Filmai

Pradėjo unco, gruodžio 07, 2011, 22:53:21

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

Deivis95

Scary stuff:


   

Yra sukurtas dokumentinis filmas, kuriame yra naudojami tikri garso bei vaizdo irasai, padaryti baznycioje atliekant jai exorcizmo seansa... Brrrr....  :o :o :o :o

Benamis

Citata iš: Deivis95  kovo 19, 2012, 18:26:58
Yra sukurtas dokumentinis filmas, kuriame yra naudojami tikri garso bei vaizdo irasai, padaryti baznycioje atliekant jai exorcizmo seansa... Brrrr....  :o :o :o :o


Visuomet galvojau, kad egzistuoja tik audio irasai is jos egzorcizmo seansu... Pirma karta girdziu apie autentiskus vaizdo irasus... :o

Deivis95

Citata iš: Benamis  kovo 19, 2012, 18:29:04
Citata iš: Deivis95  kovo 19, 2012, 18:26:58
Yra sukurtas dokumentinis filmas, kuriame yra naudojami tikri garso bei vaizdo irasai, padaryti baznycioje atliekant jai exorcizmo seansa... Brrrr....  :o :o :o :o


Visuomet galvojau, kad egzistuoja tik audio irasai is jos egzorcizmo seansu... Pirma karta girdziu apie autentiskus vaizdo irasus... :o


Bijau sumeluoti, bet kiek pamenu tai lyg ir yra, nebent ten nuotraukos. Nes buvau siek tiek paziurejas per Youtube. Ten yra full video keliu daliu. Taciau net puses nepraziurejau, per daug jau nejauku ten klausytis vienam tu riaumojimu...

Benamis

Butent :) Ten tik nuotraukos padarytos ;)

Beelzebub

Man labai patiko "The Rite". Vienas iš geresnių, naujų filmų apie egzorcizmą:


Trailer'is gal ir nelabai sudomina, bet manau tikrai verta pažiūrėti :)

paragraf 78

Man tai "Rite" pasirodė labai banalus ir nuspėjamas. Šiaip nuobodokas filmas.

Beelzebub

Na nežinau, man gal jis vien dėl to taip patiko, kad Anthony Hopkins ten vaidino. ;D Ir šiaip, daugiau geresnių filmų apie egzorcizmą net nepamenu.

Beje, mačiau tą The Craft filmą gal prieš pusę metų, ten rimtai tikri ritualai naudojami? :-\

paragraf 78

Citata iš: Beelzebub  kovo 19, 2012, 20:17:17
Beje, mačiau tą The Craft filmą gal prieš pusę metų, ten rimtai tikri ritualai naudojami? :-\


Turėjau kažkada PDF (dabar jau neberasiu) kur buvo aprašyti ritualai kurie naudoti tame filme. Žinoma ne visi jie taip veikia, filme jie pagražinti, daug spec efektų ir t.t. Bet šiaip tai aš dar iki to filmo vieną ritualą naudojau, buvau radęs knygoje. Čia tas kur ant nuotraukos buvo vyniojama juostelė.
O šiaip tai Bokštų Saugotojai yra wicca magijos dalis. Nemažai ritualų skirta jų invokacijoms.

crystal

"Raudonos šviesos" / "Red lights" . Negalėjau to filmo nepaminėt, labai jau tinka šiam puslapiui :D Šiaip tame filme labai jau suplakti tie visi "paranormalūs reiškiniai". Žiūrint nuo pradžių, tai siužetas gan įtraukia, deja galas mane nuvylė :D

unco

Galiu pasidalint neseniai peržiūrėtų filmų sąrašų.

Taigi siaubo filmų megėjai (kurių tikiuosiu čia ne vienas)  :-[ Labai nusivyliau "Cabin in the woods", bandė sujungt mistiką su sci fi ir dar horror... gavosi košė, trūko plėtotės, o nepasiskaičius plačiau išvis nesąmonė atrodo.
Tačiau dieną išgelbėjo "Woman in black" iš kurio nieko gero nesitikėjau. Labai paprastai, su tobulai išbaigta aplinka om nom nom. 

Psichologinių filmų megėjai privalo pamatyt "Das Experiment" ir "The machinist". Pastarąjį [Experiment] buvo labai sunku žiūrėt, žiauriai slegia.

Neisha

Filmai... Oi, specialiai turiu užsivedusi wordo dokumentą, kur rašau matytus visokio žanro filmus :D per kokius 5 mėnesius peržiūrėjau nei daug, nei mažai - 102 filmus. Labiausiai įstrigę: Taken, My Name is Khan, Machinist, The Pursuit of Happyness.

ViktorijA

Man tai visai patiko grave encounters ir stay:) o siaip daug taip vadinamu siaubo filmu neblogu yra.aisku,daugeli paziuri ir pamirsti iskart:)

PusiauŽmogus

Citata iš: Neisha  spalio 02, 2012, 01:44:40
Filmai... Oi, specialiai turiu užsivedusi wordo dokumentą, kur rašau matytus visokio žanro filmus :D per kokius 5 mėnesius peržiūrėjau nei daug, nei mažai - 102 filmus. Labiausiai įstrigę: Taken, My Name is Khan, Machinist, The Pursuit of Happyness.

Labas. :P Aš irgi vedu sąrašą. Tik ne worde, o imdb.com. Prisiregistravus ten galima įvairiausius savo listus pasidaryt. 793 filmai. Nei daug, nei mažai ;\

Beelzebub


ponaitis

katik pažėjau the craft,geras filmas.pats rekomenduoju number 23,jame pagrindinis herokus jim carrey ir jis privers jus prisisikti,ir ne is juoko. :D

Aukštyn