Magija telefonu

Pradėjo pokman, gruodžio 02, 2015, 02:23:29

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

pokman

gruodžio 02, 2015, 02:23:29 Redagavimas: gruodžio 02, 2015, 02:31:09 by Benamis
sveiki,kartais dėl idomumo panaršau šį forumą ir galbūt ne veltui,nes šiandien susidūriau su kai kuo keistu,ko nesprantu ir norečiau paklausti jūsų nuomonių. Tai va mano artimas žmogus dirba tam tikroje įstaigoje,kurioje bendru telefonu naudojasi 3-4 asmenys. Šiandien butent tas žmogus atsiliepė ir išgirdo kaip ji rusiškai kalbanti moteris prakeikia. Ir tie žodžiai nuskambejo ne taip paprastai,bet su tokiu susikaupimu,atrodo,kad rimtai but lyg koks užkalbejimas ar panašiai.Pokalbio iki galo neišklauses padėjo rageli,labai sunerimo ištikro,nera tikintis magija ar panašiai. Aš nieko nesakęs pamaniau paklausiu jūsų nuomonių ar gali but kažkas rimta,ar reiktu kreipti dėmesį.Labiausiai nerima kelia išsakytų žodžių tonacija,kaip man atpasakojo tai tikrai neiprasta.AČIŪ

paragraf 78

Tai jei jis netiki magija, tai kodėl sunerimo? :)
šiaip nesureikšminčiau, nes jei sureikšmins tada suveiks begalė psichologinių faktorių ir žmogus pats to nejausdamas įgyvendins prakeiksmą, o tada stebėsis kaip čia ta magija suveikė

.L.U.T.H.O.R.

Taip lengvai protui neįsakysi, nesureikšmink  :)  Jeigu netiki, lai randa įvairių priežąsčių, kad tai nesąmonės  :) Ir gal nieko nebus  :)

paragraf 78

Na taip nelengva pasakyti. Bet tai kad žmogus sureikšmina reiškia jis tiki, nors viešai deklaruoja kad netiki.
Dažnai būna tokie žmonė, kad sako netikiu, bet susiduria su kokia keistenybe ir tada paaiškėja kuo jis tiki o kuo ne :)

Vendigo

Citata iš: pokman  gruodžio 02, 2015, 02:23:29Šiandien butent tas žmogus atsiliepė ir išgirdo kaip ji rusiškai kalbanti moteris prakeikia. Ir tie žodžiai nuskambejo ne taip paprastai,bet su tokiu susikaupimu,atrodo,kad rimtai but lyg koks užkalbejimas ar panašiai.
Jeigu tai ir buvo nukreipta prieš jį, mažas šansas, kad vien telefonu prakeikimas suveiks. Aišku įmanomas, jeigu tas kuris prakeike turėjo žmogaus nuotrauką, vardą, krikšto vardą, žinojo kitus dalykus, tačiau jeigu šiaip, iš lempos nežinant ir nieko konkretaus neturint, šansas labai mažas.

Supernatural

Neegzistuoja magija telefonu, nebent tai butu kazkokia speciafine magija, kai gali panaudoti zmogaus balsa ritualui, kai neturi daikto...bet as bent tokios negirdejau, kad butu veiksminga ir reali

Aukštyn