Eitynės

Pradėjo A.C.A.B, vasario 22, 2013, 11:11:10

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

eternal.bliss

Apskritai kiekvienas susitapatinimas su tam tikra šalimi, religija, komanda sporte yra savęs atskirimas- išskirimas iš kitų žmonių. Ką tai reiškia? Kuomet žmogus atskiria save nuo kito žmogaus jis nemato bendrumo, todėl atsiranda kitokie santykiai, ir tik tai sukuria galimybę smurtui ir prievartai.
Visas smurtas galimas tik tuomet kai tu nejauti bendrumo su kitu asmeniu, kai tau jis yra tarytum ne žmogus o "kitos rasės, kąstos atstovas", to pasakoje nebejaučiama empatija.

Kas čia blogo?- nieko tiesiog tai yra pagrindinė priežastis pasaulyje dėl ko vyksta visi karai, visas smurtas ir neapykanta. Ir tai prasideda nuo paprasto nesupratimo, žmogaus psichologijos manipuliavimo. 

interpretatorius

"Lietuva lietuviams" neonacizmo požiūris, vasario 16-oji ir kovo 11-oji yra Lietuvos  nepriklausomybės atkūrimo dienos tikresnis šūkis tiktu "Už laisvą Lietuvą",atitiktu tų dienų simboliką.
Kuo skiriasi neonacizmas nuo patriotizmo? Reiktu tą jaunimui išaiškinti.
Tikrieji kovotojai už laisvę klausimas ar eitu su tais "skustagalviais" eitynėse, nemanau kad  užrašai "Lietuva lietuviams" ir po eitynių kitataučiams suskaldytos galvos pakels Lietuvos  piliečiams norą eiti vienoje minioje su jais.
Nesvarbu kad tavo šaknys lenko ar ruso svarbu kad tu jaustumeisi lietuviu ir būtum pasiruošęs kovoti už Lietuvą.
O dėl eitynių turi jos vykti tai tų dienų priminimas kas dabar mes esam. Ir kas nežinotu pamatęs minia žmonių, pasidomėtu kas per proga ir kiltu noras kitąmet prisijungti.(Turime bėda, iškreipta supratimą štai ką reiktu drausti ir taisyti)

Markamis

"Lietuva lietuviams" puikus šūkis, ypač lenkams, rusams ir pan., kurie gyvena n metų Lietuvoje ir net nesivargina išmokti lietuviškai. Aš jau net nekalbu apie Vilniaus krašto autonomiją, su Tomaševskiu priešaky.

eternal.bliss

Nebijok- po kurio laiko tokie žmonės išnyks nes dabartinė karta beveik nemoka nei rusiškai nei lenkiškai nebent jų aplinkoje yra tokių žmonių arba tėvai tokie.
Tai tik senukai, joks darbingas žmogus neįsidarbins be lietuvių kalbos. Todėl po sovietmečio žmonėms nuėjus poilsio- be lietuvių kalbos Vilniuje neišgyvensi.
Nusiramink.

Puutuls

#19
vasario 22, 2013, 23:52:38 Redagavimas: vasario 22, 2013, 23:54:46 by Puutuls
Idėja graži, bet tas fašizmas/neonacizmas... Kitataučių daužymas... "Lietuva lietuviams" ir tt. Kažkaip negražiai atrodo prie trispalvės. Žydai taip... Rėkia, kad mes žydšaudžiai, jiems reik primint, kiek kitų valstybių žmonių mirė tuo laikotarpiu ir iškart veido išraiškos pasikeistų.
Ir nieks man nieko nepasakys ir neįrodys, kad tie skustagalviai, kaip aš mėgstu vadinti SKYSTAGALVIAI, nėra naciai. Taip tikrai ne visi, bet dauguma. Pats kai buvau jaunesnis, bandžiau įlįsti pas juos, nes yra muzika, kuri jaunimą traukia, ta muzika, idėja. Ji leidžia jauniems žmonėms išlieti savo pyktį. Sakau: pats norėjau, bandžiau įsitraukti į jų gretas, bet kai pamačiau, kaip jie be jokio gailesčio sudaužė, apkaustytais batais spardė neįgalaus (be vienos rankos iki alkūnės) "panko" (tais laikais "skinai" su "pankais" pjovėsi) galvą - atšoko viskas, nuo tada žiūriu į juos kaip į šlykščius šliužus.
Tai dar ne viskas. Vieną gražią Vasario dieną (taip taip, tą gražiąją Vasario 16) 2011 metais. Mes su draugais baliavojome, buvo porą rusakalbių tarp mūsų, ir kad jiems lengviau būtų bendrauti, tiesiog šnekėjom rusiškai, kadangi buvom iš "rusiško rajono". Ir ką? Prisistatė apie 15 kietų, skustų bachūrų (mūsų buvo apie 7) ir pradėjo tardyt: "Kokia tavo pavardė, kokia pavardė" ir kai kažkas pasakė rusišką pavardę, vienas skystagalvis atšovė: "PYZDA tau". Patriotas, LIETUVIS rusiškai nusikeikė. :) Ir ką, prasidėjo kojų balius, sudaužė sulupo, su savo lėvais ginklais ir pabėgo. :) Tai ar tokie Lietuvos patriotai turėtų būti, ar taip jie turi švęsti Vasario 16? Suprantu, kad bus dabar kritikos, stūmimų, bet aš pasiruošęs. Jeigu kam nors neaišku, sakykit, surasiu laidos FARAI seriją, kurioje skustagalviai sulupo paprastus vyriškius, kurie kalbėjo rusiškai (ten ne aš, ten visai kitas atvėjis, tiesiog prieš nosį paduosiu įrodymą apie ta "patriotizmą"). Viską pasakiau kaip buvo. Tos dienos niekada nepamiršiu. Tai tiesiog mažų mažiausiai šlykštu. :)

A.C.A.B

Negražu jei buvot tada sumušti, nėr čia matyt jokio pateisinimo. Bet kas dėl skinų-pankų karų, tai čia visai kita opera, ir jų karas nėra politiškai motyvuotas. O tą Farų video tai atsimenu, tikrai neaišku kaip viskas ten buvo, tie du rusai, biški į atmarozkus šiokius tokius panašūs, lietuviškai nepašneka ir t.t. Sunkiai tikėtina, kad nei iš šio nei iš to jie buvo sumušti.

Aš pamenu atvejį po krepšinio varžybų Vilniuje, taip jau išėjo, kad priešais mane ėjo keletas Sakalų krepšinio klubo fanų/ultrų (na pas juos nemaža dalis yra/buvo skinai, ypač seniau) ir prie sankryžos prieėjo gal 40m žmogus ir rusiškai paklausė kelio (ar kažko pan.). Mintyse jau įsivaizdavau kaip vyrukui tenka sprukti, bet kur tau.... Viską labai normaliai paaiškino, net keista pasidarė, mol, konspiracija čia kokia ar pan :D

Na ir kaip bebūtų, retas koks renginys Lietuvoje sutraukia tokį būrį žmonių į vieną vietą.

interpretatorius

#21
vasario 23, 2013, 07:22:35 Redagavimas: vasario 23, 2013, 07:25:07 by interpretatorius
Citata iš: eternal.bliss  vasario 22, 2013, 22:53:01
Nebijok- po kurio laiko tokie žmonės išnyks nes dabartinė karta beveik nemoka nei rusiškai nei lenkiškai nebent jų aplinkoje yra tokių žmonių arba tėvai tokie.
Tai tik senukai, joks darbingas žmogus neįsidarbins be lietuvių kalbos. Todėl po sovietmečio žmonėms nuėjus poilsio- be lietuvių kalbos Vilniuje neišgyvensi.
Nusiramink.



Pritariu eternal.bliss nuomonei.
Yra ta problema, bet ji mažėja su metais pasikeis kelios kartos ir išsispręs ši problema, tokio masto raida vyksta iš lėto. Tik reikia laikytis tos pozicijos ir nenuolaidžiauti tautos mažumom. Integracija vyksta ir tas svarbu.

Marius

Citata iš: Puutuls  vasario 22, 2013, 23:52:38
Idėja graži, bet tas fašizmas/neonacizmas... Kitataučių daužymas... "Lietuva lietuviams" ir tt. Kažkaip negražiai atrodo prie trispalvės.


Tu man dabar pasakyk,kur tose eitynėse nuo 2009 matai fašizma/neonacizmą?Ar buvo nešamos vėliavos su trečio reicho simbolika?o gal hitlerio portetas?gal skaduojama juden raus ar kažkas panašaus? Koks kitataučių daužymas?pasakyk kas per tas eitynes,ar iš jų dalyvių sudaužė nors vieną kitatautį?būtent per tas eitynes ar po jų?Lietuva lietuviams?NET TEISMAS IŠAIŠKINO KAD ŠIS ŠŪKIS LEGALUS IR NIEKO NEPAŽEIDŽIANTIS?Ar tau LT teismo sprendimai negalioja? Apie ka tu šneki žmogau?

Citata iš: Puutuls  vasario 22, 2013, 23:52:38

Ir nieks man nieko nepasakys ir neįrodys, kad tie skustagalviai, kaip aš mėgstu vadinti SKYSTAGALVIAI, nėra naciai. Taip tikrai ne visi, bet dauguma.



Kokie skustagalviai?apie ką tu pogalais šneki?ar bendrai apie žmones nusiskutusius galvas ar dar apie kažką?O tu bent matei ar pastebėjai ,kad tose eitynėse žmonių su skustomis galvomis mažuma.tose eitynėse pilna igaplaukių,tėvų su mažamečiais vaikais,senukų,seimo narių,signatarų.ir nori pasakyt ,kad daugelis jų neonaciai,nes neša Lietuvos vėliavą?nes jiem rūpi tėvynė ir jie tai parodo?Čia taspats kas palaikant Lietuvos rinktine per krepšinio varžybas,būti apšauktam neonaciu,nes juk tu iškeli savo tauta aukščiau kitos..Pati  žiniasklaida specialiai bandydama sukurpt sensacingesnį siužeta tas eitynes nufilmuoja ir pateikia taip,kad atrodo ,jog ten vien žmonės su skustom galvom eina ir yra kažkokie nusikalteliai..Taip yra tos eitynės juodinamos ir  juodinami žmonės kurie ten dalyvauja..O tokie puutulsai prisižiūrėja panašių dalykų ir nesugebėdami mastyt giliau ir tauškia poto visokius niekus,pagražindami butais nebutais dalykais...

Psakoji ,kaip baliavojai su draugais rusakalbiais ir tipo užtai ,kad jie kalbėjo rusiškai jus sumušė,na atvirai tai skamba ,kaip eilinė totali klasikinė nesamonė,norint paaštrinti ir užtikrinti ,bei pabrėžti savo nuomonės teisumą...O dar tas pasakymas ''iš rusiško rajono'' na žinai pasirodo Lietuvoje,kaip kokioj JAV yra atskiri getai ,ar tautų rajonai..kuriuose klabėti Lietuviškai nelabai gali ,nes IŽEISI kitatautį,todėl atėjus į tokį rajoną,turi kalbėt tik jo kalba(neesmė kad tai LIETUVOS teritorija) Sakai klalbėjai su jais rusiškai,nes kad jiem būtų patogiau?ATIPRAŠAU,bet jei jie ne užseniečiai ir čia gyvena eilę metų,ar nebūtų,gražiau ir patogiau visiems jei jie išmoktų LIETUVIŲ KALBA?ir bendrautų su Lietuviais lietuviškai?nes kitu atveju tai parodymas ''dėjau an tavo kalbos kultūros ir šalies.Nesimokinsiu tavo kalbos,nes man tai nelygis,jei nori bendraut,išmok mano'' Ir tai daro žmonės čia gimę ir augę,IR TAI NORMALU?

Apie farų laida tai nusisnekėjai totaliai vyruti. Tie niekuo dėti tavo rusakalbiai patys pravokavo tuos berods krepsinio sirgalius,nes reikėjo padaryt konfliktinę situaciją ir parodyt kokia Lietuva fašistai,nenustebšiau ,kad tie alia rusakalbiai per riaušes vilniuje buvo vieni organiztorių ir provokatorių,kurie daužė seimo langus,labai jau priminė ''alfa'' smogikų vyrukus..

TinSoldier

#23
vasario 23, 2013, 13:22:56 Redagavimas: vasario 23, 2013, 13:24:40 by TinSoldier
Citata iš: Marius  vasario 23, 2013, 12:54:11
Tu man dabar pasakyk,kur tose eitynėse nuo 2009 matai fašizma/neonacizmą?Ar buvo nešamos vėliavos su trečio reicho simbolika?o gal hitlerio portetas?gal skaduojama juden raus ar kažkas panašaus? Koks kitataučių daužymas?pasakyk kas per tas eitynes,ar iš jų dalyvių sudaužė nors vieną kitatautį?būtent per tas eitynes ar po jų?Lietuva lietuviams?NET TEISMAS IŠAIŠKINO KAD ŠIS ŠŪKIS LEGALUS IR NIEKO NEPAŽEIDŽIANTIS?Ar tau LT teismo sprendimai negalioja? Apie ka tu šneki žmogau?


O 2008 metais nematei fašizmo/neonacizmo? http://www.youtube.com/watch?v=2aG3kAbtzjU

Dalyviai tie patys, pagrindiniai organizatoriai tie patys, idėjos tos pačios. Tai kas, kad dabar biški užmaskuotos? Jei svastika stilizuota, tai staiga ji nebeneša tos pačios ideologijos? Organizatoriai: visokie kundrotai, čekučiai ir pan. mėšlai, - praktiškai atviri naciai. Dalyviai, jei hitlerinės simbolikos atvirai nemojuoja, tai mižiniška dalis jų turi bent išsitatuiravę, ar namuose prieš hitlerio nuotraukas smauko. http://antifa.lt/post/19051323550/jie-baubs-sieg-heil-tol-kol-juos-isgirsime

Ar kas nors buvo sumuštas per/prieš/po eitynių? http://www.youtube.com/watch?v=yVnUYaPShZ8
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/kaune-surengtose-eitynese-skambejo-sukiai-lietuva-lietuviams-po-ju-nukentejo-pakistano-pilietis.d?id=42096967
Dabar, kaune, po vasario 16 vykusių eitynių, protestuotoją užpuolė nacių bomberis: http://www.liveleak.com/view?i=7eb_1361217670

Ar nepastebėjai, kad protestuojančius, ar šiaip kitos ideologijos žmones naciai per savas ir svetimas eitynes filmuoja, persekioja, grasina?

Kad ir ką šnekėtum, kad ir kaip suktum, kad ir kaip žaistum žodžiais, - eitynės turi fašizmo/neanacizmo/atviros neapykantos spalvų. Gali sakyti, kad prie nacių eitynių prisijungė ir įvairios bobutės ar diedukai, kurie kaip zombiai paskui iškeltą vėliavą lekia. Bet eitynių epicentro, organizatorių ir pagrindinių idėjų tai nekeičia. Ir tai dar pavojingiau. Nes susilieja nuosaikus patriotizmas su neonacizmu. Neonaciai taip uzurpuoja lietuvišką simboliką. Kaip gediminaičių stulpus. Ir taip pat, į nacistinę simboliką suleidžia patriotiškumo: kaip stilizuota svastika. Naikinama riba tarp patriotizmo ir nacizmo.

Visame pasaulyje rasistiniais šūkiais pripažįstami "lietuva lietuviams" (su skirtingais tautybių pavadinimais) visiems protaujantiems žmonėms turi tą pačią nacistinę gaidelę. Kad lietuvos naciai paplakė liežuvėliais ir išsuko šūkį kaip 'patriotinį', jo esmės ir nešamos žinutės nepakeičia.

Gali kiek nori šūdą malti, kad svastika yra saulės simbolis ar pan. nesąmonė. Dabar ir čia ji naudojama kaip 3 reicho simbolis. Ir nereikia patiems sau meluoti.


Marius

soldzeri.Tu palaikai priklausai visokioms antifa ir naujos kairėms organizacijoms ,kurios yra nemaziau fašistinės ir nusikalstomos,o visi tie tavo parodyti straipsniai tų pačių organizacijų pritempti paistalai.aš žinau ,kad tu šventai tiki tuo ka sakai ir tomis organizacijų idėjomis,todėl tikrai su tavim nesiginčysiu,nes tau tai nieko neįrodys ir nepakeis.Taipogi tu nepakeisi mano nuomonės nes aš mačiau dalykus iš kitos pusės.

A.C.A.B

Man tai visada juokinga kaip kairieji moka pritempinėti ten kur reikia ar nepaminėti kai kurių detalių, kai jų nereikia (: Kad ir nesenas žydų pareiškimas, dėl kurio teko vėliau atsiprašinėti.

Tas 2011m. 'užpultas' pakistanietis net pareiškimo neparašė, nes tebuvo žodinis konfliktas. Šių metų video, tai irgi gana smagutis :D Du vyrukai pastrykčiojo vienas prieš kitą, bet jau daromas skandalas. O apie tą dedulę (iš video) teko pasiskaitinėti, buvęs socialdemokratų partijos narys, tsakant nomenklatūra rulez. Tik va prie lovio nebe pavyko patekt, tai patapo antifašistu (: Vilniuj labai aktyviai prieš eitynes protestuoja paleckis ir jo kolegos, su daug snapso mačiusiais veidais. Taip sakant, opozicija tikrai marga (:

O eisenoj tai dalyvavo įvairūs žmonės, kad ir Meilutytės tėvas. Aišku, tokius kaip murza, tai aš vyčiau lauk, na, bet vis tik demokratija...

Ir aš, kaip ir Marius, nežadu čia kažko įtikinėti per prievartą, visi turi teisę į savo nuomonę. Tik man viena įdomu, ar kairieji kada neprisižais kaip pvz Švedijoj? Turint policijos, purvasklaidos, valdžios užnugarį antifašistams gana lengva pilti purvą bei puldinėti patriotus, bet kai susiduriama su musulmonais, tenka dėti į kojas :D Gražaus žiūrėjimo :
http://www.youtube.com/watch?v=igKv8z1jmYg

Puutuls

Mariau, aš įvykius pasakiau, kaip buvo. Augau rusų rajone, "gete" prie vilniaus gražtų gamyklos. Ten dauguma rusakalbių, man netrukdo, kad lietuviškai nemoka, nes aš moku rusiškai. Nenori, tegu nesimokina, man pa barabanu. Aš susišneku, man gerai. Skustagalviai, turėjau galvoj, būtent tuos tipinius neonacius. Tegu vaikšto rėkauja gatvėm, man netrukdo. Tik tegu po eitynių bare sėdi tegu, o ne žmones daužo.
Iš kur ištraukei, kad tie vyrukai FARŲ serijoje patys provokavo? Gal pats kokio "Laisvo laikraščio" paskaitęs būsi? Kodėl tas "sirgalius" :D tada mašinoj sėdėjo apsišikusiu veidu? Nes kaltas, ant veido parašyta "WHITE PRIDE, LIETUVA LIETUVIAMS, JUDEN RAUS". Nepasakok tu man pasakų, žinau aš visų tų neonacių užgaidas. Veiklas visas. Viską.  Čia ne žiniasklaida, savo akim mačiau, buvau.  Tikėti, ar ne? Tau spręsti. PEACE

A.C.A.B

Tai jau galima įsivaizduot kas per fauna kur net nenori mokintis lietuvių kalbos. Nešneku čia apie kažkokius nacionalistinius dalykus, tiesiog kokios ateities galimybės, ar studijų, ar tai darbo požiūriu. Paskiau tokie vaikštinėja ir klausinėja "cigarety jest"? Labai malonūs jaunuoliai, visad domisi ar cigarečių trūkumo aplinkiniai nejaučia.

A.C.A.B


TinSoldier

Naciams, matyt, "pakili nuotaika" pernelyg sudėtingas žodžių junginys, tai ir kuria tokius juokingus poster'ius.

Aukštyn