siuo metu laikau 2 sunis, taciau vel pagalvoju apie katino laikyma. :D

Asasinas

Gal kas laikot kokį egzotinį gyvį kaip kad coliuke laiko tarantulą?  :D Kokį pitoną, piraniją, skorpioną ar dar ką?

Ar daug toks gyvis reikalauja priežiūros?

vitake

Citata iš: Greed  liepos 18, 2012, 21:05:18
<...> Turejau laboratorine ziurke, kuria pries 3 metus palaidojau. <...>


Su baime skaitau, galvoju bus parašyta " ...prieš 3 metus išskrodžiau "

Greed

Citata iš: vitake  liepos 18, 2012, 21:11:16
Citata iš: Greed  liepos 18, 2012, 21:05:18
<...> Turejau laboratorine ziurke, kuria pries 3 metus palaidojau. <...>


Su baime skaitau, galvoju bus parašyta " ...prieš 3 metus išskrodžiau "


O kodel jas galima tik skrosti? :) Tarp kitko labai protingas gyvunelis.

vitake

O kodel jas galima tik skrosti? :) Tarp kitko labai protingas gyvunelis.
[/quote]

Taip žiurkės būna labai protingos, būtent todėl daro su jomis bandymus. Tiesiog pirma mintis :D

JZZ

Citata iš: Asasinas  liepos 18, 2012, 21:09:21
Gal kas laikot kokį egzotinį gyvį ...?
...


Ar tai laikytum egzotika? :P

Asasinas

Šitie nesiskaito.  :)

Beelzebub

Blem, aš tikiuosi, kad nesudariau tokio įspūdžio, kad blogai elgiuos su gyvūnais, neprižiūriu ar ką. Tiesiog nelaimingi atsitikimai, visko būna deja. Šiaip labai myliu gyvūnus. :-[ Jei kada vėl turėsiu kokį, tai tik iš prieglaudos imsiu. Nesuprantu žmonių, kurie perka brangiausius šunis už 1000lt, kai prieglaudose gyvūnų tiek daug, kad net vietos ten jau mažai.

JZZ

Jeigu prieglaudos pareklamuotų savo "išteklius" ir prie kiekvieno nurodytų kainas, tai akcijų metu  žmonės pirktų ir džiaugtųsi, kad pigiau nei kokioj kikoj. :D Kam dabar eit į prieglaudą jeigu ten dalina nemokamai;D

Seniau buvau priglaudęs pasiklydusį šunį. Ieškojau buvusių šeimininkų, nereadau, o vėliau susidomėjau ir džiaugiaus, kad jie neatsirado. Kartą važiavau dviračiu (šuo bėgo netoli) išgirdau kaip kažkoks diedas šaukia kažkokiu kvailu vardu. Gerai, kad nei šuo juo susidomėjo, nei jis užsivijo. :P
Vėliau po kažkiek metų pastipo.

BloodyMary

Auginu šunį ir katiną.
Šuns veislė pekinas, o jo vardas Džeris. Mano numylėtinis neskaitant to, kad mane žaloja kiekvieną dieną :D . Jis su manim jau 6 metus.
Na o katinas atsirado pas mane visai neseniai. Atklydo iš kažkur tai išprašiau mamos, kad galėtų gyventi pas mus :D jo vardas Meškis :D

OKULTISTE

Manau, kad įdomiausias iš mano augintinių buvo balta vienaragė ožka... Tada smagiai buvo galima pasijuokti: "Kokia šeimininkė, toks ir augintinis"... Chi...

Beelzebub

Citata iš: OKULTISTE  liepos 27, 2012, 22:34:02
Manau, kad įdomiausias iš mano augintinių buvo balta vienaragė ožka... Tada smagiai buvo galima pasijuokti: "Kokia šeimininkė, toks ir augintinis"... Chi...


Ožka smagus augintinis :D Ėda viską, kas tik pasitaiko.

OKULTISTE

...ir ragus kiša kur papuola... Va taip ir tapo vienarage... Kurį laiką teko gydyti žaizdą, kur buvo lūžio vieta, tai aprišta, lyg skaudant dančiui, strapaliojo...

Vėliau atidavau draugo, kuri sirgo ir turėjo gerti ožkos pieną, mamai...

Aukštyn