Knygos

Pradėjo Asasinas, vasario 01, 2012, 01:10:24

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Asasinas

Ar skaitot knygas? Pasidalinkit kokias skaitėt, galbūt norėtumet kažkokias parekomenduoti kitiems? Tai nebūtinai turi būti susiję su šio forumo tema, tiesiog pasidalinkit kurios patiko labiausiai, kurios nelabai.

Kas yra knyga?

Knyga - susiūti tušti popieriaus ar pergamento lapai arba lapai su spausdintu tekstu. Taip pat knyga - veikalas ar stambaus veikalo dalis. Elektroninė knyga - kūrinys, saugomas elektroniniame formate. Knygų mylėtojas paprastai vadinamas bibliofilu, knygų kolekcija - biblioteka. (Vikipedija)

Mano mėgstamiausia knyga, kurią sugebėjau perskaityt yra, va žemiau matot :)



Taip, Žiedų Valdovo trilogija. Tai vienintelė knyga, kurią realiai perskaičiau ir kuri tikrai realiai patiko, ne taip kaip koks "Altorių šešėly" ar "Baltaragio malūnas", kur po pirmo puslapio galima sakyti "mečiau šliauką".

Be to, įdomi jūsų nuomonė: ar nemanot kad poperinems knygoms ir apskritai visam popieriui jau ateina galas? Ta prasme gi yra jau visokie internetai, skaitmeninės versijos ir t.t.

RoxiO

Man visai patiko knyga "Henrikas Daktaras - Išlikti žmogumi". Tiesa, skaičiau elektroniniu formatu.

paragraf 78

Nemanau jog popierinės knygos išeis iš mados. Daugeliui žmonių daug maloniau skaityti būtent popierinę knygą, o ne skaitmeninę. Manau dar ilgai popierinės knygos bus skaitomos.

O kas dėl skaitytų knygų, tai jų esu perskaitęs gyvą galą, tai net nežinau apie kokią parašyti.

Ieva

Aš tai labai mėgstu skaityti knygas  :). Esu jų perskaičius nemažai, bet didžiausią įspūdį man padarė Suzanne Collins Bado žaidynės. Iš viso yra trys dalys. Labai įdomios knygos, tiesiog neįmanoma nuo jų atsitraukt. Pagal jas kuriamas filmas. Lietuvoje turėtų pasirodyti birželio 8 dieną. Tose knygose labai daug veiksmo, skaityti neatsibosta, tikrai rekomenduoju paskaityti.

Asasinas

Citata iš: insomnia  vasario 01, 2012, 10:26:35
Nemanau jog popierinės knygos išeis iš mados. Daugeliui žmonių daug maloniau skaityti būtent popierinę knygą, o ne skaitmeninę. Manau dar ilgai popierinės knygos bus skaitomos.

O kas dėl skaitytų knygų, tai jų esu perskaitęs gyvą galą, tai net nežinau apie kokią parašyti.


Tai kažkokią mėgstamą knygą, kuri labiausiai įsiminė turbūt vistiek turi? :)

unco

Citata iš: insomnia  vasario 01, 2012, 10:26:35
Nemanau jog popierinės knygos išeis iš mados. Daugeliui žmonių daug maloniau skaityti būtent popierinę knygą, o ne skaitmeninę. Manau dar ilgai popierinės knygos bus skaitomos.

O kas dėl skaitytų knygų, tai jų esu perskaitęs gyvą galą, tai net nežinau apie kokią parašyti.


O aš manau, kad popierinės knygos jau išeina iš mados. Aišku, aš nekalbu apie rydieną, kitą mėnesį ar kitus metus, omeny turiu didžiulį laikotarpį

Galbūt tolimesnėje ateityje popierinė knyga bus panašesnė į klasiką ar prabangą. Man asmeniškai labiau patinka skaityt popierines knygas, vien dėl vaizdo, kvapo ir pripratimo, kad mano vaikystėje tokių dalykų kaip koks iPadas dar nė kvapo nebuvo. O kaip gi ateities kartos, nuo mažų dienų matysiančios daug komp. knygų, vertins rištas, galima tik paspėliot.

OKULTISTE

Aš pasisakau už popierines knygas... Na jos yra tiesiog geresnės; panašiai, kaip siuvimo mašinos: yra elektrinių, bet senovinės, minamos koja yra geresnės, mano manymu...

paragraf 78

Citata iš: Asasinas  vasario 01, 2012, 20:02:53
Tai kažkokią mėgstamą knygą, kuri labiausiai įsiminė turbūt vistiek turi? :)


Na įspūdį paliko Kraitono "Juros periodo parkas" ir Brolių Strugackių "Piknikas šalikelėje".
Šiaip dar mėgstu Lovecrafto kūrybą ir tarybinių laikų fantastiką :D

Julija

To apibrėžimo, kas yra knyga, gal ir nereikėjo. :D

O šiaip irgi mėgstu skaityti. Turiu du mėgstamiausius rašytojus, tai Jurga Ivanauskaitė ir Stephenas Kingas. Patikusias knygas skaitau po kelis kartus.

paragraf 78

Knyga apvertusi mano gyvenimą: Mircea Eliade "Šventybė ir pasaulietiškumas"

Ir kaip galėjau pamiršti, juk esu Hario Poterio fanas :)

OKULTISTE

 ;D Šv. HP... Pradėjusi eiti į mokyklą susimąsčiau, ar man nereikia šių knygų perskaityti...

Asasinas

Kas nors esat skaitę Sapkowskio "Raganių"? :)

coliuke

As taip pat esu HP fane, tik gal kiek mažesne nei Insomnia  ;) Taip pat patinka Stephenie Meyer Twilight saga...o is kitokiu rasytoju mylimiausia yra Honore de Balzac kūryba ;) šiaip esu knygų megeja ir esu ju perskaičiusi galybe, bet dabar galeciau paminėti tik sias, labiausiai įsiminusias ;)

paragraf 78

Citata iš: Asasinas  vasario 12, 2012, 02:27:54
Kas nors esat skaitę Sapkowskio "Raganių"? :)


Skaičiau. Manęs neužkabino.

BloodyMary

Aš būdama dar "jauniklė" skaitau knygas, kaip "Puolęs angelas" "Crescendo" Nakties namų dalis ir taip toliau xD

Aukštyn