Kalėdinis sveikinimas

Pradėjo paragraf 78, gruodžio 23, 2012, 08:30:46

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

paragraf 78



Su artėjančiom šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais.
Tegul Kalėdų senis atneša pačių paranormaliausių dovanų, o ateinančiais metais tegul būna gausa anomalijų jūsų gyvenimuose, mieli forumiečiai.
Svarbiausia, kad ateinantys metai būtų taikos ir palaimos metais mums visiems ir visam pasauliui. Linkime forumui ir puslapiui gyvuoti ilgai ir laimingai.

Forumo ir puslapio administracija

P.S. galite čia dalintis savais sveikinimais :)

Benamis

Taip pat prisidedu prie sveikinimu! Linkiu siltu sv. Kaledu ir pasakisku Naujuju Metu :)

Geras paveikslelis paragraf ;D

Asasinas

Happy Christmas tiem kas jas švęs. Man tai šiemet nei Kūčių, nei Kalėdų nei Naujųjų nebus.

invisible

Visiem linkiu šiltų Šventų Kalėdų ir naujųjų metų!

advena

Visus, visus- didelius ir mažus sveikinu išgyvenus ir sulaukus šventinio laikotarpio. Linkiu vidinės ramybės, susikaupimo ir nuostabių akimirkų praleistų su šeima. Tegu šie metai būna nepamirštami tiems kurie moka džiaugtis tuo ką turi savo širdy. Jeigu netikėsite Kalėdų seneliu jūs nebemokėsite džiaugtis tad tikėkite stebuklais, nes šiąnakt jūsų svajonės taps realybe. ;)

P.s. Man skambino Velykų bobutė ir pranešė, kad tiems kurie netikėjo Kalėdų seneliu dovanų nebe atneš :D


paragraf 78

Citata iš: advena  gruodžio 24, 2012, 18:01:47
P.s. Man skambino Velykų bobutė ir pranešė, kad tiems kurie netikėjo Kalėdų seneliu dovanų nebe atneš :D


Man ji irgi skambino ir ne tik skambino bet atsiuntė video apie tai kas būna tiems kas netiki kalėdų seneliu:
(silpnų nervų žmonėms nežiūrėti)
https://www.youtube.com/watch?v=toe-8ykTUT8&feature=youtube_gdata_player

Benamis

Citata iš: paragraf 78  gruodžio 24, 2012, 20:25:00
Man ji irgi skambino ir ne tik skambino bet atsiuntė video apie tai kas būna tiems kas netiki kalėdų seneliu:
(silpnų nervų žmonėms nežiūrėti)
https://www.youtube.com/watch?v=toe-8ykTUT8&feature=youtube_gdata_player


Ziaurus video ;D

Aukštyn