Apsipirkimo kortelės

Pradėjo tomas225, spalio 17, 2012, 20:33:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

tomas225

spalio 17, 2012, 20:33:29 Redagavimas: spalio 17, 2012, 21:27:58 by Benamis
     Sveiki.
Ar Jums nenusibodo nuolatos su savimi nešiotis daugybę nuolaidų kortelių? Kodėl negali būti tik viena kortelė visoms parduotuvėms? Nuo šiol gali.
Jūs ne tik naudositės viena kortele, bet ir už tai galėsite užsidirbti. Tarkim, šiandien pirmadienis, einate nusipirkti batų. Antradienį perkate maisto
produktus, o trečiadienį pilatės degalus ir taip toliau... Kiekvieną kartą perkate su ta pačia kortele, kuria Jums grįžta pinigai. Bet čia tik minimali
šios kortelės ,,galia". Jūs parekomenduokite šią kortelę savo 3 draugams. Kiekvieną kartą Jiems perkant, Jums grįžta pinigai t.y 0,5% nuo jų pirkinių sumos,
o tokių draugų užregistruoti per save galima daugybę. Nereikia nei kiek įnešti, tik menkus 8 Litus. Ši kortelė jau naudojama didžiosiose pasaulio šalyse:
Jungtinės Karalystės, JAV, Prancūzija, Vokietija, Austrijoje ir taip toliau. Lietuvoje jau yra daugiau nei 250 parduotuvių ir skaičius nuolatos didėja.
Nesvarbu, kad ir kur Jūs ar Jūsų draugai būtų, Jums visada grįžta pinigai (draugams ar patiems perkant). Tarkim, šiai dienai, kaip sakiau, parekomendavote šią kortelę
3 draugams. Kaskart jiems perkant Jums grįžta pinigai. Ir jūs įsitikinsite, kad gaunate pinigus ne žvaigždutėmis ar kitais būdais, o grynais pinigais, kuriuos
visada galite persisiųsti į savo asmeninę banko sąskaitą be jokių mokesčių. Jūsų draugai taip pat kvies draugus. Kaip manote, kokia Jums iš to nauda?
Tai yra piramidė, kad ir kiek Jūsų draugai pakvies, Jūs gausite už juos pinigų. Aš pats pradėjau šį būdą prieš mėnesį. Turiu pakvietęs 7 draugus.
O sudėjus su mano draugų draugais, aš jau turiu 21 žmogų, ir jau gaunu grynus pinigus. Neseniai pradėjęs aš jau turiu 71 litą. Argi ne puiku gulėti lovoje
ir matyti, kaip auga pinigai? Ką aš pasakiau, tai tik tėra du išmokos būdai. iš viso jų yra 12. iš trečiojo būdo gaunate 1500litų. Skamba per gerai, kad būtų
tiesa? Pabandykite patys, tai juk nieko nekainuoja. Visada noriai padėsiu, pakonsultuosiu. Greitu metu šią kortelę pamatysite per televizijos reklamas
ir visi eis su ja pirkti prekes ar paslaugas. Todėl reikia kviesti draugus jau dabar ir turėti kuo daugiau žmonių, nes po reklamos viskas vyks masiškai.
Jei susidomėjote ar norite daugiau informacijos, prašome kreiptis Skype, adresu XXX Su mielu noru paaiškinsiu ir padėsiu.               

Benamis:
Skelbimai ir reklamos forume draudziami.

                                 

Linas

Oj kaip tokie nervina...

Aukštyn