Lietuviai ir rusai

Pradėjo preacher, gegužės 08, 2013, 22:26:40

« ankstesnis - sekantis »
Žemyn

preacher

gegužės 08, 2013, 22:26:40 Redagavimas: gegužės 08, 2013, 22:37:05 by preacher
Citata iš: Benamis  gegužės 08, 2013, 21:41:06
Vaizdo irasai is Rusijos, o pas juos tikriausiai kas antras automobilis su kamera. Priezastis:



Veliau teismuose buna lengviau :)

Padugnės ir šiukšlės, suformuotos rusų kalėjimo kultūros "Fenios". Po to, kai buvo sušaudyta caro šėima ir intelegentija, degradavusios, šiukšlynų lygio padugnęs, sukūrė labai savita, tiek vyriškumo kultūrą, tiek apskritai šalies mentalitetą ir kultūrą. Visokie "Nacionalinės medžioklės ypatumai", našos rašos ir tas rusų humoras tai tėra ne kas kita, kaip, marginaliosios jų pusės atspindys  ???

varpainis

nedaug skirasi ir lietuviu kultura bei mentalitetas. O seip rusu kultura, ne dabartine aisku, turi kazkokio sarmo. Tiek senasis rusu kinas, muzika, teatras, tiek patys zmones turi savyje kazko, kas labai traukia  ;)

preacher

Citata iš: varpainis  gegužės 08, 2013, 22:42:27
nedaug skirasi ir lietuviu kultura bei mentalitetas. O seip rusu kultura, ne dabartine aisku, turi kazkokio sarmo. Tiek senasis rusu kinas, muzika, teatras, tiek patys zmones turi savyje kazko, kas labai traukia  ;)

Na, tai lietuviai per sovietizaciją ir perėmė visa tą mėšlą. Sakai šarmo? Na, jau ta kultūra, kur atsirado nuo 1918m. yra parodija, palyginus, su 18-19a. klasikinės muzikos ir literatūros šedevrais, kurie ištiesu įkvėpia, užburia ir apsvaigina ir tam nematyti pabaigos...

varpainis

Kodel parodija? Kultura ju visai kitokia, nei kad vakarieciu, taciau tai nereiskia, kad parodija ar dar kazkas. Nezinau, bent jau man, 20a vidurio rusija tikrai sarminga ir idomi vien savo zmonem ir paciu gyvenimo budu. Literatura ar klasikine muzika nelabai domejausi kada tai nesigincysiu del to.

Marius

idomi???Tau idomus soc lageris?persekiojimai ir kalėjimo rėžimas?matosi tik iš filmų ir susidares nuomone..

preacher

Citata iš: varpainis  gegužės 08, 2013, 22:57:03
Kodel parodija? Kultura ju visai kitokia, nei kad vakarieciu, taciau tai nereiskia, kad parodija ar dar kazkas. Nezinau, bent jau man, 20a vidurio rusija tikrai sarminga ir idomi vien savo zmonem ir paciu gyvenimo budu. Literatura ar klasikine muzika nelabai domejausi kada tai nesigincysiu del to.

Na kiekvienas turi savita požiūrį į gyvenimą, asmeniškai tą jų kultūra, man yra nesuvokiama, aš augau ir gyvenų "kitam pasauli", "kitoje orbitoje", ir dabar dėl to esu labai laimingas  ;)

varpainis

Citata iš: Marius  gegužės 08, 2013, 23:00:58
idomi???Tau idomus soc lageris?persekiojimai ir kalėjimo rėžimas?matosi tik iš filmų ir susidares nuomone..

Tamsta turi problemu, jei tik neigiamus dalykus teizvelgi. Velgi, cia skonio reikalas. O vat lietuvaiciai vargu ar turi kokia tikra savo kultura.

Teroras

Konstruktyvi diskusija is sitos temos tikrai nesigaus :)

preacher

Na, labai unikalios neturi, nes buvo pastoviai giminiuojamasi su lenkais ir rusais, vėliau visokie poetai, rašytojai pradėjo aukštint ir romantizuot Lietuvą  ;)

Terore, išankstinis nusistatimas yra blogai......

Benamis

Citata iš: Teroras  gegužės 08, 2013, 23:19:16
Konstruktyvi diskusija is sitos temos tikrai nesigaus :)


Tai jeigu matysiu, jog diskusija veda i amzinus gincus ir prasides izeidinejimai - uzdarysiu ja :)

preacher

Citata iš: Benamis  gegužės 08, 2013, 23:21:11
Citata iš: Teroras  gegužės 08, 2013, 23:19:16
Konstruktyvi diskusija is sitos temos tikrai nesigaus :)


Tai jeigu matysiu, jog diskusija veda i amzinus gincus ir prasides izeidinejimai - uzdarysiu ja :)

Ir kas čia ginčijasi, kam tie marazmai tavo??

Benamis

Matau pas Tamsta problemos su teksto suvokimu :) Siulau perskaityti mano posta dar karta ;)

preacher

Citata iš: Benamis  gegužės 08, 2013, 23:23:45
Matau pas Tamsta problemos su teksto suvokimu :) Siulau perskaityti mano posta dar karta ;)

Aš jau visa tavo nusistatymą žinau   ???

Terore, kokie mes pagiežingi, kad minusuoji, ne ??

Teroras

Vel preacher nusikalba ;D Paranoja :)

preacher

Citata iš: Teroras  gegužės 08, 2013, 23:26:21
Vel preacher nusikalba ;D Paranoja :)

Huh tai tau visi paranojikai, ne? Gal kartais pačiam ne viskas tvarkoje, nemanai, mhm... ?

Aukštyn