Kaip nuraminate save kai kažkas baisaus atsitinka?

Pradėjo rainiukee, birželio 20, 2012, 23:04:35

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

rainiukee

#15
birželio 21, 2012, 16:30:15 Redagavimas: birželio 21, 2012, 16:37:49 by rainiukee
Žinot, kartais tikrai verta pasiduoti likimui... Šis rytas tragedija - nebepavyko iki darbo nusigaut ir šiaip žemė slydo iš po kojų, bet dabar kažkaip viskas taip išsisprendė, kad geriau negu būtų buvę...

Tikrai, viskas kas atsitiko, yra ir bus turi prasmę. Dar kartą tuo įsitikinau  ;)

.L.U.T.H.O.R.

O aš manau, kad tiesiog kai sąmonė nebesipriešina, tai pasąmonė viską padaro daug geriau. Kadangi manau, jog ne kas kitas, o mes patys esam savo likimo kalviai.

rainiukee

Citata iš: Šešėlis  birželio 21, 2012, 16:33:17
O aš manau, kad tiesiog kai sąmonė nebesipriešina, tai pasąmonė viską padaro daug geriau. Kadangi manau, jog ne kas kitas, o mes patys esam savo likimo kalviai.


Super geras pastebėjimas... Tikrai kai nuramini savo ,,pirmąjį aš'' - protas prašviesėja. Pasidariau tiek dalykiškų reikalų, kaip niekad prieš tai. Bet tokia jau mūsų prigimtis, kad dažnai emocijos ir panika ima viršų, o tereikia tik susikaupti...  :)

Jonas

 Reikia sau pasakyti, jog viskas yra gerai, jog viskas išsispręs, išlikti ramiam, o ne pasiduoti kažkokiam tai likimui, kurį iš tiesų pats ir kuri.
Šiaip tai dar manyčiau, jog vėlavimas į darbą nėra jau baisus dalykas..  :)

coliuke

man labai padeda išsipasakojimas artimam žmogui pradžiai kad ir telefonu... užsiimk sirdziai miela veikla, svarbiausia pasistenk nebegalvoti apie ta beda ar problema ir leisk mintims pailsėti  ;)

OKULTISTE

Man tai daugeliu atvejų padeda mintis, kad mirsiu... Kaip gerai, kad esame mirtingi...

.L.U.T.H.O.R.

Aš nemirtingas  :o

rainiukee

Citata iš: Jonas  birželio 21, 2012, 18:43:49
Reikia sau pasakyti, jog viskas yra gerai, jog viskas išsispręs, išlikti ramiam, o ne pasiduoti kažkokiam tai likimui, kurį iš tiesų pats ir kuri.
Šiaip tai dar manyčiau, jog vėlavimas į darbą nėra jau baisus dalykas..  :)


,,Likimą'' kiekvienas sąvaip supranta. Man patiko Šėšėlio abibūdinimas apie sąmonę ir pasąmonę.

O į darbą ne tik, kad vėluota, bet ir visai nenuvykta.  :D Bet nieko, kaip sakiau, viskas į gerą išėjo.

TinSoldier

Citata iš: OKULTISTE  birželio 21, 2012, 20:19:20
Man tai daugeliu atvejų padeda mintis, kad mirsiu... Kaip gerai, kad esame mirtingi...


Kas nutiko, Okultiste, kad toookios pesimistiškos-ciniškos kurį laiką mintys tavo? :)

OKULTISTE


rainiukee

Sveiki, ilgai nebuvus ir galbūt pamiršta norėjau parašyti ir kitiems mestelti savo dar vieną įsitikinimą: nėra to blogo, kas neišeitų į gerą''... Ant kiek prieš savaitę ,,kentėjau'' ir rodės, žemė slysta iš po kojų, tai dabar likimas tokią staigmeną pateikė... Ir viskas dėl to, kad praėjusią savaitę, dėl to nelaimingo atsitikimo nebenuvažiavau į darbą ir apsistojau viešbuty... O dabar, štai rodos, antrą gyvenimo puselę sutikau... Po 2 metų vienatvės.  :) Net keista, kaip viskas staigiai pasikeitė ir apsisuko kitu kampu.

Dar vieną įvykį papasakosiu. Šianien bevaikštant Londono parke, staiga net nepamačiau kaip šalia atsirado žmogus - matėsi, arabiškos kilmės. Jis nei iš šio nei iš to pradėjo kalbėti apie mane, mano gyvenimą, praeitį ir ateitį. Viską pasake labai tiksliai, ir nuteikė optimistiškai, kad pagaliau ,,juodasis periodas'' baigėsi, kad šaunuolė, jog ištvėriau, ir mano danguje ,,sužibo nauja žvaigždė''. Davė keletą pastabų apie mano asmenybės pliusius ir minusus ir ką turėčiau ištaisyti. Įdomiausia dalis, kur labai laukiu skeptikų paaiškinimo: prieš pradedant pokalbį jis paklausė mano vardo, tada kažką lapelyje užrašė, sulamdė, ir iteikė man į delną. Vėliau jau pabaigoj, jis paprašė manęs įvardinti gėlę ir skaičių nuo 1-5, aš pasirinkau rožę ir skaičių 3. Kai jis nuėjo ir atsilenkiau tą lapelį delne, buvo parašyta: ,,rose 3'',  :o

Ir dar pabaigoj jis išsitraukė kažkokį akmenį iš kišenės, ji pabučiavo ir sukalbėjo maldą ir įteikė man. Vėliau galėsiu įkelt foto, jei kam įidomu ir pasakytų - kas per akmuo...
Šiaip aš netekau žado... Po visko kai atsitokėjau, po kokių 5 min dairiausi jo po apylinkes, bet jis kaip staiga atsirado taip ir dingo...

.L.U.T.H.O.R.

Oho, smagi istorija :) Būtų įdomu pamatyti nuotrauką akmenio :)

TinSoldier

#27
birželio 30, 2012, 10:16:11 Redagavimas: birželio 30, 2012, 10:19:33 by TinSoldier
Citata iš: rainiukee  birželio 30, 2012, 01:51:43
Dar vieną įvykį papasakosiu. Šianien bevaikštant Londono parke, staiga net nepamačiau kaip šalia atsirado žmogus - matėsi, arabiškos kilmės. Jis nei iš šio nei iš to pradėjo kalbėti apie mane, mano gyvenimą, praeitį ir ateitį. Viską pasake labai tiksliai, ir nuteikė optimistiškai, kad pagaliau ,,juodasis periodas'' baigėsi, kad šaunuolė, jog ištvėriau, ir mano danguje ,,sužibo nauja žvaigždė''. Davė keletą pastabų apie mano asmenybės pliusius ir minusus ir ką turėčiau ištaisyti. Įdomiausia dalis, kur labai laukiu skeptikų paaiškinimo: prieš pradedant pokalbį jis paklausė mano vardo, tada kažką lapelyje užrašė, sulamdė, ir iteikė man į delną. Vėliau jau pabaigoj, jis paprašė manęs įvardinti gėlę ir skaičių nuo 1-5, aš pasirinkau rožę ir skaičių 3. Kai jis nuėjo ir atsilenkiau tą lapelį delne, buvo parašyta: ,,rose 3'',  :o


Žinai knygą/filmą "Jis sako Taip?" :) Knygoje(čia tipo autobiografinėje) autorius pasakoja kaip autobuse(taip pat Londono) sutiko žmogų, kuris taip pat tiesiog iš oro davė gerų patarimų, patarė dažniau sakyti 'taip'. Ir po to susitikimo autoriaus gyvenimas pasikeitė aukštyn kojomis. Vėliau jis išsiaiškina, kad tas žmogus galėjo būti Maitrėja( http://lt.wikipedia.org/wiki/Maitrėja ), kurių Žemėje yra ne vienas ir kurie netikėtai atsiranda tai vienoje vietoje, tai kitoje ir padeda žmonėms sunkiausiais jų gyvenimo periodais. Gal ir tu sutikai tą Maitrėją? :D

O dėl tu 'rose 3', tai atsimenu kažkokioje vaikiškoje magijos knygoje buvo aprašytas triukas. Reikia paprašyti žmogaus sugalvoti įrankį, naminį gyvūną ir skaičių. Ir gal 90proc., tikimybė, kad jis sugalvos plaktuką, gaidį ir skaičių 3. Kiek pamenu, beveik visada man jis pavykdavo - praktiškai visi tą patį sugalvodavo. Nes pirmieji į galvą ateina elementariausi ir populiariausi kalboje dalykai. Gėlė irgi dažniausiai visiems pirmoji į galvą ateina rožė. Taip kad čia paprasčiausias vaikiškas triukas, kurį jam pasisekė atlikti :)

rainiukee

Taip gal ir triukas tai, bet jis ne šiaip liepė spėti, o ir pasakė reikšmę to mano pasirinkto skaičiaus ir gėlės bei kodėl aš pasirinkau, dabar net nebepamenu visko tiksliai, nes tokiam šoke buvau, kaip hipnozėj kokioj.  :D

Dar pasakė, kad labai ilgai gyvensiu, taip optimistiškai nuteikė, man jis kaip tik nesakė sakyti dažniau ,,taip'' o neatverti savo širdies per daug nepažįstamiems, nes kiti tuo pasinaudoja. Žodžiu nebūti atlapaširdei ir pastovėt už save, toks jo pamokslas buvo.  ;D

O akmenukas toks juodas, mažas ir blizgus. Gal tai ir sutapimas, bet jau ,,pagelbėjo'' pvz turiu tokią ligą kepenų, kad kartais ryte pykina, tai kai šįryt vėl pradėjo, paėmiau tą akmenuką į rankas ir iš karto kažkaip viskas atslūgo, pasijutau energijos pilna :)

Truputį vėliau kai išlysiu iš viešbučio kambario pamėginsiu nufotkinti tą akmenį, įdomu kas per kilmės jis, bet dabar taip patogiai lovoj įsitaisiau.  :D

Benamis

Citata iš: rainiukee  birželio 30, 2012, 12:25:47
Gal tai ir sutapimas, bet jau ,,pagelbėjo'' pvz turiu tokią ligą kepenų, kad kartais ryte pykina, tai kai šįryt vėl pradėjo, paėmiau tą akmenuką į rankas ir iš karto kažkaip viskas atslūgo, pasijutau energijos pilna :)


Nenoriu gadinti nuotaikos, taciau cia gali buti tiesiog placebo efektas :)

Aukštyn